Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 76

Temat: pytanie do tych co maja wygluszone drzwi

  1. #21
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ania-MaxCarAudi
    Stinger w branży car audio, to tak samo jak Nokia w telefonach komórkowych
    telefonu uzywa sie na codzien, mat do wygluszania raczej nie, wiec porownanie jak koza do wiatraka
    kolezanka jakas bojowa chyba wiosenne zmeczenie wychodzi bokiem

    ps. super, ze sie znasz na takiej branzy i masz chec pomoc ale ironie mozna zatrzymac dla siebie
    pozdro.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  2. #22
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Ania jest wporzo poprostu ma to co wiele kobiet nie ma i szkoda bo malo kobiet z Charakterkiem i zacieciem motoryzacyjnym ! a Ania to ma
    420 500 km
    1

  3. #23
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ania-MaxCarAudi, mozesz mi odpowiedz na pytanie (pisałem wcześniej)

    M.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  4. #24
    Lookash's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Słupsk
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marekb
    Ania-MaxCarAudi, mozesz mi odpowiedz na pytanie (pisałem wcześniej)

    M.
    tu masz odpowiedz
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ania-MaxCarAudi
    odezwij sie na gg chłopaku, to Ci napisze, bo tutaj boje sie, ze kogos skrzywdze
    nowe opony 1500 zł, pełny bak 200 zł, wrazenia z jazdy A3- bezcenne

  5. #25
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    ciemnosć widze, widze ciemność,
    przepraszam ale w natłoku postów nie zauważyłem

    Ania a może być PW ? nie używam GG prawie od 2 lat, pojawiam sie na nim sporadycznie


    M.
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  6. #26
    pago's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/okolice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ania-MaxCarAudi, wpisz sobie w google albo innej wyszukiwarce "stinger" i zobacz co Ci wyskoczy, a wpisz "nokia"... Jestem pewien, że 3/4 osób na tym forum nie wie lub nie wiedziała co to jest "stinger" (między innymi ja). To jest forum, jakby każdy wiedział co ma wiedzieć, to by go nie było. Napewno Twoje uwagi i podpowiedzi na temat car audio będą pomocne wielu osobą, lecz musisz się liczyć z tym, że wielokrotnie uśmiejesz się z "banalnych" pytań. Sory za OT.


    Ja użyłem do wygłuszenia drzwi maty dekarskiej z folią aluminiową, nie jest to może profesjonalne, ale efekt jakiś jest. Mata dekaska nie jest droga i dobrze się nakłada. Przejeździłem całe gorące lato na tym i nic mi się nie stopiło itp, dziś nawet ściągałem boczki, jest ok.

  7. #27

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pago
    Ania-MaxCarAudi, wpisz sobie w google albo innej wyszukiwarce "stinger" i zobacz co Ci wyskoczy, a wpisz "nokia"... Jestem pewien, że 3/4 osób na tym forum nie wie lub nie wiedziała co to jest "stinger" (między innymi ja). To jest forum, jakby każdy wiedział co ma wiedzieć, to by go nie było. Napewno Twoje uwagi i podpowiedzi na temat car audio będą pomocne wielu osobą, lecz musisz się liczyć z tym, że wielokrotnie uśmiejesz się z "banalnych" pytań. Sory za OT.


    Ja użyłem do wygłuszenia drzwi maty dekarskiej z folią aluminiową, nie jest to może profesjonalne, ale efekt jakiś jest. Mata dekaska nie jest droga i dobrze się nakłada. Przejeździłem całe gorące lato na tym i nic mi się nie stopiło itp, dziś nawet ściągałem boczki, jest ok.
    pago jestem tylko czlowiekiem, siedze na na prawde wielu forach w działach CA, na wielu stronach tuningowych sa podane do mnie namiary w dziale optyki czy CA i dzien w dzien jestem masakrowana tona maili i pytan na GG (na ktore odpowiadam po pracy wiec mam ładnych kilka godzin po 19 wycietych ) i uwierz mi ze czasami ciezko sie pohamowac jak sie ma przeswiadczenie ze trzeba znac akumulatory żelowe stingera, no moja wina? moja? nikt mnie juz z tego nie wyleczy
    wiem, ze przesadzam i wiem, ze jestem nieznosna i irytujaca, ale chce pomoc, bo inaczej bym tego nie robila wogole. Tylko odpowiadanie po tyle razy na te same pytania czasami bywa troszke ...
    postaram sie byc mniej uszczypliwa

    za OT przepraszam rowniez szanowne grono moderatorow

    do tematu wracając
    -marekb na PW Ci info napisalam
    -pago mata dekarska wcale nie jest az tak bardzo mocno tansza od maty bitumicznej BOLLa czy APP, a daje duzo gorszy efekt jesli chodzi o akustyke niestety, co do niwelacji samych szumów dochodzących z zewnątrz efekt podobny.
    Na pewno sporo daje jeszcze włóknina na wypełnienie, a juz przy na prawde bardzo zaawansowanych systemach audio elementy drzwi dodatkowo wzmacnia sie specjalnymi stelażami, różnica w dźwięku jest kolosalna.

  8. #28

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Po tym poscie przejrzalem z zaciekawieniem Twoje wypowiedzi i zdecydowanie brylujesz ale w pisaniu tematow o niczym albo nie na temat o ktory ktos Cie pyta. W dziale CarAudio tez nie zauwazylem zebys wniosla cos pomocnego czy udzielala konkretnych pomocy - jak by sie moglo wydawac z Twojego doswiadczenia - o ktorym piszesz w co drugim poscie.
    Wrecz przeciwnie Twoje wypowiedzi zamiast pomagac innym staja sie coraz bardziej chamskie a niektorych podtekst mozna odczytac jako obrazliwy i kpiacy z innych.
    Poki co na prawde nawet w swojej dziedzinie nie dalas sie poznac jako osoba chetna do pomocy, uczynna czy kulturalnie sie wypowiadajaca... co innego wypowiadac sie na luzie ale co innego wypowiadac sie przesmiewczo... "wszyscy w ogol sa debilami tylko ja jestem the best". Przemyl to. To nie jest tylko moja jednoosobowa obserwacja zreszta tak jak i fakt ze nie tylko na tym forum wiekszosc twoich postow stanowia wypowiedzi zupelnie o niczym... bez konkretow chociazby z twojej dziedziny wiedzy.

  9. #29
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ania-MaxCarAudi
    mata dekarska wcale nie jest az tak bardzo mocno tansza od maty bitumicznej BOLLa czy APP, a daje duzo gorszy efekt jesli chodzi o akustyke niestety, co do niwelacji samych szumów dochodzących z zewnątrz efekt podobny.
    Na pewno sporo daje jeszcze włóknina na wypełnienie, a juz przy na prawde bardzo zaawansowanych systemach audio elementy drzwi dodatkowo wzmacnia sie specjalnymi stelażami, różnica w dźwięku jest kolosalna.
    U siebie w a4 b5(drzwi praktycznie wygladaja identycznie jak w a3) mialem wytlumione drzwi mata dekarska i app. dodatkowo byly porobione poprzeczki z plaskownikow dla usztywnienia calej konstukcji. koszt w sumie moze z 250zl a efekt naprawde ok. mialem kiedys fotki krok po kroku ale padl mi dysk i foty szl.. trafil .

  10. #30
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Mach, swiete slowa ojj swiete
    .......

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •