Strona 13 z 152 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 121 do 130 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #121

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    ???
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    sam juz niewiem czy jest sprawna, bo moze za slabo pompuje... bak sie otwiera za to nic innego nie! czy za silowniki drzwi i klapy odpowiedzialny jest jakis bezpiecznik???? niemam pojecia co sie stalo...

  2. #122

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    wedlug mnie zaden bezpiecznik nie jest za to odpowiedzialny. Na bank gdzie łapie lewe powietrze tylko problem teraz żeby to zlokalizować . A sama pompka pomuje i "ciągnie" ? przyłuż palec do otworów i sprawdz.

  3. #123

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    ???
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    tak, pompuje i ciagnie ale moze zbyt slabo? niestety niemam porownania! jak zatkam oba otwory to pompka sie wylacza po krotkiej chwili, ale jak wloze jedna rurke np ta co odpowiada za centralny i zatkam ta drugi otwor palcem to juz sie nie wylacza, odwrotnie efekt podobny! Jak pompka pompuje to slychac jak w zamkach lewych i prawych drzwi tak jakby "syczalo" ale niewiem czy to niema tak byc! Rozebralem drzwi ale nic tam nie widze niepokojacego... niewiem czy to mozliwe zeby w obu drzwiach naraz cos sie zepsulo? Moze te silowniki puszczaja powietrze??

  4. #124

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    no jak syczy to na bank coś puszcza. Możesz mieć racje że siłowniki. Słychaj a może naładuj tam wd 40. Jak dawno nie były urzywane to może się zastały.

  5. #125

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    ???
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    tylko jak sie tam dostac? drzwi sa tak cholernie zabudowane ze dramat, te silowniki sa pod tym bialym plastikiem w okolicach zamkow?? Chyba bede musial jechac do jakiegos goscia co sie na tym zna bo ja to wszystko polamie, w sobote rozkrecilem te drzwi a i tak sie do zamka nie dostelem...

  6. #126

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    gdybyś mieszkał w wawce to bym miał dla Ciebie dobrego fachowca od zamków. Chyba tak będzie najlepiej niech rozbierze drzwi i sprawdzi szczelność czy coś tam nie stczy. No bo jeśli na 100% jesteś pewien że to nie pompka to musi gdzieś na zamkach lub siłownikach coś puszczać. Daj znać po wizycie u mechaniora co i jak.

  7. #127

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    ???
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    czy pompka na 100% jest sprawna to nie jestem pewny, być może za słabo pompuje... niemam porównania ze sprawną pompką:/ Moze ktos zna dobrego fachowca od zamkow w Krakowie lub okolicy??

  8. #128

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    nie ma takiej opcji żeby za słabo pompowała tylko może być tak że gdzieś powietrze ucieka ( to się objawia długim chodzeniem pompki). Wątpie żeby gdzieś był fachowiec od pompek akurat, najlepiej jak się trafi taki "złoty rączka" co to wszystko ogarnia . Mi pomógł kolega mechanik w przelutowaniu silniczka .

  9. #129

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    ???
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    a czemu u Ciebie obecnie nie otwiera klapy bagażnika?? tak pisales w poscie powyzej... nie przez to ze za slabo pompuje??

  10. #130

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Reventon Pokaż post
    a czemu u Ciebie obecnie nie otwiera klapy bagażnika?? tak pisales w poscie powyzej... nie przez to ze za slabo pompuje??
    wydaje mi się że właśnie przez to. Ale pogodziłem się z tym i jakoś to jest. Wolę taką opcję niż płacić 400-500 za pompkę urzywkę.
    Ale powiem Ci że też mi nie chciała chodzić na początku wogóle bo miała lewe powietrze. Dopiero po kombinacji i przelutowaniu atego całego silniczka zaczęła działać.

Strona 13 z 152 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •