Strona 148 z 152 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,471 do 1,480 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #1471

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WGM
    Auto
    E46 coupe, awdi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szparag Pokaż post
    @Donik, jeżeli kupujesz pompkę ze scyzorem to kupuj już zaprogramowane z jednego auta. PO przełożeniu grotu i pastylki immo zostaje Ci tylko przełożenie pompek i anteny do pompki (żeby zasieg wgl jakiś był).
    Jak ta antenka wygląda ? bo pompkę i scyzoryk kupuję z jednego auta to od razu mi sprzedający by dorzucił ją

  2. #1472
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Przeszukaj temat, było już o niej pisane. Nawet opisywali, które to piny i gdzie jest poprowadzona..

  3. #1473

    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WGM
    Auto
    E46 coupe, awdi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Piszę dla potomnych, nowa pompka zamontowana, otwieranie z pilota działa, zostało dorobić grot i przełożyć pestkę

  4. #1474

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lelystad
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Witam
    Mam nieco inny problem.
    Zamykanie i otwieranie dziala znakomicie ,gdy zamkne drzwi , wlacze zaplon i odczekam kilka minut , to slysze na okolo 2/3 sekundy dzialajaca pompe i zapala sie oswietlenie kabiny.
    Dzieje sie tak bez wzgledu na to czy silnik pracuje czy nie.
    Oswietlenie wnetrza dziala tak jak powinno,bo po wlaczeniu zaplonu swiatlo gasnie.

    Co wzbudza pompke po kilku minutach?
    Czy ktos sie juz spotkal z taka usterka?

    Dodam jeszcze,ze po nastapienu usterki wystepuje blad:
    Address 35: Centr.Locks ....
    01366 - Opened Due to Crash Signal
    35-00 - -

    Czy to ma zwiazek z pinem 8 wtyczki B (T16) zolty kabelek? (Crash sygnal z Airbag STG?)

    W Airbagu nie mam bledow.


    Wyczytalem,ze nawet wadliwy wlacznik swiatel awaryjnych moze bys przyczyna tego bledu.


    Wiec dopisuje sie jeszcze raz.

    Wypialem ten zolty kabelek z wtyczki (B)srodkowej na pompie i oswietlenie juz nie swiruje.

    Oczywiscie rozwiazanie problemu jest dorazne,bo przyczyne trzeba bedzie znalezc.
    Jak widac pompka jest OK a przyczyna lezy gdzie indziej.

    Moze komus takie info sie przyda.
    Ostatnio edytowany przez mirko1 - 01-05-18 o 17:32

  5. #1475

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Słupsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Mam takie pytanie, zmieniłem pompke w swoim polifcie 2002r. 3d na ten sam numer (8D0862257B) no i kluczyki nie działały. Wyczytałem jak zaprogramować kluczyk no i bez vaga się prawie udało. Dlaczego prawie? Jak jeden kluczyk zapamiętał ustawienia to drugi o nich zapomniał. Stwierdziłem ze na ta chwile jeden mi wystarczy. Otwieranie zamykanie działało, otwieranie klapy z guzika na pilocie niestety nie. A od wczoraj auto czy z pilota czy manualnie elegancko otwiera samochód ale zamykać nie chce ani przez pilota, ani manualnie. Pompka jedynie cyknie. Czyżby ciśnienie uciekalo? Ktoś z Was tak miał? Samemu da się to ogarnąć?

  6. #1476
    Rayban's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam
    Dalej walczę z moją pompką 8D0862257E w polifcie. Wydawało mi się, że udało mi się ją dzisiaj zakodować. Pompka zamykała kluczykiem z zewnątrz wszystkie drzwi. Do pewnego momentu. Wyjęcia drugiego kluczyka z zapłonu... Czy ktoś wie o co chodzi ? Później za nic nie mogłem jej zaprogramować. Czytałem, że jeden użytkownik parę lat temu miał ten sam problem z tym modelem pompki. Inny użytkownik napisał, że ta pompka u niego działa i nie ma żadnego problemu. Zgłupiałem już i proszę o pomoc. Próbowałem różnych kodowań. Dodatkowo mam błąd syreny. Kasuję go niby znika, później się pojawia. Mimo, że nie koduję syreny.

  7. #1477

    Data dołączenia
    Jul 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lwówek
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Potrzebuję Waszej pomocy. Od dłuższego czasu walczę z pompką w moim A3 (8l 3d przedlift z 1999r), otóż zachciało mi się wymieniać pompkę z końcówką "L" na taką z końcówką "P",dorobiłem konektory do anteny, samą antenę, przeszczepiłem pompkę (a nawet dwie) i niby wszystko działa poza jednym... Żadne z drzwi oraz klapa nie otwierają się kiedy używam zamka (na poprzedniej pompce otwierały się wszystkie bez problemu). Całość zamyka się z zamka od razu (pompka pracuje), ale kiedy próbuję je otworzyć to pompka milczy... Dodam, że zamykanie i otwieranie z przycisku kierowcy działa bez zarzutu. Ktoś ma jakieś pomysły o co z tym chodzi?

  8. #1478
    Marfiol's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Slask
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Mam tak samo po zmianie pompki i chyba nic z tym nie zrobisz..
    Mam tez troche inne pytanie,mialem pompke bez obslugi pilota wymienilem na 8D0 862 257 E (antenke dolozylem) kodowanie 15178 ,probowalem innych kodowan ale kierunki nie mrugaja przy otwieraniu/zamykaniu.
    Da sie to jakos ogarnac?

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  9. #1479

    Data dołączenia
    Sep 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Witam. Da się jeszcze uratować taką pompke gdy dziala tylko przy otwieraniu a gdy chce zamknąć samochód to tylko pompka robi "cyk"?

  10. #1480
    Dext85's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam,

    Autko 1.9 TDI ASZ rocznik 2002 z VIN 2003 sierpień

    Przeczytałem wszystkie posty, trochę się podszkoliłem i teraz mam pytanie odnośnie centralnego. Wszystko sprawdzone działa fajnie oprócz drzwi kierowcy. Zamykają się ale już się nie otwierają. Pompka dmucha i zaciąga. Wyłącza się tak jak trzeba. Wszystko sprawdziłem i okazało się , że z tej membrany na zamku spadł zaczep z mechanizmu. Założyłem to , dmuchnąłem i zassałem powietrze i wszystko chodziło ok. Skręciłem drzwi z pilota chodziły ok i znowu spadło, założyłem po mękach bez ściągania wszystkiego kilka razy otworzyłem i zamknąłem i znowu spadło.

    Co może być przyczyną, szukać nowego zamka. Z tej poduszki na zamku schodzi ciśnienie i ten zaczep plasitkowy rusza się na wszystkie strony i , może to jest przyczyną. Nie mam pomysłu. Pomóżcie.

Strona 148 z 152 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •