Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Forum dla osób z samoistną odmą opłucnową

  1. #1
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny Forum dla osób z samoistną odmą opłucnową

    Wiem, że to zupełnie inna kategoria i tematyka, ale postanowiłem otworzyć forum dla ludzi, którzy borykali się bądź borykają z problemem samoistnej odmy opłucnowej, gdyż w Polsce wsparcie jest znikome. Zależy mi na tym by link do forum można było odnaleźć w wielu miejscach sieci stąd mój temat tutaj.

    Na szybko:
    Odma opłucnowa to schorzenie płuc polegające na przedostaniu się powietrza do jamy opłucnej w wyniku pęknięcia pęcherzyka płucnego.
    Powietrze to powoduje uciskanie płuca co prowadzi do jego zapadnięcia się i upośledzenia zdolności oddychania.

    Osobiście przeszedłem już samoistną odmę opłucnową czterokrotnie stąd inicjatywa. Jeśli znacie kogoś z tym problemem podsuńcie mu proszę adres tego forum.


  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez netes Pokaż post
    Wiem, że to zupełnie inna kategoria i tematyka, ale postanowiłem otworzyć forum dla ludzi, którzy borykali się bądź borykają z problemem samoistnej odmy opłucnowej, gdyż w Polsce wsparcie jest znikome. Zależy mi na tym by link do forum można było odnaleźć w wielu miejscach sieci stąd mój temat tutaj.

    Na szybko:
    Odma opłucnowa to schorzenie płuc polegające na przedostaniu się powietrza do jamy opłucnej w wyniku pęknięcia pęcherzyka płucnego.
    Powietrze to powoduje uciskanie płuca co prowadzi do jego zapadnięcia się i upośledzenia zdolności oddychania.

    Osobiście przeszedłem już samoistną odmę opłucnową czterokrotnie stąd inicjatywa. Jeśli znacie kogoś z tym problemem podsuńcie mu proszę adres tego forum.

    Netes,przeczytałem Twoją historię i z całego serca jestem z Tobą. Pomysł na to forum podsunęło Ci życie, ale jak najbardziej inicjatywa szlachetna i jestem pewien, że Twoje forum pomoże nie jednej osobie takiego wsparcia zarówno merytorycznego jak i duchowego wymagającej.
    3maj się brachu

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  3. #3
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Dzięki za słowa otuchy lawina. Mam nadzieję, że znajdzie się w internecie więcej osób takich jak ja i to forum będzie dla nich swego rodzaju przystanią i miejscem gdzie mogą podzielić się swoimi obawami i problemami.

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez netes Pokaż post
    Dzięki za słowa otuchy lawina. Mam nadzieję, że znajdzie się w internecie więcej osób takich jak ja i to forum będzie dla nich swego rodzaju przystanią i miejscem gdzie mogą podzielić się swoimi obawami i problemami.
    Masz rację, często rozmowa z drugim ( bardziej doświadczonym) człowiekiem z podobnym problemem daje więcej niżeli specjaliści. Mam kolegę, który miał kiedyś problem z płucem. Nie wiem czy było to SOO ale oczywiście gdy tylko go spotkam poinformuję go o Twoim forum.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  5. #5
    lookas's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa-Wieliczka
    Auto
    BMW X3 M
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    dzieki netes wysłałem linka koledze któremu zapadło się puco w wieku 28 lat
    A3 SportBack 161PS 370 Nm 2001 CompSport - ex
    Leon FR 170 PS 350 Nm 2010 - ex
    BMW X3 M-pakiet 2006 180 PS 360 Nm KingSoft - ex
    Skoda Yeti 2010 170 PS 380 Nm 4x4 KingSoft Yeti - każdy słyszał nikt nie widział
    ... do zobaczenia w chacie na 200 osób ... R.I.P. WJW

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •