Strona 49 z 152 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 481 do 490 z 1512

Temat: Pompka centralnego zamka

  1. #481
    WujoKrzycho's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    W związku z tym, że muszę jeszcze popracować nie mogę podskoczyć do Sebek_DTR. Dzisiaj dobierałem się do tej pompki i to mnie przerasta Możecie mi powiedzieć czy muszę rozbierać boczek czy demontować ori suba? Chciałbym zaznaczyć, że mam takie boczki:
    http://img0.sprzedajemy.pl/540x405_t...ka--197190.jpg (foto z googl'a)

    Przeciąłem opaskę i szarpałem do góry. Pompka wychodzi ale nie tak żeby wyciągnąć Boje się, że coś upierdziele.

    Pozdrawiam

  2. #482
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    ja to zrobiłem tak: wuciągnałem podłoge z samochodu, odkręciłem pierwszą listwe która przykrywa zatrzask od zamka bagażnika, trzyma się na torxach, następnie odkręciłem jedną śrubkę bodajże trzymającą boczek, a reszta poszła juz na zatrzaskach (mówie o boczku lewym) nie musisz go całego ściągać, wystarczy odchylić tą strone gdzie jest pompka i masz już dostęp do tego badziewia

  3. Podziękowania dla etanol za pomoc w problemie

    WujoKrzycho (19-11-11)

  4. #483

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witajcie. Mam pytanie.
    Nie ważne czy otwieram zaryglowane, czy już otwarte drzwi, czy zamykam otwarte czy zamknięte... pompka pracuje zawsze tyle samo, czyli 2,5 do 3 sekund. To nie za długo? Bo rygle zaciąga i wypycha sekunde po nacisnieciu pilota. No i pompka pracuje raczej głośno, a na końcu jakby zwalnia. Nie miałem okazji porównać z innymi. Mam tak od kupna auta (3 lata temu). Auto 5d.

  5. #484

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jonatan82 Pokaż post
    Witajcie. Mam pytanie.
    Nie ważne czy otwieram zaryglowane, czy już otwarte drzwi, czy zamykam otwarte czy zamknięte... pompka pracuje zawsze tyle samo, czyli 2,5 do 3 sekund. To nie za długo? Bo rygle zaciąga i wypycha sekunde po nacisnieciu pilota. No i pompka pracuje raczej głośno, a na końcu jakby zwalnia. Nie miałem okazji porównać z innymi. Mam tak od kupna auta (3 lata temu). Auto 5d.
    To jezeli masz tak od 3 lat a nic sie nie zepsulo znaczy ze tak ma byc

  6. #485

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sebek_DTR Pokaż post
    To jezeli masz tak od 3 lat a nic sie nie zepsulo znaczy ze tak ma byc
    To że pompka rzęzi tak od dawna i nie pada, to jeszcze nie znaczy ze ma tak być. Pytam więc czy u Was też tak to wygląda, czy raczej pracuje krócej, bądź Waszym zdaniem ciszej. Trafiłem dzisiaj na ten wątek i zacząłem o tym myśleć..

  7. #486

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    w srodku slychac jak buczy sobie, oryginalnie pompki pokryte sa taka
    gąbka, jezeli jej nie masz tzn ze ktos wyrzucil ,
    a raczej chodzi tak samo u wszystkich
    bo dluzej czyli ok.20s chodzi tylko jak ma gdzies nieszczelnosc.

  8. #487

    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ełk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Mam jeszcze jedno pytanie w takim razie. Gdy pompka nabije odpowiednie ciśnienie i się wyłączy, przez chwile dmucha z otworków w obudowie (w płaskiej części zaraz przy przyłączach przewodów powietrznych) - słychać i czuć pssst . Upuszcza nadmiar powietrza, żeby nie było nadciśnienia, czy jak?

  9. #488

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpacie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam,

    Mam problem z centralnym zamkiem. Otwierania z pilota nigdy nie miałem ale nie o to mi chodzi. Zawsze otwierałem drzwi, klapę bagażnika czy klapkę wlewu paliwa czy to zamkiem od strony kierowcy czy pasażera i nie było żadnego problemu. Ostatnio jednak centralny zaczął szwankować. Kiedy przekręcam zamek od strony kierowcy-otwierają się tylko drzwi kierowcy, kiedy przekręcam zamek pasażera-otwierają się zarówno drzwi pasażera jak i kierowcy bez klapy bagażnika a kiedy przekręcam zamek w klapie bagażnika otwierają się równocześnie drzwi pasażera. Przy każdym przekręceniu kluczyka słychać to 20 sekundowe "buczenie". Co może być powodem tej usterki i jak zlokalizować tą usterkę.

    Z góry dziękuje

  10. #489
    etanol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała/Gliwice/Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    masz nieszczelność w układzie pneumatycznym, wszystko masz opisane w tym temacie gdzie szukać.

  11. #490
    mk1265's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rossoszyca
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam
    niestety również mam problem z pompką jedna już wymieniłem niestety siadła elektronika musiała sie dostać woda i zrobiło się zwarcie na ścieżce + założyłem druga i wszystko przez dłuższy czas było ok niestety do wczoraj otóż teraz mam taki problem gdy rano chce otworzyć drzwi z zamka (omijam pilot bo mam coś z alarmem) to otwierają mi się tylko drzwi kierowcy, gdy wsiądę do samochodu słyszę jak pompka chodzi tak jakby zegarek cyk cyk cyk cyk gdy odpalę silnik i ruszę to automatycznie wszystkie zamki poszczają gdy już wrócę z trasy i zamykam samochód z zamka kierowcy zamyka bez najmniejszych problemów. Jaka może być przyczyna tego ze przed odpaleniem pompka nie działa tylko cyka a po odpaleniu i ruszeniu wszystko wraca do normy?

Strona 49 z 152 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •