Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 54

Temat: Grupowy chiptuning WLKP

  1. #41

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    BDG
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Co do tunera to jak jeszcze posiadalem Passata to pojechalem do V-Techu i mam nie mile wspomnienia dotyczace obslugi . Pozniej nabylem A3 ASZ i znalazlem firme w Inowrocławiu ktora sie zajmuje tuningiem samochdow . Zrobilem pare spraw w tej firmie i jestem bardzo zadowolony.

  2. #42
    waldus77's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gołańcz
    Auto
    Audi A3 TDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    ja też jeździłem do Wrocławia do Adriana to jest dopiero mistrz ale daleko jechać !!! i tu przypadkiem znalazłem, pojechałem jest hamownia 4x4 ładny warsztacik z poczekalnią i ja nie narzekam robi też ciężkie odpalanie na ciepłym ogarnia stare sterowniki gdzie trzeba wlutować stopki ! mogę się dowiedzieć za ile by zrobił grupowy ale muszę wiedzieć ile było by chętnych !!!
    Dodano:
    a ile płaciłeś w Inowrocławiu ??? i jak to auto wyszło ???
    Ostatnio edytowany przez waldus77 - 11-02-11 o 17:41 Powód: Automatyczne łączenie postów

  3. #43

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    BDG
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    co do ceny to powiem tyle zrobilem kilka rzeczy i nie wyszlo tak zle ... a auto.. jestem bardzo zadowolony z wynikow .. nie moge znalesc wykresu to bym wstawil na forum .. 161KM PO PROGRAMIE

  4. #44
    waldus77's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gołańcz
    Auto
    Audi A3 TDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    a to nie możesz napisać dokładniej co robiłeś i ile zapłaciłeś ? no chyba że to jakaś tajemnica ? !!! przecież po to mamy nasze forum !!! nie rozumiem ludzi !!! jeżeli nie polecasz tunera to napisz dlaczego żeby inni wiedzieli co źle zrobił ! a jeżeli polecasz to też napisz dlaczego ! a jeśli nie masz zdania się nie wypowiadaj bo to bez sensu !!!
    Ostatnio edytowany przez waldus77 - 11-02-11 o 19:49

  5. #45

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    BDG
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    to od początku.... jak pojechałem do v-techu byłem umówiony z passatem na 14 g i byłem dokładnie o 13:55 jak dzwoniłem właściciel dokładnie mi się wypytał o silnik i wszystko co możną sie wypytać - kolor itp. po przyjeździe czekałem 2 godz i nawet ten co robi niby te programy nie wyszedł do mnie i nie poinformował ze coś innego robi tylko co usłyszałem to proszę czekać....... po czym jak wyszedł o 16godz i wjechał moim samochodem na hamownie nic nie mówiąc zmierzył serie bez wentylatora i liczyłem na którym biegu 4 po czym zaraz było programowanie auta i zmierzył mi samochód na 3 biegu z wentylatorem ale wielkości na prawdę koła od wigry 3, jak byłem w firmie w inowrocławiu jak było na 9 rano to chłopacy od razu wyszli o 8:40 tak jak przyjechałem i zajęli się diagnozowaniem auta gdzie przez godzinę jeździli samochodem po hamowni i coś patrzyli pod maska później okazało się ze mam do wymiany gruszek na turbinie, co zaraz na miejscu zrobili i zaraz zabrali się do programu jak już było ok z silnikiem było widać jak chłopacy przerabiali mapy, widać było jak poszczególne mapy wyskakują na ich laptopie z czego ja nic takiego nie widziałem w v-techu widocznie był to gotowiec, po czym jak był samochód shamowany na 171KM chłopacy obniżyli trochę mapy i zostawili to co napisałem, jak tylko znajdę wykres to wam wkleję
    a zapłaciłem za komplet 1050zl.

  6. #46
    waldus77's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gołańcz
    Auto
    Audi A3 TDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    jeden klient chwali drugi krytykuje ! ale właśnie po to lepiej jest napisać co gdzie i jak robią to można porównać i pojechać tam gdzie lepiej ! ja do Bydzi mam 60km ale nie robi mi różnicy 40km jeżeli to ma być lepiej zrobione ! daj jakiś namiar na nich podzwonimy pogadamy ponegocjujemy ceny !! a czy wogóle ktoś byłby zainteresowany wiosennym chipem ??????

  7. #47
    kooba83's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Talking

    ja sie pisze zaleznie od ceny mam tyle samo do wroclawia co do inow. wiec jak oceniacie moja sytucje ?? lepiej chyba zbiorowka w waszym towarzystwie niz samemu jechac

  8. #48
    waldus77's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gołańcz
    Auto
    Audi A3 TDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    ale to jest nas dwóch na razie ! widzę że brak chętnych !!!

  9. #49

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    BDG
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez waldus77 Pokaż post
    jeden klient chwali drugi krytykuje ! ale właśnie po to lepiej jest napisać co gdzie i jak robią to można porównać i pojechać tam gdzie lepiej ! ja do Bydzi mam 60km ale nie robi mi różnicy 40km jeżeli to ma być lepiej zrobione ! daj jakiś namiar na nich podzwonimy pogadamy ponegocjujemy ceny !! a czy wogóle ktoś byłby zainteresowany wiosennym chipem ??????
    ktoś wykasował linka co ci podawałem, ale jeszcze raz mogę podać - firma nazywa się brk-tuning z Inowrocławia.

  10. #50

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Inowrocław
    Auto
    seat
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    dzięki za polecenie Shivas, gdyby co chłopacy to już przy 2 autach będą zniżki, jak macie jakieś pytania to zapraszam na PW.
    Chip-tuning - Inowrocław - edc 15/16/17 brk-tuning.pl
    Hamownia obciążeniowa
    Fap off

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •