Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Wirus do AGU

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny Wirus do AGU

    Cześć... powoli przymierzam się do zvirusowania mojej A3 AGU 1.8T........ i wiem że to różnie bywa... ale tak orientacyjnie chciałbym sie dowiedzieć na jaki przyrost mocy mogę liczyć... no i jak zmieni się spalanie???....słyszałem że przy spokojnej jeździe może spaść troszku, natomiast jak sie przyciśnie..to,że nie ma bata wzrasta i już...
    pzdr

  2. #2
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Re: viRus_aGu

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Bizz_On
    Cześć... powoli przymierzam się do zvirusowania mojej A3 AGU 1.8T........ i wiem że to różnie bywa... ale tak orientacyjnie chciałbym sie dowiedzieć na jaki przyrost mocy mogę liczyć... no i jak zmieni się spalanie???....słyszałem że przy spokojnej jeździe może spaść troszku, natomiast jak sie przyciśnie..to,że nie ma bata wzrasta i już...
    pzdr
    widzialem auta z ty silnikiem ktore samym chipem wyciagnely 195 km ...spalanie przewaznie wzrasta o 0.5-1 /100 ...tez slyszalem ze niby spalanie minimalnie spada ...a inaczej to wyglada jak juz sie takim autkiem jezdzi

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    ~190KM jest to do osiagniecia przy zdrowej sprezarce i dobrym programie... proponuje pozbyc sie kata to takie minimum... a najlepsze rezultaty generalnie uzyskasz po odetkaniu calego wydechu - opcja minimalna - przerobienie downpipe'u i wywalenie kata
    bylo juz duzo na temat co i jak z tym silnikem zrobic i u kogo mozna... wiec wystarczy poszukac

  4. #4

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    spox spróbuje przekopać tuejsze mądrości w poszukiwaniu tego czego szukam ;P...
    a z tym spalaniem... skoro ok 0,5 do litra... to nie jest tak najgorzej w sumie...chociaż jak wrzuce większe koła (17' na oponie 225) to jeszcze wzroścnie... nie wygląda to za dopsz...
    ale trudno... żyycie

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    IMO spalanie zalezy tylko od stylu jazdy... prosta modyfikacja typu sam program nie wplywa znaczaco na spalanie

  6. #6
    LeonHeart's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    ja mam takie agu z chipem, jezdze na tkaich oponkach jak chcesz zalozyc 225/45/17, spalanie u mnie to jakies 8 - 8.5 litra srednio, z tym ze duzo jezdze na trasie. jak bylo przed tem ciezko powiedziec, kupilem juz auto z chipem. co do mocy to ciezka sprawa bo nie mam gdzie sprawdzic a do wa-wy nie chce mi sie ciac. szacuje ze jest conajmniej 180 koni bo sprawdzilem sie raz z seryjnym a3 1.8t 150 koni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •