Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Problem z LPG w 1.8

  1. #1

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Miasto
    Wałbrzych

    Domyślny Problem z LPG w 1.8

    A więc mam problem z instalacją LPG na wolnych obrotach z wydechu słuchac dziwny dzwięk tak jak by była przerwa w zapłonie ale kable zapłonowe i świece zostały wymieniome na benzynie jest w porządku.Mój silnik to 1.8 instalacja sekwencyjna Lavato wszystkie filtry wymienione.Może ktoś miał podobny problem i pomoże bo mechanicy rozkładaja ręce.Auto w sumie jeżdzi normalnie obroty nie wariują tylko ten dziwny dzwięk na gazie na wolnych obrotach.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 09-01-16 o 01:19

  2. #2
    włodek's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ..
    Auto
    Cały czas to samo
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    65 razy
    Podziękował
    106 razy

    Domyślny

    Witam, co do świec to musisz być pewien że są takie jakie zaleca producent, a jeżeli zamiennik to moim zdaniem tylko NGK. Mam nadzieje że nie założyłeś jakiś tanich podróbek. Jeżeli zapłon masz wporządku to zostaje regulacja gazu w dobrym warsztacie gdzie sprawdzą spaliny i sonde.
    Powodzenia

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubelskie
    Auto
    VW GOLF 1,6 SR
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    tak to co wyzej kolega napisał

    a ja dodam od siebie, miałem podobne objawy i wymieniłem przewody swiece... ale najwazniejszego nie sprawdziłem - cewka

    wjedz do garazu zrob ciemno wez spryskiwacz z woda i niech auto chodzi i lej wodą na cewkę... u mnie po tym zabiegu zobaczyłem dyskotekę na cewcę, patrząc na cewkę była ryska jakby ktoś śrubokrętem przerysował, czyli cewka miała przebicie (w tamtym miejscu pęknięta), no to wziąłem silikon i "dawaj" oblepiłem to miejsce i mam spokój... na ile? nie wiem całą zimę wytrzymało i dalej jezdzę
    VW Golf IV 1,6 - Generation + STAG-300

    GG: nie rozmawiam z anonimami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •