Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokazane rezultaty 221 do 229 z 229

Temat: [kompendium]bi-xenon / xenon - regulacja org.instalacji, samopoziomowanie, błędy

  1. #221

    Data dołączenia
    Jul 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przemyśl
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 CCSA

    Domyślny

    Zwykły nieskretny. Czujnik jest przy lewym wahaczu z przodu jak i z tyłu. Z prawej strony nie widziałem żadnego( ani z przodu ani z tyłu). Żadnych błędów na desce nie ma. Czy taki zwykły interfejs OBD2 z bluetooth pozwoli na przeczytanie ewentualnych błędów ze światłami?

  2. #222
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez konradr33 Pokaż post
    Czujnik jest przy lewym wahaczu z przodu jak i z tyłu. Z prawej strony nie widziałem żadnego( ani z przodu ani z tyłu).
    i nie zobaczysz, zawsze tylko lewa strona, przedlifty miały dwa, polift w zdecydowanej wiekszosci, zaleznie od zawieszenia, jeden z tylu..

    Cytuj Oryginalnie napisane przez konradr33 Pokaż post
    Czy taki zwykły interfejs OBD2 z bluetooth pozwoli na przeczytanie ewentualnych błędów ze światłami?
    podlacz, sprawdz, wszystko zalezy co to za cudo..

    dla mnie to urwane jest cos w jednej lampie, pewnie nawet jak pobujasz autem " ręcznie " z wlaczonymi swoatlami na postoju,to bedzie swiatlo " skakac "
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #223
    Hero's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    światokoniec
    Auto
    4x O
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Hej,

    przerabiał ktoś taki temat:

    Lewa lampa się poziomuje a prawa stoi bez ruchu?

    Co może być nie tak?
    Fiat 126p 650 Elegant (24HP) --> Fiat 126p 650 ST (24HP) --> A3 1.8 T Quattro AJQ (180 HP) --> A3 1.9 TDI ASZ (130 HP) --> A3 2.0 TDI S-line BKD (140 HP) -- > Fiat 126p 650cc ST Export (24 HP) --> Subaru Impreza WRX Prodrive 300 2.0T (300HP) --> Fiat 126p 650cc Town (24HP)--> A3 2.0 TDI S-line BMM (140 HP) -->?

  4. #224
    Hero's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    światokoniec
    Auto
    4x O
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    wymieniał ktoś może w lampie silniczek od poziomowania?
    Fiat 126p 650 Elegant (24HP) --> Fiat 126p 650 ST (24HP) --> A3 1.8 T Quattro AJQ (180 HP) --> A3 1.9 TDI ASZ (130 HP) --> A3 2.0 TDI S-line BKD (140 HP) -- > Fiat 126p 650cc ST Export (24 HP) --> Subaru Impreza WRX Prodrive 300 2.0T (300HP) --> Fiat 126p 650cc Town (24HP)--> A3 2.0 TDI S-line BMM (140 HP) -->?

  5. #225

    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tu i tam
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRLB( 150 KM)
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cześć, mam taki problem ze podczas jazdy światła opadły w dół ( świeciły jakis 1metr od maski) i pózniej zaczęły latać góra -dół podczas jazdy, na wyświetlaczu informacja (audi adaptive light- awaria systemu)- nie ma kamery w szybie
    Podłączając pod komputer sa 2 błędy:
    Centralna elektronika- kod błędu U112100
    Wyświetlacz- kod błędy U112100

    Wymieniony czujnik poziomowania na wahaczu ale nadal to samo, ktoś sie spotkał z takim czymś?

  6. #226

    Data dołączenia
    Aug 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cześć, mam taki problem, że moja lewa lampa świeci jak Anglik, ale wszystkie oznaczenia wskazują na to, że jest Europa, czytałem gdzieś po internecie, że przesłonę można przestawić i będzie dobrze, ale próbowałem to zrobić i bez skutku :/
    Czy może taki problem powodować fakt, że moje lampy są przyciemnione folią? I jakoś inaczej się światła odbijają?
    Dzięki bardzo, za odpowiedzi!

  7. #227

    Data dołączenia
    Apr 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CCZA

    Domyślny

    Cześć wszystkim,

    Audi A3 8P Sportback, poliftowe.

    Mam problem, miałem niedawno niedużą kolizję, w wyniku której musiałem zmienić obydwa reflektory z przodu. Dotychczas miałem reflektory z AFS, ale prawdę mówiąc nie widziałem aby u mnie one działały (oglądałem na YT filmiki i u mnie one nie skręcały tak jak tam), ale zależało mi na nowych reflektorach. Wymieniłem je na nowe reflektory Hella, które nie są z AFS. Niestety przez to po podłączeniu reflektory nie poziomują się same i ponadto na FIS wyświetla mi się błąd AFS.
    Czy ktoś z Was przechodził przez taką samą operację u siebie i wie jak rozwiązać te problemy? Lampy powinny się samopoziomować, mają w końcu wbudowane silniczki i są nowe. Spojrzałem też na czujniki przy tylnym zawieszeniu i wyglądają na całe, tak jak przed kolizją.

    Będę wdzięczny za wszelką pomoc, co wymienić, jak to wykodować w VCDS.

    Dzięki.

  8. #228
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    86 razy

    Domyślny

    Reflektor bez AFS na pinach 1-4 ma połączenie do silniczka regulacji ze sterownika regulacji. Reflektor z AFS ma na pinach 1-2 wewnętrzną magistralę między sterownikiem regulacji zasięgu a sterownikiem w lampie. Samo to się już kłóci ze sobą i twierdzenie, że reflektory mają wbudowane silniczki jest daleko idące. Musiałbyś zmienić sterownik na zwykły od zasięgu reflektorów i przepinować wtyczkę przy reflektorze i sterowniku oraz doprowadzić dwa przewody (dwa od magistrali mógłbyś wykorzystać) do jednego z reflektorów i 4 przewody dla reflektora z drugiej strony.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  9. #229
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Niestety masz instalację od podłączenia lamp do sterownika do przerobienia, wymiana modułu na odpowiedni. Jak coś to zapraszam do Pruszkowa i temat ogarnę.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •