Strona 3 z 152 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #21
    Bielkins's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    ? Przecież zastąpiona przez Euro!
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Ciekawe spostrzeżenie jak jest ciepło, np autko na słonku postoi to pompka działa normalnie...
    "Make friend with your fast"
    Mossberg i Taurus 357 Magnum, Miłości Dwie Moje

  2. #22
    MaGGu's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Krakowa
    Auto
    Audi S3 8V
    Model
    S3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXC (300 KM)
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    no u mnie juz nie miało Co działać

  3. #23
    golyg's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    VW CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Apropo pompki mam pytanie:
    Mam dziwny problem z centralnym zamkiem - przestał zamykać i otwierać auto zamykając go kluczykiem zamykają sie np. prawe drzwi i klapa, innym razem wszystko poza klapa, czasami wszystko poza bakiem. Tak samo jest przy otwieraniu - nie można otworzyć auta od strony kierowcy a otwierając klapę drzwi się otwierają.
    Spotkał sie ktoś z czymś takim? Czy jest to wina pompki czy czegoś innego?
    Moje Audi A3: www.goo.gl/PXsCHC

  4. #24
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Sprawdz wężyki, pewnie gdzieś jest przerwa, uchodzi powietrze i cisnienie spada. Troche roboty z tym jest. Albo pompka szwankuje.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  5. #25
    golyg's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    VW CC
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Czyli mam sprawdzic polaczenia przy kazdym zamku? Pompka po zamknieciu/otwarciu dziala przez kilka sekund i sie wylacza wiec sadze ze to wina wezykow.
    Moje Audi A3: www.goo.gl/PXsCHC

  6. #26
    Kornas's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi A3 1.8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny

    golyg Nie tylko przy zamkach, ale od tego zacznij, łączenia sa jeszcze z przodu przy łączeniu drzwi, odkecasz platik (gdzie jest otwieranie klapy - je tez musisz odkręcic) pod tym plastikiem jest łączenie wężyków, analogicznie po drugiej stronie. Następne łączenia są przy pompce na nadkolu w bagażniku po lewej stronie.

    Ja miałem podobny problem, ale okazało się, że to gumka w siłowniku, już wymieniłem, swoją drogą to po weekendzie wrzuce fotki co i jak.

    Powodzenia w wymianie.

    Pozdrawiam

  7. #27

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny Synchronizacja pompki z kluczykiem

    Odświeżę temat:

    Do pompki dostała mi się woda/wilgoć przez co musiałem zakupić drugą pompkę.
    Do tej pory myslałem, że podpięcie takiej samej pompki 8L0 862 257 k powinno załatwić sprawę, ale już sprzedawca coś próbował tłumaczyć, że trzeba będzie zsynchronizować pompkę do kluczyka lub na odwrót (cos jakby kodowanie). Czy ktoś wie o co chodzi?
    Bo jak pytałem gościa w ASO to powiedział, że nie ma takiej potrzeby bo za to odpowiada jeszcze jakiś inny element, który jest bodajże w słupku i nie trzeba nic kodować.
    Niestety po zamontowaniu wymienionej pompki działają szyby, a centralny nie. Po naciśnięciu kluczykiem zamykania/otwierania nic się nie dzieje, a jak naciskam przyciskiem z samochodu to słysze że pompka pracuje, ale ani nie zamyka, ani nie otwiera drzwi.
    Z nieszczelnością raczej nie powinno być problemów bo jak wpięta była ta pierwsza nieco zalana pompka to z kluczyka rygielki podnosiły się i opadały- tylko najczęsciej dół i góra po jednym naciśnięciu. Jednocześnie wyklucza to też problem z kluczykiem.
    Czy ktoś przerabiał coś podobnego?

  8. #28

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Twardogóra
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    witam a ja mam inny problem z pompka bez roznicy czy otwieram czy zamykam buczy przez okolo 20 s jaka to moze byc przyczyna

  9. #29
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotr_AS
    witam a ja mam inny problem z pompka bez roznicy czy otwieram czy zamykam buczy przez okolo 20 s jaka to moze byc przyczyna
    najczestsza przyczyną długiego buczenia jest nieszczelność wężyków lub uszkodzenie elementu w pompce.
    Buczy przez to, ze próbuje na pompowac te wężyki ale nie daje rady bo powietrze gdzieś ucieka.
    Miałem kiedyś pompkę, która też długo pompowała, przyczyną był uszkodzony mały silniczek? i płytka drukowana, który znajduje się w pompce jest on pod tą częścią do której podłącza się rureczki, załozyłem drugi i wszystko zaczęło działać, pompkę sprzedałem, a kupujący był zadowolony
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  10. #30
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Piotr_AS, dobierz się do pompki centralnego (jest w lewy boczku) wyjmij ją wypnij wężyki, i wstaw jakieś dwa krótsze, które zatkaj szczelnie i spróbuj zamknąć, jeśli nie będzie buczeć dłużej niż 3 sekundy to nieszczelność, jeśli dalej buczy to już pompka
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

Strona 3 z 152 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •