Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: A3 1.9 TDi, problemy z odpalaniem

  1. #1

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny A3 1.9 TDi, problemy z odpalaniem

    Tak jak w temacie, mam mały problem. Może nie jest aż tak uciążliwy ale pasowałoby to naprawić. Odkąd sprowadziłem samochód, ma taki problem że czasem (baardzo rzadko) jak przekrece stacyjkę zeby sie nagrzały świece, odpalam, i nic, kręci kręci ale nie odpala! Następnie przekecam stacyjkę i już nie pali się kontrolka od świec, i teraz dopóki nie zapali sie jeszcze raz po jakiejś minucie, za nic w świecie nie odpale! po dłuższej chwili jak sie zapali, to odpala bez problemu! CO to moze byc?

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny Re: A3 1.9 TDi, problemy z odpalaniem

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Gawron
    Tak jak w temacie, mam mały problem. Może nie jest aż tak uciążliwy ale pasowałoby to naprawić. Odkąd sprowadziłem samochód, ma taki problem że czasem (baardzo rzadko) jak przekrece stacyjkę zeby sie nagrzały świece, odpalam, i nic, kręci kręci ale nie odpala! Następnie przekecam stacyjkę i już nie pali się kontrolka od świec, i teraz dopóki nie zapali sie jeszcze raz po jakiejś minucie, za nic w świecie nie odpale! po dłuższej chwili jak sie zapali, to odpala bez problemu! CO to moze byc?
    Ta lampa tzn. swiec to nie swiece tylko sygnal ze sterownika silnikowego ktory mowi czy jest on gotowy do odpalenia samochodu. jezeli ta kontrolka czasem wogole sie nie zapala tzn ze w tym momencie nie dziala sterownik silnika. ktory rok a3??

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    no tak, tak, wiem, rok to `96.

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biala
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    Ostatnio dzwonil klient z ta sama przypadloscia. Podkoluje do nas na naprawe to wam powiem. Narazie mam kilka typow

  5. #5

    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Ja mam dokładnie ten sam problem. Gdy przekrecam stacyjke wogole mi sie nie pojawia kontrolka od swiec, i samochod niechce odpalac. Czasem sie zaswieci i autko odpala bez problemu...
    Jak sie tego pozbyc

  6. #6
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    mk-buuli , poszukaj na forum "przekaźnik 109"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •