Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 18 z 18

Temat: Uniden 520XL - pytanie

  1. #11
    Kaktus1204's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Monachium/Warszawa/Ostrowiec Św.
    Auto
    PussyWagon 2.8 V6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tektronic Pokaż post
    witam mam to radyjko jest ok ale mam teraz problem bo nie wiem jaką antenkę do A3'ki wybrać? zastanawiam się nad: president florida, sirio ml-145, WILSON LITTLE WIL

    chcę aby A3'ka ładnie wyglądała z antenką na 60% jestem za wilsonem ale czekam na wasze propozycję i opinie

    PS: nie miałem styczności z antenami wilson czy warto jak tam z zasięgiem, szumami i wykonaniem? i czy nie spadnie mi np. przy 160km/h ?

    pozdrawiam tektronic
    Przeczytaj mój post w tej sprawie jeśli chodzi o jakość/zadowolenie. Co do wyglądu A3ki to zarówno moja poprzednia 8L jak i ta 8P dobrze wyglądają z LittleWil'em. Zasięg sprawdzany na autostradzie z kolegą z TIRa - około 7km. Dla mnie jak najbardziej zadowalający.

    Pozdrawiam!
    Dodano:
    ...dodam jeszcze, że mój LittleWil jechał już na dachu przy prędkościach rzędu 230km/h - w ogóle go to nie wzruszyło!
    Ostatnio edytowany przez Kaktus1204 - 09-05-10 o 16:05 Powód: Automatyczne łączenie postów

  2. #12
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    To i ja dodam coś od siebie. Mam to radyjko z Sirio ML 145 i tez jestem zadowolony. Zasięg mojego zestawu to w sprzyjających warunkach 18-20km.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  3. #13

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    dzięki za pomoc teraz decyzja czy ml czy wilson
    PS: karutkowski masz może zdjęcie A3 ze swoją anteną?

  4. #14
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Nie mam. Antenka dosyć długa i średnio to wygląda, ale dla mnie ważniejsze było działanie niż wygląd
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  5. #15

    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    dokładnie tak ale jednak biorę wilsona, miałem już sirio carbonium i dochodzę do wniosku że te 6-7km mi starczy dzięki za rady i szerokości

  6. #16

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    żeby nie robić syfu.

    słyszeliście cokolwiek o tym radyjku made in vietnam? widziałem je dzisiaj w akcji i powiem, że całkiem fajnie działało. wezmę je jeszcze na testy, ale może już coś było gadane wcześniej?

  7. #17

    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opole
    Auto
    Audi s3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny

    nie polecam do tego radia anteny sunker (krotka z duuzym magnesem).. jak i innych anten tego producenta.. sam mam i nie jestem zadowolony. Samo radio natomiast bardzo dobre jak na swoja cene

  8. #18
    Zakaz pisania
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Garwolin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Radyjko jest ok, jedno z najbardziej uznanych n rynku. Sam je kupiłem, wcześniej miałem Alana. Co do radia nie wiem ile jest w tym prawdy, ale były dwie wersje przed i po modulacji...ja swoje kupiłem "z pod szuflady" jak wchodziła ta cała modulacja i zabronili go sprzedawać ze wzgledu na nadawanie na sąsiednie kanały. Praktyka- moje wydaje się lepiej sprawować niz te dwa w busach firmowych kupione juz po tym całym precedensie. Ale ogólnie radyjko jedne z najtrwalszych i najlepszych. Co do Anteny to wedle uznania...ja np od 4 lat jeżdze na Sunkerze CB-116 i wyraźnie słyszalny zasięg ok 7-10km. Jeśli Ci nie zależy na zasięgu aby się z "Ruskimi łączyć" tzn bat 2 metry. Kup sobie jakąś antenke tak 70cm-1m i będziesz zadowolony

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •