Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 38

Temat: Centralny zamek A3 8P

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kielce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny Centralny zamek A3 8P

    Witam mam kłopot z centralnym zamkiem ,niedziala ani z kluczyka ani z pilota ,co zarzadza centralnym zamkiem ,gdzie jest sterownik ?
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 02-07-15 o 16:51

  2. #2
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    kolego, sprawdź bezpieczniki 12 i 13 w kabinie
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kielce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny

    Bezpieczniki są ok ,co dalej ?

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Może by tak VAG ? Sprawdź jakie błędy (o ile są) pokazuje komputer
    Skoda Superb - 2.0TDI - CFFB -2011r.

  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GOP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    Sprawdz czy dziala z przycisku wewnatrz kabiny

  6. #6
    Calax's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    BMW 3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    37 razy

    Domyślny

    być może przewód od wewnętrznego przełącznika w drzwiach kierowcy się odłączył albo coś nie styka przy zamku w drzwiach kierowcy.
    Golf IV 1.6 AKL 101PS -> 8L 1.9 TDi ASV 110@135PS -> 8P 2.0 TDi BKD 140@170PS -> BMW E90 M47M2 2.0d 163@193 PS Nareszcie Automat
    MAN TGA 26.350 XLX E3 -> DAF XF 105.410 SPACE CAB E5

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kielce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny

    Witam a wiec centralny zamek działa, lecz niedziela z pilota, w vagu adres 46 bloki pomiarowe 08, kanał 10 widać działające piloty, lecz zamek, klapa sie nie odmykają? Czy to oznacza ze moduł centralnego zamka uszkodzony czy może kodowanie złe?
    Pozdro

  8. #8

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi A3 8P0
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny Centralny moduł komnfortu

    Witam wszystkich, mam mały problem z centralnym z pilota, a mianowicie nie działa zamykanie z pilota, myślałem że to kwestia programowania kluczy więc udałem się do magików od tego, moduł komfortu niby programuje piloty ale i tak nie nie działa. Z tego co widziałem VAS, pokazywał jakiś błąd 200.113? Sam w garażu dobrałem się do tego modułu i przy zamkniętych drzwiach słyszę, że po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku coś tam pstryka w module ale nic po za tym. A samej kostki z modułu nie mogę wyciągnąć, trzyma jakby była przyklejona.

    Znajomy z Vagiem miał problem z usunięciem inspekcji i radio nie wiem czy to jest kwestia programowania ale mniej więcej po 45min się samo wyłącza, nie reaguje na wyłączenie zapłonu, muszę ręcznie włączać i wyłączać

    Dodam jeszcze, że w dzień zakupu miałem lekką stłuczkę, koleś wjechał mi w tylni zderzak a sprzedawca przez telefon upierał się, że piloty działały przed(chodź mu nie ufam)

    Macie jakieś pomysły ? mam zamiar wieczorem przejrzeć wszystkie bezpieczniki przy kierownicy wieczorem.
    Ostatnio edytowany przez sliwa240 - 06-07-13 o 09:09

  9. #9

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszkow
    Auto
    mazda 626/audi A3 sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witajcie, podpinam się pod temat z następującym problemem.
    Dysponuję trzema kluczykami - scyzorykami do mojego audika (w tym jeden serwisowy). Cały czas posługuję się jednym, pilot działa, centralny od środka również zero problemów. Niedawno potrzebowałem użyć drugiego klucza i niestety okazało się, że pilot nie otwiera. Nie byłoby w tym tragedii bo być może trzeba go zsynchronizować ale jak się okazało nie działa mi centralny zamek z poziomu kluczyka.
    Podobnie w pierwszym kluczyku (tym używanym na co dzień) i serwisowym, nie mogę otworzyć auta mechanicznie z "poziomu" zamka - wkładki. Wkładam klucze, przekręcam i nic, zero reakcji.
    Sprawdziłem bezpieczniki ale jest oczywiście ok. Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną. Jeżeli ktoś mógłby coś podpowiedzieć, będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam

    Edit. Jeżeli kogoś to zainteresuje to dokonałem naprawy zamka. Okazało się, iż jest to usterka mechaniczna mechanizmu zamka. Konieczne było rozebranie boczku drzwi i wgląd od środka. W tym miejscu mogę polecić warsztat w którym dokonano tej naprawy, nazwa firmy to BAN - BER, Warszawa, Bemowo - Jelonki, ul. Lustrzana 18.
    Ludzie znają się na rzeczy, rzetelni i solidni i przystępna cena.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez MichalP - 24-04-14 o 22:39

  10. #10

    Data dołączenia
    Dec 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Naprawiłem mikro styki w zamkach prawym i lewym. Dzięki temu pokazuje otwarcie drzwi , jest głośniejszy alarm , natomiast nie otwiera ani nie zamyka z pilota drzwi. Gdy zamykam kluczykiem zamykają się jedynie drzwi kierowcy (przy obu słychać pracujące siłowniki, i również je słychać gdy pilotem zamykam). Gdy przekraczam 15 km/h to zamykają się prawe drzwi(gdyby była jakaś usterka mechaniczna nie zamykałby ?) i do momentu gdy klamką 2 razy nie otworzę od środka są zamknięte. Posprawdzałem wewnątrz lewego zamka mikro styki wyglądają na dobre. Wiązka kabli w lewych drzwiach przedzwoniono jest ok.
    Proszę o pomoc przy szukaniu przyczynny tego stanu.
    Chcę kupić urządzenie do diagnozy może coś mi polecicie w normalnej cenie jak najniższej .
    Aha długo było jeżdżone w takim stanie.

    Dobrze stałem się posiadaczem kabla do vsdc 11.11
    co wykonać aby można było stwierdzić jaki jest problem w moim samochodzie
    Ostatnio edytowany przez romsed - 18-01-15 o 16:28

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •