Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 17 z 17

Temat: jakie radio było fabrycznie??

  1. #11
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    dzisiaj sie bardziej zagłębiłem w temat. subwoofer jest jakiś JTB ale nie NOKIA, jakoś inaczej. Przejrzałem kable w kieszeni od radia, są kostki kolorowe, ale jest tam pomieszane tak, że juz kompletnie nic nie rozumiem. Kostka żółta powinna być od wyjść na tylny zestaw aktywny+subwoofer, tu sie okazuje że u mnie jest kostka a do niej idą kabelki z gniazdami chinch opisane AUX IN L i R. Kostka zielona fabrycznie jest do podpięcia FISu, u mnie jest kostka, a z niej wychodzi kabelek zakończony wtyczką JACK chyba do zestawu głośnomówiącego (jakiś blaupunkt jest). Kostka niebieska, fabrycznie do zmieniarki, a u mnie są kolejne chinche nieopisane i jakiś rozgałęźnik w który wsadzona jest wtyczka od kabla do zmieniarki. Potem kolejny kabel z cieniutkimi żyłami z wtyczką taką samą niebieską jak do zmieniarki wisi sobie luźno nie podłączony a jego drugi koniec nie wiem gdzie jest. Następnie są kości ISO, jedna zasilająca, druga głośnikowa z której wychodzą kable na 4 głośniki, a z tej wtyczki jest rozgałęzienie na jeszcze jedną kość ISO głośnikową w której są przewody do dwóch głośników. I jeszcze jedna kość iso, odwrotna niż zasilająca i na niej jest opis przewodów do subwoofera.

    Jeśli ktoś zrozumiał to co napisałem to brawo, bo ja też się już gubię co gdzie i jak.
    Ogółem stwierdzam, że nie wiem co za sprzęt siedzi w tej A3, i wydaje mi się, że jak podłącze jakiekolwiek radio pod kości ISO, wszystko będzie działać jak talala. Po tej plątaninie wnioskuje, że nie mam systemu aktywnego a fabryczny CHORUS zasilał bezpośrednio głośniki z końcówki wbudowanej.

    Co do wersji wyposażenia, rozkodowałem sobie wszystko, ale są błędy, bo np rozkodowanie silnika wyszło, że mam 4 cyl. benzyne 1.6 i coś tam coś tam. a wszędzie w papierach jest diesel zgodny z tym co jest w aucie. ogólnie jest parę błędów ale większość się zgadza.
    Ostatnio edytowany przez Hinuś_S-line - 05-04-10 o 00:32

  2. #12

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Garwolin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Wyposażenie samochodu, który wyjechał z fabryki można sprawdzić po Vinie- ktoś z forumowiczów będzie pewnie mógł to sprawdzić

  3. #13
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Ja rozkodowałem sobie to co mam w książce serwisowej, i o audio tam nic nie ma niestety. Dekodery VINów podają tylko rocznik, miejsce pochodzenia, silnik, i pare innych niepotrzebnych mi rzeczy. O systemie audio nie ma ani słowa. Z Vinu Marcek83 wyczytał że miałem Chorusa i bez BOSE, ja niestety nic takiego nie znalazłem i nie wiem z jakiego dekodera korzystał.
    Jak chcecie to wrzucę kody wyposażenia z książki i sami sobie pokombinujecie.

  4. #14

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Nasti Pokaż post
    Wyposażenie samochodu, który wyjechał z fabryki można sprawdzić po Vinie- ktoś z forumowiczów będzie pewnie mógł to sprawdzić
    Przecież rozkodowałem to... Jest kilka postów niżej.
    Nie korzystałem z żadnych dekoderów internetowych tylko z ETKA...

  5. #15

    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Problem z doborem fabrycznego radia.

    Witam.
    Mam problem z doborem fabrycznego radia do A3 z 2002 roku, modelowo 2003. Próbowałem zamontować radio Symphony z innej A3 jednak jedna ze wtyczek nie pasuje (żółta widoczna na zdjęciu). Możecie coś doradzić lub ewentualnie polecić radio niefabryczne które będzie pasowało?
    Pozdrawiam.

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/8d133d4161b959a6

  6. #16

    Data dołączenia
    Jan 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A3 8L 5d 1.9 ASZ Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Witam jak sprawdzic jakie nagłosnienie było fabrycznie w aucie ? widziałem na poczatku, że ktoś sprawdził to jakos po Vinie
    Mam problem bo gdy odpalam radio to jest nieczysty dzwięk i z radia i z transmitera kupiłem nowy transmiter ale dalej ten sam problem zmieniłem także częstotliwość transmitera i próbowałem na 87.5 i 106.0 i dalej ten sam problem nioe wiem co może być przyczyna z tego co wiem to radio mam symphony II a osłonki z głośników BOSE

  7. #17

    Data dołączenia
    Feb 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    RAdomsko
    Auto
    Audi A3 8L 1.9 tdi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Witam. Też mam podobny problem nie wiem jakie radio było orginalne. Mam radio Concert 2. Nie działa z tego co wiem zakodowane jest na Bose. Chciałbym wstawić radio takie jakie było. W bagażniku mam takiego trjkątnego suba. Prosze o pomoc. Vin autka WAUZZZ8LZ1A048627. Z góry dizękuje. Chciałbym to auto dopprowadzić do stanu wyjściowego.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •