Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 25 z 25

Temat: Felgi 18X8,5 do 8L

  1. #21

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Miasto
    Szczecin

    Domyślny

    Ja z niektórych cen nie moge zejść bo to są oficjalne ceny producentów za których zmianę można zostać np. pozbawionym możliwości ich sprzedawania. Osobiście znam już kilka takich przypadków.

    Tak jak powiedziałem wcześniej zawsze można się z nami dogadać. Swoją droga to ciekawe gdzie Pan tak płaci??

    pzdr

    p.s. Zapomniałem dodać ze ceny sa jeszcze do małego retuszu tak więc spokojna głowa. Tak jak mówiłem wcześniej - sklep właśnie powstaje i jeszcze troszkę trzeba nad nim popracować.

  2. #22
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Ja żadnych pretensji nie mam Ceny każdy sprzedawca sobie ustawia w miare mozliwosci.Ale zauwazylem ze ceny opon i felg w PL sa wyzsze niz tutaj w niemczech.
    Ja place powyzsze ceny u mojego znajomego "Dealer´a"
    Poprosze tez laskawie nie zwracac sie do mnie na "Pan" Az taki stary nie jestem

    pozdrowienia

  3. #23
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    LINEA, tutaj kazdy sobie gada na ty - wiec kolego drogi przedstaw sie nam i juz jestesmy sobie rowni a nie Pan i Pan

    A co do waszych felg to jezdzi na nich neo i oponki tez od was bral
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  4. #24

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Miasto
    Szczecin

    Domyślny

    A ja tak z przyzwyczajenia. No wiecie do klientów to trzeba tak oficjalnie
    Niektórzy sobie nie życzą więc się przyzwyczaiłem.

    No więc co do rynku niemieckiego to państwo w państwie Czasem można za takie pieniądze kupić coś fajnego że głowa mała.

    Powiem wam że w zeszłym roku udało mi się kupić partię nowych oryginalnych Borbetów w 18tu calach za śmieszne 50euro od sztuki. Uwierzcie mi że to nawet jak na zakupy hurtowe i niemiecki rynek jest bardzo tanio

    W kazdym razie jak ktoś z klubu bedzie coś chciał to pisać, dzwonić, mailować, krzyczeć, przysyłać gołębie pocztowe i pytać o Piotrka. Na pewno się dogadamy.

    pzdr

    p.s. można założyć konto u nas na sklepie to będziecie dostawać czasem maila z dobrymi ofertami. Czasem na prawdę są wypasione.

  5. #25
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    tak neo jezdzi i juz ma dosc ... coraz wiecej dziwnych i brzydkich aut mijam na tych felgach :] i powoli trwaja poszukiwania jakis zastepczych tylko tych milionow ciagle malo
    .......

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •