Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 42 z 42

Temat: Kontrolka ładowania

  1. #41

    Data dołączenia
    Sep 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jarosław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Nie wyskoczyła, chyba że to wina świecącej rezerwy. Dotankuje auto, sprawdzę i napiszę co i jak.

  2. #42

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warmia i Mazury
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Awaria na zegarach : Wykrzyknik,ABS,AKU

    Witajcie,niestety coś złego dopadło moją A3 8L rocznik 99 silnik AKL. Zaczeło się od akumulatora który ma już swoje lata świetności za sobą kiedy to auto odpalało za 2 razem i potrafiło zgasnąć w trakcie jazdy ( redukcji biegu z 3 na 2 czy ruszania z 1 zafalowały obroty i zgasł).Podłączyłem miernik okazało się że akumulator po naładowaniu ma około 12,2v a w trakcie rozruchu w okolicach 10,2 v .Kupiłem nowy akumulator wymieniłem i w chwili obecnej nie wiedzieć czemu świeci mi się symbol aku na licznikach.Trasa rozpoznawcza około 20 km sprawdzić co się dzieje dnia następnego, odpala z 1 razem jadę i w okolicach około 3 tyś obrotów pojawia się i miga aku, auto zwalnia ,nie ma siły , zblokowane zegary prędkościomierza i obrotomierza po chwili dusi się i gaśnie .Odpalić nie można aku nawet nie drgnie ( nowy akumulator) , rozrusznik nie kręci .Podmiana aku na szczęście stary w bagażniku , auto odpala sytuacja się powtarza po 200 metrach pojawia się symbol aku, wykrzyknik , abs , ledwo dojechałem do domu. No i mam zagadkę czym to może być spowodowane ? Macie jakieś rady , pomysły , podpowiedzi co się mogło stać?

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •