Strona 11 z 152 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #101
    Łukasz_pl's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    A3+ 185 KM ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Poradziłem już sobie z naprawą połamanego wirnika. Więcej informacji tutaj:
    http://a3-club.net/forum/showthread.php?p=173982
    ...

  2. #102

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Twardogóra
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    witam juz wiem dlaczego pompka mi buczala wirnik pekl moja pompka to 8L0 862 257 k ma ktos na przedaz lub zepsuta

  3. #103
    mfilipo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotr_AS Pokaż post
    8L0 862 257 k ma ktos na przedaz lub zepsuta
    oj, bedziesz miał ciężko z dostaniem identycznej, zrób moda, jak ja to zrobiłem. Ktoś opisywał również, że podmienił silnik pompki bodajże z pompki z Audi 80.
    Pozdrawiam
    Marcin ("Filip")

  4. #104
    Abdul from Dubai Fanta's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi A6 Dubai Style
    Model
    S3 8L
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Mam taka pompke jak ktos chce

  5. #105

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Twardogóra
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    witam ponwnie a wiec sprawdzalia mi w parcy w tc i stwierdzili ze silniczek jest oki posklejalem wirniczek plastikowy i nic tylko cos tyka

    fanta zejc cos z ceny

  6. #106
    florian's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    józefów
    Auto
    polo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny pompka

    wirnik nie jest plastikowy tylko grafitowy nie posklejasz go zaraz ci sie rozpadnie(ja w pracy kleiłem klejem chester (2000 $ za kilogram temp pracy od -150 do400)i niestety chodził 1 dzień listki w wirniku są pewnie wytarte , wydaj te 50 zł na pompkę z golfa 3 albo z audi b4 i po sprawie

  7. #107

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Twardogóra
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    a ja kleilem loctite rozkrecalem nio niby jest caly ale nie zamyka ta zebatka chyba tez juz do niczego ;(
    Dodano:
    Florian podaj numer twojej pompki ?? jak zobacze jak cos to od fanty wezne moze cos jeszcze potarguje
    Ostatnio edytowany przez Piotr_AS - 22-03-08 o 16:40 Powód: Automatyczne łączenie postów

  8. #108

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    nie ma ktos czasem na zbyciu pompy o nr 8L0 862 257 L ?

  9. #109

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    ???
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Angry Pompka centralnego zamka-problem jakiego na forum jeszcze nie bylo!

    Ponizej opisze swoje makabryczne przejscia z pompka centralnego zamka, przeczytalem wszystkie posty na ten temat jednak odpowiedzi nadal brak...
    Zaczelo sie to 2 dni temu, siedzac w samochodzie zablokowalem drzwi przyciskiem wewnetrznego ryglowania drzwi, gdy zajechalem na miejsce zapomnialem o tym fakcie i otworzylem drzwi klamka... i odtad zaczal sie dramat, nacisnalem przycisk otworz i juz sie nie otworzyla reszta drzwi(trzydrzwiowe auto). W domu rozebralem pompke, okazalo sie ze wirnik polamany czyli normalka... dzis kupilem pompke od Audi B4 okazalo sie ze wirniczek jest identyczny wiec przelozylem sam wirniczek i ucieszony zakladam pompke! Wszystko podpiete(chyba jak sie nalezy) otwieram drzwi z pilota chrup chrup i po wirniczku, roznioslo go w pyl... Gosc mial jeszcze jedna taka pompke wiec kupilem i nauczony doswiadczeniem stwierdzilem, ze chyba silnik nie halo i przeloze tak jak jest w warsztacie na nowy silnik!! Zrobilem krok po kroku wszysto jak opisane, zakladam pompke, bzyczy chyba z 15 sekund nie otwiera ani nie zamyka myslalem ze kolejny wirnik na straty spisalem ale rozkrecilem pompke i jest w calosci! Nic nie zostalo naruszone!! Nie wiem co jeszcze moge zrobic?? Nie chce tez wydac 400zł na nowa pompke(bo juz za 2 jestem w plecy) podlaczyc i zeby rozszarpalo mi kolejny wirnik! Mial ktos juz taka sytuacje?? Blagam o pomoc...

  10. #110

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Reventon Pokaż post
    Ponizej opisze swoje makabryczne przejscia z pompka centralnego zamka, przeczytalem wszystkie posty na ten temat jednak odpowiedzi nadal brak...
    Zaczelo sie to 2 dni temu, siedzac w samochodzie zablokowalem drzwi przyciskiem wewnetrznego ryglowania drzwi, gdy zajechalem na miejsce zapomnialem o tym fakcie i otworzylem drzwi klamka... i odtad zaczal sie dramat, nacisnalem przycisk otworz i juz sie nie otworzyla reszta drzwi(trzydrzwiowe auto). W domu rozebralem pompke, okazalo sie ze wirnik polamany czyli normalka... dzis kupilem pompke od Audi B4 okazalo sie ze wirniczek jest identyczny wiec przelozylem sam wirniczek i ucieszony zakladam pompke! Wszystko podpiete(chyba jak sie nalezy) otwieram drzwi z pilota chrup chrup i po wirniczku, roznioslo go w pyl... Gosc mial jeszcze jedna taka pompke wiec kupilem i nauczony doswiadczeniem stwierdzilem, ze chyba silnik nie halo i przeloze tak jak jest w warsztacie na nowy silnik!! Zrobilem krok po kroku wszysto jak opisane, zakladam pompke, bzyczy chyba z 15 sekund nie otwiera ani nie zamyka myslalem ze kolejny wirnik na straty spisalem ale rozkrecilem pompke i jest w calosci! Nic nie zostalo naruszone!! Nie wiem co jeszcze moge zrobic?? Nie chce tez wydac 400zł na nowa pompke(bo juz za 2 jestem w plecy) podlaczyc i zeby rozszarpalo mi kolejny wirnik! Mial ktos juz taka sytuacje?? Blagam o pomoc...
    Masz to samo co u mnie identyko także już staram Ci się wyjaśnić co i jak. Wynikiem łamania się łopatek w tym wirniczku jest jakaś krzywa w tym "kółki" co się wirniczek w nim obraca. Łopatki po prostu zahaczają o coś i się łamią. A to że chodzi Ci 15 sek i nic oznacz tylko tyle że gdzieś ucieka powietrze czyli jest jakaś nieszczelność. Powiedz mi masz tą pompkę z dwoma kanałami?? czy otwiera Ci też klapę?? Jak dla mnieto źle poskładałeś tą "nową" pompkę. Może coś na odwrót i dostaje się lewe powietrze. U mnie jest tak że otwiera wszystkie drzwi ale klapy już nie otwiera za to ją zamyka ale tak to sobie przemyślałem że to nawet fajnie ( a też mam samoróbkę ) a mógłbyś zamieścić jakieś fotki co i jak zrobiłeś????


    pzdr
    Dodano:
    aha i jeszcze jedno. Wirnik z "nowej" pompki powinien być grubszy od tego co masz połamany
    Ostatnio edytowany przez lawina - 27-06-08 o 07:33 Powód: Automatyczne łączenie postów

Strona 11 z 152 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •