Strona 151 z 152 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,501 do 1,510 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #1501

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A3 1.8T
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam kolegów forumowiczów. Mam problem z moim audi A3 8L. Padła mi pompka centralnego, w samochodzie posiadam pompkę " 8LO 862 257 L". Natomiast na vagu jest "8LO 862 257 K", dodatkowo samochód posiadał jeden kluczyk serwisowy i jeden scyzoryk, który nie działał (scyzoryk)dodatkowo do tego miałem pilot centralnego, numer kluczyka "4DO.837.231" i tutaj moje pytanie oraz prośba o pomoc czy zakupić samą pompkę z allegro i posiadać " bryloczek do zamykania fury", czy dokupić pompkę z końcówką K zgodnie z vagiem i wtedy będzie działał kluczyk po zakodowaniu. Dodam że na tą chwilę działają mi szyby i oświetlenie wewnątrz.

  2. #1502

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A3 1.8T
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam. Mam pytanie, Według vaga powinienem mieć pompkę 8L0 862 257 K a mam w aucie 8L0 862 257 L. Dodatkowo mam bryloczek do centralnego zamka i tu problem bo pompka częściowo umarła. To znaczy wymieniłem ten silniczek ale po złożeniu wszystkiego albo otwiera tylko drzwi kierowcy albo wogóle żadnych, zamykać nie zamyka żadnych.Uciążliwe jest otwieranie pasażerą drzwi i co najgorsze klapy bagażnika nie mogę otworzyć Tu moje pytanie i prośba czy muszę zakupić pomkę o symbolu L czy jest to obojętne ? Dodam jeszcze że posiadam jeden kluczyk typu scyzoryk o numerze 4D0.837.231 i tu kolejne pytanie czy nie kupić pompki zgodnej z vagiem i zrezygnować z tego dodatkowego bryloczka do centralnego ?

  3. #1503

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bstok
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    Mam u siebie pompkę 8D0862257B. Niestety chcąc ją wybebeszyć trochę nabroiłem więc zamówiłem nową-używaną o tym samym oznaczeniu.
    Jak poprawnie zakodować piloty po podpięciu nowej pompki?
    Dmuchając/zasysając z przewodu normalnie podpiętego do pompki niestety nie działa zamykanie/otwieranie drzwi kierowcy (pasażera ok). Gdzie szukać przyczyny, jakiegoś przecieku powietrza? Boczek z dzrzwi zdjęty, jakoś nie widać żeby coś się tam urwało. Generalnie zasada działania oparta o ta pompkę to dla mnie trochę czarna magia... :/

  4. #1504

    Data dołączenia
    Mar 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Witam, mam problem z centralnym zamkiem w moim a3 8l 1.6 3d 1997r, niedawno zakupiłem to auto, centralny zamek w ogóle nie reagował (jest z kluczyka), poprzedni właściciel powiedział, że pompka jest do wymiany (jest tam 8L0862257E ale w środku została tylko płytka (wygląda bardzo źle), w ogóle nie słychać jej działania (szyby działają, a światełko w środku ciągle się świeci pomimo zamkniętych drzwi) kupiłem pompkę na allegro z oznaczeniem 8D0862257E, po podłączeniu, sprawa wygląda tak, że światełko w środku zaczęło działać, przy pierwszej próbie zamknięcia wszystkie zamki zadziałały klapa i wlew też, ale następnie przy próbie otwarcia- kluczyk otwiera tylko zamek drzwi z których próbuję otwierać auto, a pompka zaczyna szybko cykać i nie otwiera reszty zamków, przy ponownych próbach zamknięcia/otwarcia pompka już nie reaguje (ciągle szybko cyka) i pomaga tylko odłączenie kostki zasilającej i sytuacja wraca od nowa (za pierwszym razem normalnie zamyka, za kolejnym włącza się cykanie i nic się nie dzieje) jeśli w pierwszej kolejności spróbuję otworzyć to również wszystko otwiera, ale przy kolejnym użyciu już tylko włącza się cykanie... koledzy gdzie szukać problemu??

  5. #1505

    Data dołączenia
    Jan 2020
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    pawłowice
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Panowie pytanko mam aktualnie w aucie pompę o oznaczeniu : 8D0862257B pompa padła. z jakiem oznaczeniem musze zakupić pompę żeby wszystko chodziło. Dodam że wsadziłem pompę o a3 przed lift i działa mi centralny w drzwiach szyby itp. nie działa otwieranie bagażnika oraz pilot.

  6. #1506

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    racibórz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam, szukałem i nie mogę odszukać podobnego przypadku.
    Pewnego dnia nie mogłem otworzyć samochodu z kluczyka - pierwsza myśl: padła bateria - wymieniona. Podczas próby kodowania kluczyka zorientowałem się, że coś jest nie tak. Auto mogę otworzyć z kluczyka - od strony kierowcy, centralny nie działa; przez bagażnik - centralny zamek działa normalnie. Podczas otwarcia przez drzwi - zamykanie od środka działa, a zamykanie już nie. W przypadku otwarcia przez bagażnik wszystko działa jak należy. Nie wiem co może być nie tak - podejrzewałem, że pompka padła, ale to chyba dosyć nie typowe objawy. Jakieś pomysły?

  7. #1507
    combot7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzyce
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARY
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Czy to normalna praca pompki? na filmie zamykam i otwieram drzwi centralnego zamka, wydaje mi się że kiedyś była o wiele cichsza w tej chwili nawet zamaskowana gąbką jest głośno słyszalna stojąc przy aucie.

  8. #1508

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Solec Kujawski
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Pompka z dnia na dzień przestała działać, wcześniej już ją wymieniałem i poprzednia dawała oznaki, długo wydobywał się z niej dźwięk przy otwieraniu/ zamykaniu, teraz nic, wieczorem działała, rano nie. Ktoś może wie w czym może być problem?

  9. #1509
    Marcin_L's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łochów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Nie działa zamek centralny, tj. mogę otwierać tylko drzwi kierowcy za pomocą kluczyka. Brak połączenia z innymi zamkami. Wcześniej założyłem, że to typowy problem z pompką i wymieniłem na nową (niepotrzebnie). Niestety, po podłączeniu pompka nie daje oznak życia. Została sprawdzona w innym aucie i pracuje. Prąd do pompki dochodzi (sprawdzałem w jednej kostce). Byłbym wdzięczny za proste instrukcje jak sprawdzić tę instalalacje.

  10. #1510

    Data dołączenia
    Mar 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Dzień dobry, podepnę się pod temat. U mnie poprzedni właściciel wymieniał pompkę o innym oznaczeniu niż była fabrycznie. Jak mogę się dowiedzieć jaka była fabrycznie pompka ? Audi A3 2002r.

Strona 151 z 152 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •