Strona 142 z 152 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142143144 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,411 do 1,420 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #1411

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podlaskie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Elo, dziś posiedziałem przy audiczce i sprawdzałem ją. Odpiąłem te dwa węzyki co do niej idą i podczas włączania zamykania na pilocie bądz otwierania, zatkałem te dwie rurki co idą. Nic silniczek dalej chodził a pod palcami nie czułem żadnego ciśnienia. Więc otworzyłem tą pompkę i co się okazało, Wirnik w niej pęknięty. Za ile idzie kupić taką pompkę? alboo jakoś ją zreperować?? 8D0 862 257 B

  2. #1412
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

  3. #1413

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podlaskie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    http://allegro.pl/kompresor-pompka-c...585085970.html a takie cos? czy lepiej z Tego linku co podałes?

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Bo mam starą pompkę od golfa 3. W a3 wygląda ona tak https://zapodaj.net/b32c02d512fb6.jpg.html a w golfie 3 tak https://zapodaj.net/b7a084ca3232c.jpg.html

    Akurat tej pompki nie mam przy sobie od golfa ale osoba która ją ma podała mi nr czesci 1h0962 257 g. Czyli wg tego poradnika powinien się udać przeszczep?
    Ostatnio edytowany przez majooo999 - 18-09-16 o 18:14

  4. #1414

    Data dołączenia
    Jul 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lewin Brzeski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Hej, krótko, połamany wirnik, da się to kupić gdzieś? Nigdzie nie mogę znaleźć, a nie chcę mi się bawić w swapy silniczków jeśli można sam wirnik zamienić?

  5. #1415
    Dominik88's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Starachowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Proszę Was pomóżcie mi. Audi A3 1.9TDi Asz . Mam problem tego typu iż. Otwierając klapę bagażnika z kluczyka zamyka mi się auto. Zamykając bagażnik kluczykiem otwiera się samochod. Zajrzałem do pompkia tam jest pompka od audi a4 combi. Pytanie brzmi jaka pompkę mam zamowic aby wszystko gralo hulalo i bylo ok? ? Pompka z jakimi symbolami numerami bedzie dzialac i pasowac. Bede wdzieczny za pomoc naprawdę. Bo mam dość jazdy wieczorami. Jade sobie po ulicach miesciny a tu nagle zabuczy pompka w teakcie jazdy i zaswieca sie kampja srodkowa w podsufitce.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Proszę Was pomóżcie mi. Audi A3 1.9TDi Asz . Mam problem tego typu iż. Otwierając klapę bagażnika z kluczyka zamyka mi się auto. Zamykając bagażnik kluczykiem otwiera się samochod. Zajrzałem do pompkia tam jest pompka od audi a4 combi. Pytanie brzmi jaka pompkę mam zamowic aby wszystko gralo hulalo i bylo ok? ?
    Ostatnio edytowany przez Dominik88 - 04-11-16 o 21:31 Powód: Nie zadalem pytania o symbol i numer pomki do mojego oznaczenia aura

  6. #1416
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    A przeczytałeś temat od początku ? Wystarczy luźno go przejrzeć, na pierwszych stronach masz listę pompek od polifta. 8D0..

  7. #1417

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3city
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Post

    Witam!

    Około pół roku temu w pewnym momencie zauważyłem że na kluczyk nie działa mi centralny. Kluczem mogę otworzyć drzwi kierowcy. Reszta wogóle nie reaguje na centralny. Nie otwiera się bagażnik (Duża strata przestrzeni), wlew paliwa oraz drzwi pasażera (Tylko od środka przez klamkę lub tak jak drzwi kierowcy przez klucz.). Sprawdzałem to trochę ale jako że nie miałem wtedy funduszy nie przeszkadzało mi to na tyle. Teraz chciałbym się tym zająć.

    Parę rzeczy które zauważyłem:
    -Gdy klucz dłużej przytrzymam na otwieraniu drzwi to otwierają się okna i w drugą stronę tak samo czyli się zamykają.
    -Podświetlanie wnętrza automatycznie się odpala po otworzeniu i tak samo gaśnie przy zamykaniu.
    -Tak samo jak przez klucz w drzwiach i przycisk do zamykania i otwierania drzwi słychać z tyłu że pompka pracuje (buczy przez parę sekund)

    Obstawiam że płytka może być w porządku a padnięty pewnie wirnik. Chyba, że się mylę.

    Dlatego mam do was pytanie na co zwrócić uwagę w szukaniu przyczyny. (Jutro mam zamiar wziąć się za rozbiórkę pompki i wtedy zobaczę jaki numer jej mam jeśli nie znajdę przyczyny.

    Posiadam jeszcze parę pytań bo ostatnio zaczęły się robić u mnie dziwne akcje i myślę że jest to spowodowane jakimś zwarciem tylko nie wiem czy to może być przez tą pompę centralnego.

    Podświetlenie włącznika świateł padło wraz z przyciskami na kokpicie (sterowanie podgrzewaniem siedzeń, podgrzewanie tylnej szyby i wszystkie przyciski do sterowania climatronikiem) nie działają za to działają podświetlenie zegarów, otwierania szyb w drzwiach i wyświetlacz climatronika. Czy może to być spowodowane wilgocią która ostatnio pojawiła mi się w samochodzie z nieznanej mi jeszcze przyczyny ? (Np. zawilgocenie kostki od pompki centralnej?)
    Do tego jeszcze jest coś takiego że gdy włączam światła mijania nie działa mi prawa żarówka pozycyjna (Jest sprawna), za to gdy wyłączę samochód dam na pozycyjne światła i włączę kierunkowskaz w prawo to wtedy świeci. Oraz jedna żarówka w podświetleniu rejestracji na początku działa dobrze po chwili jazdy zaczyna robić dyskotekę. Mruga jak szalona. Objaw ten czasem jest a czasem go nie ma...

    Czy większość tych rzeczy może być powiązana z tą pompką ?
    Pozdrawiam

  8. #1418
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    co do podświetlenia deski itd. oraz błędu żarówki podmień włącznik świateł na inny(ostatnio to przerabiałem)
    reszta to pewnie pompka jak piszesz

  9. #1419

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3city
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez klamamoto Pokaż post
    co do podświetlenia deski itd. oraz błędu żarówki podmień włącznik świateł na inny(ostatnio to przerabiałem)
    reszta to pewnie pompka jak piszesz
    Moja rozbiórka samochodu była bardzo wczoraj owocna.

    Problem z oświetleniem wynikł z powodu włącznika świateł (Ktoś wcześniej nadlewał styki cyną....) po 2 godzinnych próbach regeneracji i tak nic to nie pomogło. Znalazłem znajomego z passatem przełożyliśmy jego włącznik do mnie i wszystko od razu ożyło. Zamówione 70 zł z wysyłka i będzie rozwiązane.

    Dobrałem się do pompki centralnego zamka. Gdy ją otworzyłem byłem przerażony bo myślałem że się cała zjarała. Ale to był na szczęście pył z grafitu...
    Posypała się górna część kompresora czyli grafitowi wirnik. Zamówiłem już kompresor i niedługo zajmę się wymianą.

    Teraz mam pytanie czy ma może ktoś zdjęcia lub opis jak wyciągnąć stary kompresor i wsadzić nowy ? Na czym on się trzyma? Tylko na tych gumowych nożkach ? Wypchnąć je czy co ? Nie znalazłem tutaj na forum albo zbyt mało się przyłożyłem do tego żeby znaleźć...

    Pozdrawiam

  10. #1420
    tomekb164's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wejherowo
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Siema. totalny brak pomyslow w mojej głowie aktualnie.
    Jednego pięknego dnia padła mi pompka centralnego zamka z końcowką "E". Kupiłem drugą, również z "E" z anglika i tutaj zaczął się problem. Samochód można otworzyć raz, podczas gdy zamykanie działa normalnie. Pilot całkowicie nie reaguje, nawet po przypisaniu go do pompki vagiem nie ma reakcji na wciskanie guzików a w blokach pomiarowych widać reakcje na wciskanie przycisków.
    Wrzuciłem z drugiego auta pompke "B", która pozwala na normalne otwieranie i zamykanie samochodu z kluczyka ale nie ma możliwości zakodowania kluczyka bo latają na innych mhz. Niech ktoś mi kurde pomoże, bo juz nie mam pomysłow.
    Chętnie zadzwonie do jakiegoś magika, albo niech magik zadzwoni do mnie 662 zero78 dwa18. pozdr

Strona 142 z 152 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142143144 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •