Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Dziwny odór w samochodzie

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kleczew
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Dziwny odór w samochodzie

    Witam posiadam audi A3 sportback- 2006, wersja panorama. Od dłuższego czasu przy wyłączonej klimatyzacji czuć podczas nawiewu dziwny smród( Coś zgniłego, "mocz"). Oczywiście był w serwisie (nieautoryzowanym) wymieniono wszystko w klimatyzacji oraz wyczyszczono i nadal to samo. Podkreślam, że czuć to tylko przy wyłączonej klimatyzacji. Czy ktoś miał taki problem lub wie co mam jeszcze sprawdzić ?

    P.S- Może zna ktoś jakiś dobry serwis w okolicach poznania-konina?? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-07-15 o 10:45

  2. #2
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    A nic Ci tam nie gnije pod spodem? Moze jakas zwierzyna (lub strzepy zwierzyny) gdzies sie zaplataly. Kumpel mial podobny problem. Przez miesiac jezdzil z zajacem ktory dostal sie w komore miedzy silnikiem a podszybiem. Zapach byl masakryczny i tez mu sie pomysly konczyly co to moze byc.

  3. #3
    Kaktus1204's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Monachium/Warszawa/Ostrowiec Św.
    Auto
    PussyWagon 2.8 V6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    U mnie było podobnie - nie aż tak extremalnie, że mocz czy jakieś zgnilizny i tylko pierwszy moment po włączeniu klimy. Po chwili wszystko wracało do normy. Niemniej jednak ta pierwsza chwila smrodu była bardzo irytująca. W moim przypadku pomogło czyszczenie układu klimatyzacji środkiem o nazwie "WYNN'S AIRCO-CLEAN".

  4. #4
    lukone's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    ¡uoısıʌ ǝn1q 3ɐ ıpnɐ
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    może kot obsikał Ci samochód gdzieś z przodu kumpel tak miał i strasznie waliło przez jakiś czas

  5. #5
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Kaktus1204 Pokaż post
    U mnie było podobnie - nie aż tak extremalnie, że mocz czy jakieś zgnilizny i tylko pierwszy moment po włączeniu klimy. Po chwili wszystko wracało do normy. Niemniej jednak ta pierwsza chwila smrodu była bardzo irytująca. W moim przypadku pomogło czyszczenie układu klimatyzacji środkiem o nazwie "WYNN'S AIRCO-CLEAN".
    Kaktus, ale kolega napisal ze zrobil cale czyszczenie/odgrzybianie i wymiane filtrow. Jesli tak, to sam problem z klima bym wykluczyl.

  6. #6
    Kaktus1204's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Monachium/Warszawa/Ostrowiec Św.
    Auto
    PussyWagon 2.8 V6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Kaktus, ale kolega napisal ze zrobil cale czyszczenie/odgrzybianie i wymiane filtrow. Jesli tak, to sam problem z klima bym wykluczyl.
    Tak ale ja również robiłem wszystko i dopiero to pomogło - ten środek poradził sobie ze smrodem. Mam nadzieje, że na długo a nie tylko na chwile.

  7. #7
    LeoRulez's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Na poczatku mialem podobnie, wymiana filtra przeciwpylkowego i gruntowne czyszczenie klimy przynioslo rezultat, zadno psikanie wezykiem preparatu do ogrzybiania tylko kompletne rozebranie i wyczyszczenie, przez 2 lata problem nie wrocil, wiec u Ciebie kolego stawiam na byle-jak wykonana robote.

  8. #8

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kleczew
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Dzięki zaprowadzę go jednak do serwisu audi w poznaniu bo już nie mam sił z tym. Rok temu było to samo... Dzięki panowie !! napisze jak rozwiązałem problem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •