Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 106

Temat: [8L] Montaż Xenonów H.I.D. Kit Instrukcja

  1. #91

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Tak, Wywalasz te gówno, zamiast żarnika ładujesz żarówke H1 w to mojesce, bolczykiem zabezpieczasz, ale czasem jak spada bolczyk może być taka możliwość wjechanie w dziure itp to polecam zaciskiem plastikowym cienkim zacisnąć ten bolczyk z drutu wtedy na bank nam nie odskoczy i żarówka nie wypadnie. Potem już tylko podłączasz minus brązowy jak dobrze pamietam do masy a żółty z taką wtyczką plastikową do żarówki, potem dekielek albo dajesz do spawania żeby ci tą dziure załatał albo kupujesz nowy lub na własną reke modelujesz. I finito.

  2. #92
    Mateov's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wisła & Cieszyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez a3kuba Pokaż post
    Tak, Wywalasz te gówno, zamiast żarnika ładujesz żarówke H1 w to mojesce, bolczykiem zabezpieczasz, ale czasem jak spada bolczyk może być taka możliwość wjechanie w dziure itp to polecam zaciskiem plastikowym cienkim zacisnąć ten bolczyk z drutu wtedy na bank nam nie odskoczy i żarówka nie wypadnie. Potem już tylko podłączasz minus brązowy jak dobrze pamietam do masy a żółty z taką wtyczką plastikową do żarówki, potem dekielek albo dajesz do spawania żeby ci tą dziure załatał albo kupujesz nowy lub na własną reke modelujesz. I finito.
    no a jakbym chciał całkowicie te instalacje wywalić? bo rozumiem, że mam ten żarnik :

    spróbować wycisnąć z tej gumy tak? I tam wcisnąć zwykłą żarówkę H1 czy jakąś tam tak?
    A jakbym chciał całkowicie pozbyć się instalacji? :/

  3. #93

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    no to odłaczasz jeszcze dwa przewdoy w lampie które są połączone czyli masa i plus, ja zrobilem to tak ze po ucinalem kable wszystkie po wyjmowalem a zaslepke gumowa zostawilem zawsze to cos jak sie nie ma nowej całej. Odłaczasz reszte instalacji czyli przetwronice itp no i montujesz żarówke H1 najlepiej jakąś dobrą markową.

  4. #94

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Jak sobie kupisz porządny zestaw HID np Vertexa to będziesz zadowolony. Ja przed przerobieniem sobie lamp na Bixa od A6C7 jeździłem na vertexie 7 lat i przetwornic nie ruszałem, jedynie wymieniłem chyba 2 razy żarniki i świeciło bardzo fajnie A 7 lat na przetwornice to sporo...

  5. #95
    Mateov's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wisła & Cieszyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adziu Pokaż post
    Jak sobie kupisz porządny zestaw HID np Vertexa to będziesz zadowolony. Ja przed przerobieniem sobie lamp na Bixa od A6C7 jeździłem na vertexie 7 lat i przetwornic nie ruszałem, jedynie wymieniłem chyba 2 razy żarniki i świeciło bardzo fajnie A 7 lat na przetwornice to sporo...
    ale nie chce ani xenonów ani bixenonow tylko zwykłe lampy, ewentualnie z osrama z białą poświatą

  6. #96

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Gdybyś miał okazję zobaczyć różnicę między zwykłą żarówką czy HID a bixem to byś zmienił zdanie

  7. #97

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    No jest różnica miedzy zwykła a hidem chińskim ale tylko do pół roku, bo pozniej wszystko siada w tej chińszczyźnie. Jeśli ktoś ma mi powiedzieć ze lepiej dolożyć i kupić lepsze to smiech mnie bierze, jak to jest jedno i to samo chińskie gówno składane za miske ryżu, to o jakiej tu jakości mówimy, Najlepszym rozwiazaniem jesli juz ktos chce miec xenona to kupic ori przetwronice i podlaczyc pod nią żarnik na h1.

  8. #98

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Wiesz co piszesz? Bo wydaje mi się, że nie masz bladego pojęcia, a klepiesz jak "znafca tematu" Podejrzewam, że nie miałeś do czynienia z "chińskim hidem", "mniej chińskim hidem" ani z ori xenonem Przerabiałem każdą możliwą opcję.
    I skoro "wszystko siada w tej chińszczyźnie" to czemu u mnie świeciło ponad 7 lat? To więcej niż Twoje "pół roku".
    Skoro przy chińszczyźnie mowa to co powiesz na to, że mam żarniki D2S Osram CBI oraz markową chińszczyznę, która to lepiej świeci od osramów? Jak dalej masz pisać głupoty to zajrzyj na YT i poszukaj porównania chińskich żarników Yeaky z pozostałymi...

  9. #99
    Mateov's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wisła & Cieszyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adziu Pokaż post
    Gdybyś miał okazję zobaczyć różnicę między zwykłą żarówką czy HID a bixem to byś zmienił zdanie
    ja ogólnie chce żeby mi się policja nie przypierdzieliła i na przeglądzie żeby nie kazał mi 'więcej' zapłacić
    Owszem wiadomo xenony znacznie lepiej wyglądają niż zwykłe halogenowe przynajmniej z zewnątrz, ale wole
    sobie kupić np. z Osrama z białą poświatą a mieć spokój z prawem

  10. #100

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adziu Pokaż post
    Wiesz co piszesz? Bo wydaje mi się, że nie masz bladego pojęcia, a klepiesz jak "znafca tematu" Podejrzewam, że nie miałeś do czynienia z "chińskim hidem", "mniej chińskim hidem" ani z ori xenonem Przerabiałem każdą możliwą opcję.
    I skoro "wszystko siada w tej chińszczyźnie" to czemu u mnie świeciło ponad 7 lat? To więcej niż Twoje "pół roku".
    Skoro przy chińszczyźnie mowa to co powiesz na to, że mam żarniki D2S Osram CBI oraz markową chińszczyznę, która to lepiej świeci od osramów? Jak dalej masz pisać głupoty to zajrzyj na YT i poszukaj porównania chińskich żarników Yeaky z pozostałymi...
    Miałem te całe hidy i paru moich znajomych i to gówno jak ich mało "może te za 300zł są troche jakościowo lepsze" ale nie dojże że po roku świecą jak latarki to odbłyśniki szybko niszczeją, drugie to to że radio śnieży na całej lini, wyłaczasz światła jest ok, właczasz światła szumi, a cb-radio podobnie. Teraz mam ori xenon hella i jest różnica kosmiczna, świeci pięknie i nie szumi radio.

    No sorry cie bardzo ale jazda z takim czymś do roku była okej "nie zwarcałem uwagi na radio że śnieży bo zazwyczaj usb wykorzystywałem do muzy" ale po roku to tylko męka, w deszcz i w nocy masakra.

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •