Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 35 z 35

Temat: Pytanie o kontrolkę ESP

  1. #31
    denu's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Auti
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam,

    Chcę wysłać czujnik do naprawy do kogoś kto ogłasza się na allegro. jak sprawdzić po naprawie, że czujnik naprawdę działa a nie został tylko zlutowany na krótko, żeby błędów nie pokazywał (jeśli takie coś jest w ogóle w tym przypadku możliwe) ?

  2. #32

    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    autonogi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    "ESP jest już sprawne, przyczyną było ustawienie kierownicy pod kątem i z tego powodu czujnik kąta skrętu "wariował" ,po ustawieniu zbieżności i przejechaniu się kontrolka od ESP zgasła i wszytko wróciło do normy"

    Jaką odległość trzeba przejechać, czy trzeba to jakoś kalibrować? Po wymianie drążków jechałem na zbieżność i zapaliła się na stałe kontrolka ESP.

    - - - Updated - - -

    Sam sobie odpowiem: kilka kilometrów, potem zgasić silnik i po ponownym odpaleniu ESP już działa jak się należy.
    W moim przypadku przejechałem ok. 10 km - nie wiem czy aż tyle potrzeba

  3. #33
    Sparky01's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam,potrzebuję kupić taśmę,zwijak który znajduję się pod kierownicą,muszę to wymienić ponieważ świeci mi się ESP i na komputerze wyszło że jest awaria tego elementu,czy jest jakiś numer tego elementu? czy każde auto ma inny numer.

  4. #34
    marecki27's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Witam .mam dziwny problem ,wszystkie czujniki dzialają ,na kompie brak błędów a esp nie dziala i kontrolka esp tez nie świeci nawet przy wcisnieciu przycisku esp ,abs dziala bez zarzutu .brak mi juz pomysłów co by jeszcze sprawdzić. może ktoś spotkał sie z takim przypadkiem.macie jakieś pomysły ?
    Ostatnio edytowany przez marecki27 - 30-06-18 o 22:48

  5. #35

    Data dołączenia
    Sep 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Żeby nie zakładać nowego tematu. Po umyciu auta zapala się kontrolka ESP i jest problem z odpaleniem auta. Trzeba długo kręcić rozrusznikiem,żeby w końcu załapał. Autko jedzie normalnie z zapaloną kontrolką, nie zauważyłem żadnych minusów. Po przejechaniu paru km , zatrzymaniu i ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy - pali od razu i kontrolka nie świeci się. Gdzie szukać problemu z wodą ???

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •