Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 34 z 34

Temat: lpg a znikająca benzyna

  1. #31

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Wiesz manx nie dziwiło by mnie to o ile gdy jadę spokojnie i nagle dodam gazu i wbije się na wyższe obroty powyżej 4 tys. to jeżeli mam poziom około rezerwy to od razu mi się zapala i wskaźnik opada odpuszczę gazu i po chwili rezerwa znika i wskazówka stabilizuje się na ok. poprzedni poziom. To normalne, że komputer myśli że bierze paliwo ? trochę dziwne by to było nie wiem.

  2. #32
    Somebody101's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Honda Civic 8gen 1.8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    W żadnym aucie wskazówka paliwa nie pokazuje ile idealnie jest paliwa w baku. To normalne ze wskazówka paliwa opada jak przyspieszasz. Tak samo może opadać jak będziesz skręcać np w prawo Jak staniesz pod większą górkę też ci paliwo z baku "zniknie". Wszystko zależy od ułożenia pływaka. 10 litrów na 1000km to też w miarę normalny wynik. A tak swoją drogą niezbyt mądre jest trzymanie tylko rezerwy w baku..

  3. #33
    Pawliko's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    StanceAudi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Masz przełącznik od gazu na wierzchu? Zaobserwuj czy powyżej tych 4tys obr nie zaczyna Ci migać lampka od gazu - jeśli tak, no to przechodzi na benzynę. Miałem tak kiedyś w BMW, wymieniłem reduktor i spokój. Tylko mi zużywało benzynę znacznie bardziej
    A3 8P 2.0T 263KM i 394Nm - Gwinted fitmented in progress

  4. #34

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pawliko Pokaż post
    Masz przełącznik od gazu na wierzchu? Zaobserwuj czy powyżej tych 4tys obr nie zaczyna Ci migać lampka od gazu - jeśli tak, no to przechodzi na benzynę. Miałem tak kiedyś w BMW, wymieniłem reduktor i spokój. Tylko mi zużywało benzynę znacznie bardziej
    Tak zwracałem na to uwagę nie nie przełącza mi się na gaz


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Somebody101 Pokaż post
    W żadnym aucie wskazówka paliwa nie pokazuje ile idealnie jest paliwa w baku. To normalne ze wskazówka paliwa opada jak przyspieszasz. Tak samo może opadać jak będziesz skręcać np w prawo Jak staniesz pod większą górkę też ci paliwo z baku "zniknie". Wszystko zależy od ułożenia pływaka. 10 litrów na 1000km to też w miarę normalny wynik. A tak swoją drogą niezbyt mądre jest trzymanie tylko rezerwy w baku..
    Tak wiem o tym że nie pokazuje idealnie ile jest paliwa w baku i o tym że ono sobie tam chlupie ale jeszcze w żadnym aucie nie miałem takiej sytuacji że podczas przyśpieszania wskazówka opada, no ale skoro mówicie że może to być normalne to ok
    Wiem że mało paliwa w baku i jazda na gazie to zabójstwo dla pompy paliwa ;D brak chłodzenia i smarowania jechałem zatankować, zwracam na to uwagę bo od razu po kupnie musiałem ją wymienić, poprzedni właściciel raczej na to uwagi nie zwracał

    Dzięki za podpowiedzi!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •