Pokazane rezultaty 1 do 10 z 17

Temat: jakie radio było fabrycznie??

Threaded View

  1. #11
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    dzisiaj sie bardziej zagłębiłem w temat. subwoofer jest jakiś JTB ale nie NOKIA, jakoś inaczej. Przejrzałem kable w kieszeni od radia, są kostki kolorowe, ale jest tam pomieszane tak, że juz kompletnie nic nie rozumiem. Kostka żółta powinna być od wyjść na tylny zestaw aktywny+subwoofer, tu sie okazuje że u mnie jest kostka a do niej idą kabelki z gniazdami chinch opisane AUX IN L i R. Kostka zielona fabrycznie jest do podpięcia FISu, u mnie jest kostka, a z niej wychodzi kabelek zakończony wtyczką JACK chyba do zestawu głośnomówiącego (jakiś blaupunkt jest). Kostka niebieska, fabrycznie do zmieniarki, a u mnie są kolejne chinche nieopisane i jakiś rozgałęźnik w który wsadzona jest wtyczka od kabla do zmieniarki. Potem kolejny kabel z cieniutkimi żyłami z wtyczką taką samą niebieską jak do zmieniarki wisi sobie luźno nie podłączony a jego drugi koniec nie wiem gdzie jest. Następnie są kości ISO, jedna zasilająca, druga głośnikowa z której wychodzą kable na 4 głośniki, a z tej wtyczki jest rozgałęzienie na jeszcze jedną kość ISO głośnikową w której są przewody do dwóch głośników. I jeszcze jedna kość iso, odwrotna niż zasilająca i na niej jest opis przewodów do subwoofera.

    Jeśli ktoś zrozumiał to co napisałem to brawo, bo ja też się już gubię co gdzie i jak.
    Ogółem stwierdzam, że nie wiem co za sprzęt siedzi w tej A3, i wydaje mi się, że jak podłącze jakiekolwiek radio pod kości ISO, wszystko będzie działać jak talala. Po tej plątaninie wnioskuje, że nie mam systemu aktywnego a fabryczny CHORUS zasilał bezpośrednio głośniki z końcówki wbudowanej.

    Co do wersji wyposażenia, rozkodowałem sobie wszystko, ale są błędy, bo np rozkodowanie silnika wyszło, że mam 4 cyl. benzyne 1.6 i coś tam coś tam. a wszędzie w papierach jest diesel zgodny z tym co jest w aucie. ogólnie jest parę błędów ale większość się zgadza.
    Ostatnio edytowany przez Hinuś_S-line - 04-04-10 o 23:32

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •