Strona 6 z 76 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 760

Temat: Wentylatory chłodnic

  1. #51

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    belchatow
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    witam mam problem z wentylatorami chodzi o to gdyz jak wloze kluczyk i zalacze zaplon to sie od razu zalanczaja a gdy wyciagne lub wylacze zaplon wyloncza sie ale zaraz zalanczaja sie i chodza przez jakis okres czasu moze ktos mial takki juz problem

  2. #52
    vincent_vega's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łęczna
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam. Mam problem odnośnie kupna chłodnicy klimy. Moja uległa zniszczeniu i muszę ją wymienić. Tylko w sklepie sprzedawca powiedział mi że są dwa rodzaje. Pierwsza o wymiarach 590mm x 360mm x 16mm, a druga grubsza 590mm x 360mm x 21mm. Wymontowałem moją i jest ona grubsza 590mm x 360mm x 21mm. ale na Allegro (bo stąd chce kupić nową) są same cieńsze 590mm x 360mm x 16mm. Czy jeżeli zamontuje cieńszą o 5mm to będzie to w czymś przeszkadzało??

  3. #53

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    belchatow
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    witam mam problem z wentylatorami chodzi o to gdyz jak wloze kluczyk i zalacze zaplon to sie od razu zalanczaja a gdy wyciagne lub wylacze zaplon wyloncza sie ale zaraz zalanczaja sie i chodza przez jakis okres czasu moze ktos mial takki problem lub wie co to moze byc odpinalem sterownik ale bez niego dzieje sie tak samo czujnik od chlodnicy tez nic nie zmienil

  4. #54
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    ja mam takie pytanie na szybko...
    duży wentylator jest taki sam jak w TDI i 1.8T czy są różne ?
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  5. #55

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Wygląda na to, że taki sam:

    (1) 6X0959455A

    electric fan
    250/60W 345MM AEG / AEH,AGN,APG, AGU,AGR,AHF, AKL,APF,AQA, ARZ,ASV,AVU, AUM,AUQ;

    (1) 6X0959455A
    electric fan
    250/60W 345MM AEG / APK,ALH

    Były jedynie jeszcze wersje słabsze (w zależności od wyposażenia). To co masz u siebie może też różnić się numerem z tym co podałem wyżej (w pewnym roku była zmiana wentylatorów) stare miały numer 1J0 959 455 F nowe mają na początku 6X0...


    P.S.

    To co podałem wcześniej jest dla przedlifta

    (1) 6X0959455A
    electric fan
    250/60W 345MM AEG / APG,AKL,AVU, AUM,ARX,ALH, AUQ,ARY,ASZ, ATD,AXR,AGU, AHF,ASV,AMK, AEH,AUL,BAM BFQ

    Ale dla polifta wiatrak ten sam... Sprawdź tylko jak będziesz miał możliwość jaka powinna być literka na końcu...
    Ostatnio edytowany przez IronFlower - 24-08-11 o 13:33
    100 BHP / 1.6 L Klub

  6. #56

    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    po przestudiowaniu tematu nachodzi mnie pytanie...
    czy jest możliwe aby uszkodzony (spalony) 2 bieg wentylatora (ponieważ wentylatory mają 2 różne uzwojenia ?) mógł powodować taki błąd :

    18070 - Coolant Fan Control 2: Short to Ground
    P1662 - 35-00 - -

    ??
    Ostatnio edytowany przez Dj.Kisiel - 09-09-11 o 11:35

  7. #57

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tobiaszbozek Pokaż post
    witam mam problem z wentylatorami chodzi o to gdyz jak wloze kluczyk i zalacze zaplon to sie od razu zalanczaja a gdy wyciagne lub wylacze zaplon wyloncza sie ale zaraz zalanczaja sie i chodza przez jakis okres czasu moze ktos mial takki juz problem
    A jakie oznaczenie ma twój sterownik wentylatorów, bo u mnie takie cuda działy się gdy założyli mi niewłaściwy model sterownika.

  8. #58

    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ŻORY
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam. Problem jest następujący. Przy przekręceniu kluczyka w położenie I załączają się obydwa wiatraki, a gdy odpalę samochód włącza się drugi bieg wentylatora (wszystko na zimnym silniku). W taką pogodę jak jest wyciągam bezpiecznik od wentylatora, żeby nie chodził, a wkładam jak wiem, że będę stał w korku (loteria) hehe. W czym może być problem ?
    Ostatnio edytowany przez arturo3367 - 01-11-11 o 11:13

  9. #59

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    czarne
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez arturo3367 Pokaż post
    Witam. Problem jest następujący. Przy przekręceniu kluczyka w położenie I załączają się obydwa wiatraki, a gdy odpalę samochód włącza się drugi bieg wentylatora (wszystko na zimnym silniku). W taką pogodę jak jest wyciągam bezpiecznik od wentylatora, żeby nie chodził, a wkładam jak wiem, że będę stał w korku (loteria) hehe. W czym może być problem ?
    Pierwsze co to sprawdź w vagu czy nie ma błędu od czujnika temperatury cieczy chłodzącej G62. Jego awaria powoduje natychmiastowe włączenie wentylatorów.

  10. #60
    malkolm_xx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam. Mam pytanie zastanawiam się czy nie mam uszkodzonego sterownika wentylatorów. 1.9 Tdi AHF wersja z climatronic. Chciałem sprawdzić czy działają wentylatory rozgrzałem auto i włączyły się ale od razu na 2gi bieg tak jakby pierwszego biegu nie było. Jak włączę klimę to uruchamiają się wentylatory to normalne wiem. Ale u mnie chodzą cały czas gdy klima jest włączona chyba nawet podczas jazdy pracują. Podejrzewam ze przez to spalił mi się większy wentylator już wymieniony . U kolegi octavia tez climatronic wentylatory na włączonej klimie chodzą ale po jakimś czasie się wyłączają i potem znowu włączają Dlaczego u mnie się tak nie dzieje czy to normalne? Co może być uszkodzone?
    145Km 340Nm

Strona 6 z 76 PierwszyPierwszy ... 456781656 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •