Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Komputer

  1. #1
    pimpa13's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Auto
    Audi A3 Sportback 2.0TDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Komputer

    Moj komputer w audi a3 benzyna 1.6 z 2002r jest glupi i doprowadza mnie do szalenstwa.Przez jakis czas swieci sie lampka check engine a potem gasnie.Nie jest to krotki okres bo trwa jakies 1000km!!!Dzis w trasie włączyla mi sie lampka zółta oleju podkreslona falowana linia z napisem min.Sprawdzilem czy nie mam wycieku oleju ktory zmienialem 2tyg temu.NIE MA!!!Mechanicy nic nie widza.Jutro jade nim jeszcze 200km w trase bo musze a potem podpinam go pod komputer zeby zobaczyc co go boli.Mial ktos z Was taka sytuacje z pseudo lampka od oleju???Mozna na tym jezdzic???Acha nie mam gazu!!!Jakby ktos sie pytal.Jezeli jutro podpiecie nic nie wskora sprzedaje dziada!!!Ale przyznam ze fajne auto

  2. #2
    Skapol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chudów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Otwórz maske ,wyciągnij wtyczke czujnika otwarcia maski w zamku maski i zmostkuj te dwa druciki jakimś drucikiem zamknij maske i w droge.

    Ja miałem coś takiego, zwalił sie poprostu ten czujnik i komp wtedy myśli ,że maska jest cały czas otwarta i zmusza Cie żebyś tam zajrzał .

    Jeśli nie pomoże to chyba jedynie VAG zostaje.

    Z powodu 1 kontrolki chcesz sprzedać auto

  3. #3
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Skapol
    Otwórz maske ,wyciągnij wtyczke czujnika otwarcia maski w zamku maski i zmostkuj te dwa druciki jakimś drucikiem zamknij maske i w droge.

    Ja miałem coś takiego, zwalił sie poprostu ten czujnik i komp wtedy myśli ,że maska jest cały czas otwarta i zmusza Cie żebyś tam zajrzał .

    Jeśli nie pomoże to chyba jedynie VAG zostaje.

    Z powodu 1 kontrolki chcesz sprzedać auto
    a co ma czujnik zamka do jego problemu !?

    podlacz pod kompa i nie sprzedawaj z powodu takiej drobnostki auta !!!

  4. #4
    Skapol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chudów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michael21j
    a co ma czujnik zamka do jego problemu !?
    Ja miałem coś takiego, zwalił sie poprostu ten czujnik i komp wtedy myśli ,że maska jest cały czas otwarta i zmusza Cie żebyś tam zajrzał .
    michael wyciągnij tą wtyczke i pojeździj sobie trochę - zobaczysz co ci sie wyświetli.
    nie twierdze ,ze na 100% u pimpa to jest to ale warto spróbować, ja zanim zostałem kupiłem nowy czujnik oleju.

  5. #5
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Skapol
    Cytuj Oryginalnie napisane przez michael21j
    a co ma czujnik zamka do jego problemu !?
    Ja miałem coś takiego, zwalił sie poprostu ten czujnik i komp wtedy myśli ,że maska jest cały czas otwarta i zmusza Cie żebyś tam zajrzał .
    michael wyciągnij tą wtyczke i pojeździj sobie trochę - zobaczysz co ci sie wyświetli.
    nie twierdze ,ze na 100% u pimpa to jest to ale warto spróbować, ja zanim zostałem kupiłem nowy czujnik oleju.
    u mnie nawet przy przednim zamku czujnika nie mam wiec nawet jakbym chcial sprawdzic nie moge ...a mam ten sam rocznik co @pimpa13 ....ale i tak jakos nie chce mi si ewierzyc ze to wina czujnika klapy

  6. #6
    pimpa13's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Auto
    Audi A3 Sportback 2.0TDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Po przejechaniu 30km kontrolka oleju(a raczej pseudo) bo przy sprawdzaniu calego ukladu elektronicznego nie ma takiej kontrolki, znikła. Pojechalem i podpiąlem go do komputera. Chlopaki nie wiedza dlaczego wyskoczyla, a palacy sie check byl powodem sporadycznego błędu recyrkulacji spalin. Wykasowałem, chodzi dobrze. Zobaczymy jak długo.....Lubie skurczybyka ale czasem mnie wkurza!
    CC 700 30KM R.I.P.
    MEGANE 98KM R.I.P.
    A3 1.6 102KM R.I.P.
    A3 2.0 TDI 173KM 408nm LIVE


    Zakład Obrotu Nawozami
    Sprzedaż hurtowa nawozów rolniczych,węgla,cementu
    tel 158554799

  7. #7

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    No mnie wkurza z kolei z kontrolka ukladu hamulcowego... ja bardziej lubie skurczybyka, zadko mnie wkurza

  8. #8

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    pimpa13: Nie uzywamy w tytulach tematow slow powrzechnie uwazanych za wulgarne. Regulamin wyraznie mowi zeby nazwa tematu mozliwie opisywala problem jaki zaistnial a nie odzwierciedlala nastroje autora !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •