Strona 31 z 84 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 301 do 310 z 838

Temat: SWAP hamulce 280 > 288 > 312 oraz tylne 232 > 256

  1. #301
    Tominator's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Trochę szybsza Cordoba
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pomocnik Pokaż post
    Nie popadajmy też w skrajności, jak ktoś chce się dzielić wiedzą to to robi, a jak ktoś nie chce to tego nie robi.
    Nie liczcie na to, że ktoś, kto poświęcił na to niemało czasu, wrzuci na forum plik w autocadzie, a pół forum wytnie je sobie na cnc (pomijam już nawet konieczność modyfikacji zacisku etc.) .
    Dyskusja powinna być merytoryczna, za dużo tutaj osobistych wycieczek.
    Swoją drogą, pierwsza najważniejsza zasada: nie zaglądaj komuś do portfela, a więc pisanie o US i pochodnych to już przesada. Z homologacją to też raczej ciągnięcie bicia piany, aniżeli faktyczne argumenty, ale to zostało już wyjaśnione.
    Glos rozsądku się odezwał pewnie racjonalna część forum to potwierdza.

    A tu link z allegro
    http://allegro.pl/show_item.php?item=5886541056#thumb/1

    999zl zestaw na wspomnianym zacisku z cayenne tyl kompletnie beznadziejnie dzialajacy, ale sprzedajacy pisze, ze ma takie same i sobie chwali , w cenie sa w adaptery ktore wycenia na 200zl(mozna kupic osobno) czyli liczac jak OLIVIER08 czy mariusz11111 - 200zl dal za zaciski i 800zl wola za adaptery w zestawie o zgrozo co za zlodziej, pomijam fakt ze to po prostu nie dziala, zaciski bez jakiegokolwiek malowania, czyszczenia, stare zmeczone zyciem. Mozecie chlopaki smialo kupowac - polecam ten downgrade, dzieki temu wasze a3,s3 beda hamowac gorzej niz w serii ale za to za jaka kase

  2. #302
    rafaellotychy's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez OLIVIER08 Pokaż post
    Podpisuje się pod tym 4 łapkami i to powinno zakończyć tą cała historię jeśli chodzi Tominatorai jego zestawów
    stoję za olivierem dużo też mi pomaga ja mu daje pomysły linki a on mi znajduje dokładnie to samo za mniejsza kasę i wszystko śmiga jak ta lala. kolego jak ktoś to czyta nie odpowiedni chwyci Cie za d..e i będziesz miał problem bo sprzedajesz to bez żadnego dowodu , a jak się bawisz w takie rzeczy to powinieneś mieć zarejestrowaną działalność skoro robisz na większą skale. Jak ja kupuje cokolwiek to mam paragon lub fakturę bo, często śmigam do ASO na przeglądy żebym nie miał problemów. Taki przykład pojechałem do krk. na wymianę zegarów do Bełtowskiego co się okazało bez paragonu lub faktury nie wymienią mi zegary bo są z niewiadomego pochodzenia. Wiec na szczęście miałem fakturę. Fakt nie wszyscy śmigają do aso ale sam fakt jest taki a nie inny. Każdy z nas jak co kolwiek wystawia na forum nie podaje ceny z kosmosu jak Każdy szuka jak najtaniej sorry taki kraj i potem są problemy.

  3. #303
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Ten temat idzie w złym kierunku.
    Nie Wasza sprawa czy ma działalność, czy wystawia rachunki. Nie chcecie kupić, nie kupujcie. Można opisywać na forum alternatywy, inne sposoby czy to montażu, czy nawet doboru części, ale nie można przy tym bezpodstawnie dyskredytować innej osoby. Tyle w temacie.

  4. #304
    rafaellotychy's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pomocnik Pokaż post
    Ten temat idzie w złym kierunku.
    Nie Wasza sprawa czy ma działalność, czy wystawia rachunki. Nie chcecie kupić, nie kupujcie. Można opisywać na forum alternatywy, inne sposoby czy to montażu, czy nawet doboru części, ale nie można przy tym bezpodstawnie dyskredytować innej osoby. Tyle w temacie.
    no dobra ale koleś ma seata chyba mu sie forum pomyliły ?????? to teraz jak może jeszcze wejdzie na vw. audi. merc. bmw. i każdemu będzie pociskał zaciski jak dla mnie powinien być zakaz wstępu tym bardziej sprzedawania

  5. #305
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Serio? To chyba Tobie się coś pomyliło, w takim razie usuńmy z forum także osoby, które już nie mają A3, z adminem na czele.
    Nie macie się do czego już przyczepić to Wam takie bzdury do głowy przychodzą.
    Jak dla mnie to na forum powinien być zakaz wstępu dla osób nierozsądnych i niemyślących .

  6. The Following 2 Users Say Thank You to pomocnik For This Useful Post:

    montenegro99 (04-01-16),noremorse (04-01-16)

  7. #306
    rafaellotychy's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Mi się nic nie pomyliło ja nie lubię naciągaczy i oszustów ja już skończyłem koniec OT

  8. Podziękowania dla rafaellotychy za pomoc w problemie

    mariusz11111 (04-01-16)

  9. #307
    Tominator's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Trochę szybsza Cordoba
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Za chamstwo powinno sie osoby usuwać z forum, czy leci z nami moderator? Jakim prawem nazywasz mnie oszustem i naciagaczem? Kogo naciagnalem lub oszukalem? Sprzedaje barso dobry towar w bardzo dobrej cenie i kazdy na innym normalnym forum to docenia, oprocz kilku pieniaczu ktorzy sami nie potrafia nic wymyslec i wymagaja aby im cos dac na tacy lub zrobic najlepiej za darmo. Żenada

  10. #308
    czaro95's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Napisze na przykładzie zestawu na bazie zacisku z alfy 166. Pisałem do Ciebie o taki zestaw i dostałem odpowiedź 1400zł.

    Reasumując: Zaciski 300zł, adaptery 200, przewody 150, regeneracja 200zł (komplet zacisków). Wychodzi nam kwota 850zł. Doliczmy wysyłki to będzie ok. 900zł Nie wiem skąd kwota 1400... Ja rozumiem pojęcie działalność zarobkowa ale nie traktuj tak ludzi bo wg twoich wypowiedzi większość na forum to idioci którzy nic nie wiedzą na temat układów hamulcowych i nie mają orientacji co ile kosztuje...

  11. Podziękowania dla czaro95 za pomoc w problemie

    lumberjack (14-01-16)

  12. #309
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rafaellotychy Pokaż post
    Mi się nic nie pomyliło ja nie lubię naciągaczy i oszustów ja już skończyłem koniec OT
    Taki orędownik prawa, a nie wie, że pomówienia są karalne.
    @czaro95, cena zapewne jest stąd, że mamy wolny rynek i każdy może wyceniać swoje usługi dowolnie, nie ma też konieczności zakupu, każdy sam o tym decyduje.
    Nikogo nie bronię, bo nie mam w tym interesu, ale zacznijcie zachowywać się racjonalnie.

  13. #310
    Tominator's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Trochę szybsza Cordoba
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Czaro jeste żenujacy i nie potrafisz liczyc.
    Pokaz mi dwa zaciski z alfy 166 za 300zl na allegro? Kazdy moze sobie wejsc na allegro i sprawdzic cene, zaciski brembo z alfy 166 - zapraszam. Komplet kosztuje minimum 500zl-600zl Tloczki i gumki, uszczelniacze frenkit 250zl za oba zaciski. 150 malowania i czyszczeni chemiczne jak ma byc profi 150zl, przewody 200zl customowe pod wymiar i z odpowienia koncowka bo przeciez z alfy nie zalozysz, adaptery we wlasnym zakresie, ile Ci wyszlo?

Strona 31 z 84 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •