Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 16 z 16

Temat: [8L] wzmacniacz zakloca mi radio

  1. #11

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krynica
    Auto
    Scania
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    najlepsza jakosc jest przy kablach srebrnych z domieszka miedzi beztlenowej ale na taki sprzet wystracza z miedzi beztlenowej... nie przesadzaj z wielkoscia tego kabla bo za duza srednica to tez nie dobrze... koledzy wyzej mowia dobrze ze moga byc zle podlaczone lub problem z antana... kolego najlepiej zrobisz jak pojedziesz do salonu car audio i sie spytasz co to moze byc
    green rulezz

  2. #12
    marcint844's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koniec Świata :)
    Auto
    Audi a4 170km
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tumidal
    najlepsza jakosc jest przy kablach srebrnych z domieszka miedzi beztlenowej ale na taki sprzet wystracza z miedzi beztlenowej... nie przesadzaj z wielkoscia tego kabla bo za duza srednica to tez nie dobrze... koledzy wyzej mowia dobrze ze moga byc zle podlaczone lub problem z antana... kolego najlepiej zrobisz jak pojedziesz do salonu car audio i sie spytasz co to moze byc
    Dokonałem diagnozy sam. Tzn podłączyłem wzmacniacz z zewnętrznego zasilania. chinche puściłem też przez środek samochodu i to samo. Wydaje mi się że poprostu coś jest ze wzmacniaczem. podobno cos tam się w nich wymienia co jakis czas bo zaczynają zakłócać. A mam go ze 4 lata a koleś przede mną miał go ze 2
    Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrealizowania...
    2.0 TDI170 KM A4 S-line

  3. #13
    maxim08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice/Łódź
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    A ja chyba rozwiązałem problem - mianowicie winna jest przetwornica a nie kable czy antena. Wystarczy załatwić rdzeń ferrytowy-taki jak w transformatorach lub na kablach od urządzeń podłączonych do kompa-takie zgrubienie w plastikowej obudowie. Jestem na etapie testu. Im większy rdzeń tym lepiej. Trzeba nawinąć na niego kable zasilające wzmak-ok 15-30 zwojów i po kłopocie. Taki filtr trzeba założyć jak najbliżej wzmaka. Ja z powodu ze mam dość znacznej średnicy kable nawinąłem tylko 2 zwoje i praktycznie nie muszę zmniejszać czułości cb i nie ma zakłóceń a inni tez mnie dobrze słyszą. I jeszcze jedno-kable zasilające, tzn. + - i +załączenia nawinąć razem, nie osobno. POLECAM

  4. #14
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    maxim08, jakby co to po większy rdzeń uderzaj do mnie

  5. #15
    maxim08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice/Łódź
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    U mnie wzmak spory siedzi i obawiałem się że filtr nic nie da. MiG25 - chyba sie zgłosze jak wrócisz bo zrobiłem prowizorkę, jak mówiłem starsza robiła w Zatrze, i założyłem od zwykłego trafo taki w kształcie litery ,,E", a lepszy by był spory w kształcie ,,C" lub po prostu ,,O". Całkiem niedawno to przeczytałem gdzieś na necie a że w domu ferryt leżał to sprawdziłem i cud sie stał. Normalnie to stawałem przed wyborem, wzmak lub CB, a teraz prawie nic nie zakłóca, a jak nie ma różnicy to po co przepłacać

  6. #16
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez maxim08
    MiG25 - chyba sie zgłosze jak wrócisz bo zrobiłem prowizorkę
    Spoko ,jakiś ferryt dobierzemy , a jak nie to zamówi się darmowe wzory

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •