Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 151

Temat: Sprężyny obniżające do 8P

  1. #41
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Ale przeciez nikt na forum nie da Ci takiej gwarancji/pewnosci, chcesz miec pewnosc to dzwon do producenta/dystrybutora/sprzedawcy to bedziesz wiedzial.

  2. #42

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuebk Pokaż post
    Ale przeciez nikt na forum nie da Ci takiej gwarancji/pewnosci, chcesz miec pewnosc to dzwon do producenta/dystrybutora/sprzedawcy to bedziesz wiedzial.
    Jakieś głupie porady stosujesz. Z pewnością jeździ masa ludzi na takich sprężynach i "standardowych amorkach" i to pewnie już jakiś znaczny okres czasu i to właśnie chciałem od nich usłyszeć kilka zdań na ten temat. Taka odpowiedź, którą Ty dajesz nic nie wnosi i tylko zaśmieca forum.

  3. #43
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Poprzegladaj tematy, popatrz na czym ludzie jezdza, to sie dowiesz ze niektorzy maja auta po kilka lat i jezdza na takim zawieszeniu i sie nic nie stalo. Czy to wplywa na zycie amortyzatorow, pewnie jakos wplywa. Czy za rok rozsypia sie Twoje amortyzatory na ktorych juz jezdzisz kilka lat - nikt tego nie wie. Oczekujesz odpowiedz ze szklanej kuli to sie nie dziw...

  4. #44
    IceMan's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Fake S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adamek4428 Pokaż post
    Jakieś głupie porady stosujesz. Z pewnością jeździ masa ludzi na takich sprężynach i "standardowych amorkach" i to pewnie już jakiś znaczny okres czasu i to właśnie chciałem od nich usłyszeć kilka zdań na ten temat. Taka odpowiedź, którą Ty dajesz nic nie wnosi i tylko zaśmieca forum.
    Chcesz odpowiedzi to proszę bardzo. Fabrycznie miałem Ambiente czyli najwyższe zawieszenie. Po założeniu Eibach Pro Kit przejechałem ponad 50k km i jest ok. Czy to będzie dla Ciebie wystarczająca rekomendacja?

  5. #45
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    IceMan a co jak mu po roku walna amortyzatory?

  6. #46

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez IceMan Pokaż post
    Chcesz odpowiedzi to proszę bardzo. Fabrycznie miałem Ambiente czyli najwyższe zawieszenie. Po założeniu Eibach Pro Kit przejechałem ponad 50k km i jest ok. Czy to będzie dla Ciebie wystarczająca rekomendacja?
    Tak to jest dla mnie wystarczająca rekomendacja,

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuebk Pokaż post
    IceMan a co jak mu po roku walna amortyzatory?
    To sobie je zwyczajnie wymienię, jak każdą rzecz, która się zużywa, proste pytanie zadałem nie wiem po co te wasze docinki.

  7. #47

    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    EU
    Auto
    mam
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Miałem eibach pro -kit -30mm na seryjnych amorach w poprzednim aucie- golf IV, zrobiłem kilkadziesiąt tysięcy kilometrów nie było żadnego drastycznego zużycia amortyzatorów. Teraz założyłem do audi a3 8P sportback i zrobił bym to ponownie, bo po primo efekt jest więcej niż zadawalający, nawet nie oczekiwałem że tak to ładnie siądzie i będzie wyglądać, i po sekundo z racji że mam małe dziecko obawiałem się że dużo stracę na komforcie, myliłem się. Autko super trzyma się drogi, a komfort myslę że jest lepszy niż na seryjnych sprężynach bo auto nie podskakuje jak pin-pong tylko ładnie wybiera nierówności. Dodam że jeżdżę na 17- ach i profilu 45. Pozdro.
    Wszystkim nie zdecydowanym polecam założyć eibach pro kit.

  8. #48
    IceMan's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Fake S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuebk Pokaż post
    IceMan a co jak mu po roku walna amortyzatory?
    kuebk jak bawisz sie w mody musisz sie liczyć z jakimiś fackupami. Gdybyś chciał podejść do tematu super profesjonalnie założyłbyś amory Bilstein B6 lub B8 ale wtedy nie ma sensu brać Eibach Pro Kita. Bo przy takim nakładzie finansowym obniżenie jest niewielkie. Mając takie amory wziąłbym Eibach Pro Street albo za tą kasę kupił gwint. Moim zdaniem Eibach Pro Kit to kompromis pomiędzy obniżeniem a kosztami. Wszystko dlatego że większość zakłada te springi na zwykłe amory i oczywistą sprawą jest że każdy robi to na własną odpowiedzialność. Ja jestem zadowolony i założyłbym jeszcze raz

  9. #49
    przem66s's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław / Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi A5 Coupe
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ma ktoś zestaw Eibach Pro Kit z 18" w Sportbacku i byłby w stanie zmierzyć wysokość od ziemi do rantu błotnika w najwyższym punkcie. Mam dylemat czy zmieniać sprężyny sline juz troche ubite - chodzi o realny ubytek cm na wysokości furmany
    Z góry dzięki

  10. #50

    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kołobrzeg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)

    Domyślny Jakie zawieszenie proszę porade

    witam posiadam a3 8p quattro 170 2010 rok wersja sport (anglik) ma pytanie jakie zawieszenie polecacie, bo na obecnym mocno przechyla auto jak szybko w rondo wchodze, moze wystarczylo by obnizyc sprężynami?

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •