Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 121 do 130 z 131

Temat: BRC czy STAG?

  1. #121

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Raczej nie chodzi o to czy amatorzy czy nie. W przypadku BRC jest sieć zakładów które montują te instalacje (całkiem spora) i którym jest udostępniany program do strojenia. Więc nie chodzi o brak chęci czy kompetencji. Tak jest np teraz z BRC SQ 32 bo to w miarę nowa instalacja. Do starszych instalacji program jest dostępny bardziej powszechnie. Swoją drogą instalacja bardzo żywotna, pod warunkiem dobrej instalacji i odpowiedniego strojenia.

  2. #122
    CaliforniaKid's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    CCCO
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    @ Eryks jak w każdej instalacji pierwsze skrzypce gra montaż i serwisowanie instalacji Ja np wziąłbym pod uwagę fakt, że STAG czy LPGTech to teraz bardzo popularne firmy u nas a przy tym bardzo dobre. Większe zaplecze ludzi mających te instalacje, bezproblemowy dostęp do softu. Poza tym WSPIERAJMY POLSKI PRZEMYSŁ

  3. #123
    sebol78's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Kaszczor
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Mam osobiście Staga i też nie narzekam
    Fakt strojenie tego przez firmy montujace jest w naszym odczuciu takie sobie
    Bo niby ma być moc taka sama jak na Pb, a jednak w rzeczywistości nie jest, przynajmniej ja czuję choćby taka mini różnice
    Ale i tym nie ma co się przejmować bo zapewne wizyta u np.Gregora lub kogoś kto potrafi zrobić to jak trzeba, wyciągnie z instalacji to co trzeba a nie zadko więcej
    Jak kol.wczesniej .... polskie jest dobre

  4. #124

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Nie twierdzę, że polskie jest złe. Ale sporo osób kieruje się przede wszystkim własnym dobrem, a nie sentymentami (tak, ja też - dlatego mam Audi, a nie np poloneza, czy niemieckiego opla klepanego w Gliwicach). Jak zakładałem u siebie instalacje to rozważałem kilka opcji i wybrałem tą która mi osobiście najlepiej pasowała. Montaż robił przecież polski monter, który u nas ma zarejestrowaną działalność i płaci podatki.

  5. #125

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    ja na brc najechalem swoim a3 1.6 akl 130 tys zmieniam sam filtry (co 10-15tys) ostatnio zregenerowalem sobie sam parownik mb1200 genius i chula dalej elegancko na ustawianie gazu sie nie jezdzi raz mnie wygonili (jak kupilem auto chcialem sprawdzic instalacje bo juz byla) a za drugim razem po regeneracji geniusa gosciu zobaczyl ze nie krecilem sruba do regulacji cisnienia zobaczyl na wykresach ze git wtryski sie trzymajaa super i nawet mnie nie skasowal powiedzial lac i jezdzic

  6. #126

    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    duże
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam Panowie ze względu że dopiero zacząłem przygode z A3 a zajmuje się tematem LPG żyjąc z tego mam nadzieje że będę mógł coś pomóc i podpowiedzieć, cieszę się że taki dział tu jest i każdy może się zapoznać z LPG.

  7. #127

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ziębice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Z tego co wyczytałem większość osób jest za instalacją gazową STAG 300+ Reduktor ACR01 oraz wtryskiwacze Hana 2000 lecz chciałem się dowiedzieć czy będzie to współgrać z silnikiem 1.8 AGN?

  8. #128
    damian3449's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Też mam pytanie najlepiej do posiadacza, mam audi s3 bam. Dojazd do pracy i powrót to jakieś 50 km dziennie, jaka instalacja tam najlepiej pasuje tak żeby nie było spadku mocy No i żeby instalacja była gotowa na podniesienie mocy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #129
    sebol78's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Kaszczor
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Patryk22 Pokaż post
    STAG 300+
    ....OK

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Patryk22 Pokaż post
    Reduktor ACR01
    .... może do konca nie znam

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Patryk22 Pokaż post
    Hana 2000
    .... żadnych Han - ja nie polecę właśnie sam przerabiam instal po tym jak mi kolejno padały (Hany czerwone).... jak już to tylko Barakudy, tak mi polecono i zobaczymy jestem w trakcie zmiany

    Pomyśl jeszcze o filtrach odstojnikowych a nie zwykłych

  10. #130
    silverado's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Patryk22 Pokaż post
    Z tego co wyczytałem większość osób jest za instalacją gazową STAG 300+ Reduktor ACR01 oraz wtryskiwacze Hana 2000 lecz chciałem się dowiedzieć czy będzie to współgrać z silnikiem 1.8 AGN?
    Wtryskiwacze lpg Hana od dłuższego czasu są w odwrocie na polskim rynku.
    Zdecydowanie lepiej zainwestować we wtryskiwacze lpg Barracuda, albo Yeti albo Hercules albo wtryskiwacze gazowe AC W02 lub wtryski pojedyncze AC W03.

    Reduktor KME tur jest zdecydowanie lepszy niż reduktory lpg firmy AC.

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •