Strona 32 z 84 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 311 do 320 z 838

Temat: SWAP hamulce 280 > 288 > 312 oraz tylne 232 > 256

  1. #311
    czaro95's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Tominator Pokaż post
    Czaro jeste żenujacy i nie potrafisz liczyc.
    Pokaz mi dwa zaciski z alfy 166 za 300zl na allegro? Kazdy moze sobie wejsc na allegro i sprawdzic cene, zaciski brembo z alfy 166 - zapraszam. Komplet kosztuje minimum 500zl-600zl Tloczki i gumki, uszczelniacze frenkit 250zl za oba zaciski. 150 malowania i czyszczeni chemiczne jak ma byc profi 150zl, przewody 200zl customowe pod wymiar i z odpowienia koncowka bo przeciez z alfy nie zalozysz, adaptery we wlasnym zakresie, ile Ci wyszlo?
    Nie obrażaj mnie bo ja tego nie robie.

    Alf 166 jest mnóstwo na części i pisząc kwote 300zł jest to cena realna za jaką można kupić te zaciski z rozbiórki i nie mówie tu wcale o allegro. Te twoja słówka super, hiper profi, odpowiednie przygotowanie itd. to sobie w buty wsadź. Tu nie ma żadnej filozofii a Twoje porównanie do strojenia samochodu to błagam Cię bo na śmiech mi się zbiera. Co do przewodów to codziennie pracuje na zakuwarce do przewodów i jak dla mnie to taki przewód wyjdzie 40zł w czterooplotowym wężu i z odpowiednimi końcówkami więc nie ucz ojca dzieci robić (Gdyby byli chętni to i nawet grupówke na te przewody mogę zrobić)

  2. Podziękowania dla czaro95 za pomoc w problemie

    mariusz11111 (04-01-16)

  3. #312
    rafaellotychy's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pomocnik Pokaż post
    Taki orędownik prawa, a nie wie, że pomówienia są karalne.
    @czaro95, cena zapewne jest stąd, że mamy wolny rynek i każdy może wyceniać swoje usługi dowolnie, nie ma też konieczności zakupu, każdy sam o tym decyduje.
    Nikogo nie bronię, bo nie mam w tym interesu, ale zacznijcie zachowywać się racjonalnie.
    po 1 mówiłem ogólnie a po 2 nie lubię jak po kimś się jedzie ze ma dwie lewe ręce do roboty co synek ma dosw. na tematyce aut i dlatego się odezwałem. chodzi oilviera

  4. #313
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rafaellotychy Pokaż post
    no dobra ale koleś ma seata chyba mu sie forum pomyliły ?????? to teraz jak może jeszcze wejdzie na vw. audi. merc. bmw. i każdemu będzie pociskał zaciski jak dla mnie powinien być zakaz wstępu tym bardziej sprzedawania
    Wlasnie,
    wywalic wszystkich co nie maja audi a3 z tego forum

    ja mysle ze w ogole to nawet wywalic tych co nie maja mega prestizowego 8p

    rozumiem ze pis wygral wybory, troche Ci sie Jarkiem udzielilo, ale opanuj emocje
    poluzuj lejce
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  5. #314
    Tominator's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Trochę szybsza Cordoba
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Czaro95 jedna aukcja, odnosnik, olx, allegro, ebay cokolwiek - zaciski z alfy 166 kompletne za 300zl???? Nie znajdziesz bo po prostu wymyslasz jak dzieciak, jezeli to normalna cena 300zl za komplet ja chce 5 kompletow, zrobisz mi grupowke ? to moze bedzie taniej i ktos sprzeda po 250zl za komplet? Totalnie sie kompromitujesz, czy jest tu jakikolwiek forumowicz co moze mi gdziekolwiek wskazac te zaciski w tej cenie za komplet ? Nie!!! Bo to jest bzdura na resorach wymyslona po to by tylko ratowac oskarzenia ktore i tak sa glupie, bo co to znaczy drogo? Jezeli Wam nie pasuje to usuncie mi konto i bedzie git, sam probowale ale jakos takiej opcji nie widze. Poziom dyskusji merytorycznej jest tu praktycznie zerowy, tylko chamstwo i wymyslanie niestworzonych historii
    A tu adapter do jednego z moich zaciskow, zrobisz mi takie 2 za 200zl ? Zaprojektujesz, przymierzysz, sprawdzisz wytrzymalosc?

  6. #315
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Czaro dałeś do wiwatu jest ok jak coś to się piszę na grupuwkę. Kolega będzie bronił się rękoma i nogami aby twierdzić iż to co sprzedaje jest super truper a reszta to druciarstwo.....Nie sprzeda adapterów bo może się okazać że nie jesteś tak doskonały jak Torminator w składaniu zestawu i dlatego kasuje 1350 zł Dziwne że to samo uparcie Twierdzisz na każdym forum na którym jesteś tylko zalogowany aby sprzedawać i nic po zatem nie wnosisz ....To możę napisz do sprzedawcy poniżej że jest głupkiem i wprowadza ludzi w błąd bo to nie będzie hamować do tego sprzedaje druciarstwo
    http://allegro.pl/show_item.php?item=5886541056#thumb/1
    Rada albo zwiń ten kram z forum i zajmij się sprzedażą na większa skalę jeśli masz na to wszystko papiery.Bo taki dobry zestaw jak twierdzisz sprzeda się mig i wszędzie albo zejdź na ziemie.Zapomniałeś że jest tkz wolność rynkowa i każdy ma prawo do zakupu danej części lub elementu a nie narzucanie kupwania całośći .
    Ostatnio edytowany przez OLIVIER08 - 04-01-16 o 16:26

  7. #316
    rafaellotychy's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez OLIVIER08 Pokaż post
    Czaro dałeś do wiwatu jest ok jak coś to się piszę na grupuwkę. Kolega będzie bronił się rękoma i nogami aby twierdzić iż to co sprzedaje jest super truper a reszta to druciarstwo.....Nie sprzeda adapterów bo może się okazać że nie jesteś tak doskonały jak Torminator w składaniu zestawu i dlatego kasuje 1350 zł
    hehehehe olivier jak dobrze Cie znam wiec wiem że da sie znaleść daną czesc za niska kaske Tominator powinienes sie uczyć ale wiem wiem masz kasy jak lodu wiec po co masz szukac

  8. #317
    Patryk14's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A4 1.8T AVJ Quattro
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Nie bardzo rozumiem tą całą napinkę na Tominatora, ma ceny jakie ma i tyle. Bubli napewno to on nie sprzedaje. Dostajecie gotowy sprzęt do założenia na auto bez żadnej zabawy i kombinacji. To że ceny ma jakie ma to albo się kupuje albo szuka się kogoś innego. Tak samo jest z wydechami, kolektorami, hybrydami turbo etc. Równie dobrze możemy się uczepić innych osób compsportu, tune up etc bo mają ceny z kosmosu a jest kilka osób które robią równie dobre jak nie lepsze modyfikacje o ponad połowę taniej, a jakoś masa osób bierze od sprawdzonych firmy, co z tego że metr nierdzewki kosztuje 40zł jak ktoś wie gdzie szukać albo powiedzmy 70 zł w normalnym sklepie, kolanka kosztują też grosze i za 300zł macie materiał na wydech do tego pospawanie (max 100zł u zwykłego spawacza za kilka spawów - na prosty wydech ew orurowanie do FMICa) i nagle ooo za 400zł macie wydech czy coś podobnego a firmy biorą po 2000zl za takie cuda, chociaż nic się nie narobili za bardzo.

  9. Podziękowania dla Patryk14 za pomoc w problemie

    pomocnik (04-01-16)

  10. #318
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    a do Pana Handlarza Mirasa Tominatora jeszcze raz napisze chodziło mi tu głównie o adaptery
    mnie interesuje kupno samych adapterów nic więcej i sam sobie reszte skompletuje i niech to hamuje jak chce
    będe mial satysfakcje ze sam to zrobiłem i kto mnie zna to powie że popyliny ani druciarstwa nie robie a i może lepiej to zrobie od ciebie kto wie
    a że tu sie toczą wywody różnego typu to dobrze niech co nie co ujrzy swiatła dziennego
    sprawa prawna jeszcze poruszona widze została, wystarczy skontaktowac sie z odpowiednim urzędem na dany rejon skarbówka czy co tam i zapytać, mamy być uczciwi do bólu więc sam jutro zadzwonnie

    Patryk dobrze piszesz tylko ten czlowiem twierdzi że jesli ty sobie zregenerujesz i wsadzisz wieksze 4 tłoki własnymi siłami do auta i za to nie wybulisz np 1300zł to taki zestw jest do du..y

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  11. The Following 2 Users Say Thank You to mariusz11111 For This Useful Post:

    OLIVIER08 (04-01-16),rafaellotychy (04-01-16)

  12. #319
    Patryk14's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A4 1.8T AVJ Quattro
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    a do Pana Handlarza Mirasa Tominatora jeszcze raz napisze chodziło mi tu głównie o adaptery
    mnie interesuje kupno samych adapterów nic więcej i sam sobie reszte skompletuje i niech to hamuje jak chce
    będe mial satysfakcje ze sam to zrobiłem i kto mnie zna to powie że popyliny ani druciarstwa nie robie a i może lepiej to zrobie od ciebie kto wie
    a że tu sie toczą wywody różnego typu to dobrze niech co nie co ujrzy swiatła dziennego
    sprawa prawna jeszcze poruszona widze została, wystarczy skontaktowac sie z odpowiednim urzędem na dany rejon skarbówka czy co tam i zapytać, mamy być uczciwi do bólu więc sam jutro zadzwonnie

    Patryk dobrze piszesz tylko ten czlowiem twierdzi że jesli ty sobie zregenerujesz i wsadzisz wieksze 4 tłoki własnymi siłami do auta i za to nie wybulisz np 1300zł to taki zestw jest do du..y
    Nie chce tutaj nikogo obrażać ani przyznawać komuś racji, ale jeżeli chodzi o zaciski z cayenne lub touareg tylne te 4 tłoczkowe to są one o kant dupy rozbić i rzeczywiście ich wydajność w hamowaniu jest zbliżona do seryjnych 280mm w a3 tdi, jeżeli chodzi o inne zaciski nie słyszałem zbyt dużo opinii i tym bardziej nie widziałem jak hamują więc się nie wypowiem ale jeżeli chodzi o te pseudo 4 tłoki które jednie co mają to wygląd fajny bo są duże to cała reszta jest gówniana. Co z tego że 4 tłoczki jak są tak małe jak nie powiem co. Wolę żeby zaciskał mi się jeden duży tłok niż 4 małe piczki. Ale jeżeli chodzi o adaptery to jak najbardziej jestem za tym że kupować sobie osobno wszystko i poskładać samemu tylko trzeba wiedzieć co kupić a napewno się są to tylne zaciski z porsche czy vw. Podobno z BMW 750 są jakieś które naprawdę robią robotę, napewno z jakiegoś mercedesa chyba 2 tłok jest który też robi robotę (tutaj nie na 100%).

  13. #320
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Przy zmianie tarcz ,zacisków powinno się zmienić kodowanie w eletronice pompy hamulcowej o czym mało kto wie...Na zaciski jednotłoczkowe jest inne kodowanie jak i również na 2 lub więcej tłoczkowe jest również inne. Osoby w temacie wiedzą o czym piszę ...Przyłaczam się do Mariusza 11111

    sam sobie reszte skompletuje i niech to hamuje jak chce
    będe mial satysfakcje ze sam to zrobiłem i może lepiej to zrobie od ciebie kto wie

Strona 32 z 84 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •