Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 29

Temat: Biodiesel, biotester?

  1. #11
    marianooszczecin's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Ja i tak cos sie boje tankowac takie wynalazki;/ moze to obawa przed usterka bo, gdy pekl mi tlok zaczalem bardziej zwracac na wszytko uwage hehe

  2. #12
    Sens's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marianooszczecin Pokaż post
    Ja mam AGR po programie i chipie na 137km
    Abstra***ąc od tego jakim cudem po programie z AGRa tyle wykrzesano, to w opisie chyba się pomyliłeś bo chip i program to jest to samo

    Żeby nie było OT:
    Ja bym się w biodiesla nie bawił, śmierdzi z rury jakbyś placki smażył
    1.9 TDI tuned by COMPSPORT

  3. #13
    woodycr's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suchy Las/Poznań
    Auto
    BMW Tez 3:)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Do audiki nie leje biodiesla ale swojego czasu latalem e34 w deislu i tam lalem caly czas zrobilem 20 tysiecy i nic sie nie dzialo nie wiem od czego to zalezy ale do A3 boje sie nalac:/
    WLKP
    Samochód ma dopiero wtedy wystarczająco mocy,gdy się rano przed nim stoi i boi się wsiąść do niego.

  4. #14
    marianooszczecin's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sens Pokaż post
    Abstra***ąc od tego jakim cudem po programie z AGRa tyle wykrzesano, to w opisie chyba się pomyliłeś bo chip i program to jest to samo

    Żeby nie było OT:
    Ja bym się w biodiesla nie bawił, śmierdzi z rury jakbyś placki smażył

    Takim cudem , ze program pisal mi koles sam a nie wgrywal gotowca z tych 90 koni zrobisz wiecej niz np z pompowtrskow czekam teraz na wydajniejsze wtryski i bedzie kolo 180 koni. Koleszka ktory mi to robil sam lata AGR 180km i jak pojechalem jego a3 na jazde probna to mega odjazd i moment duzy ale nie pamietam dokladnie jaki ^^

  5. #15
    norbivr6's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DGL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marianooszczecin Pokaż post
    Takim cudem , ze program pisal mi koles sam a nie wgrywal gotowca z tych 90 koni zrobisz wiecej niz np z pompowtrskow czekam teraz na wydajniejsze wtryski i bedzie kolo 180 koni. Koleszka ktory mi to robil sam lata AGR 180km i jak pojechalem jego a3 na jazde probna to mega odjazd i moment duzy ale nie pamietam dokladnie jaki ^^

    AGR + 216 i wypluje ci kolego 180km? hehehehe dobre sobie Pewnie to cos ala ten:
    http://moto.allegro.pl/item106155967..._3_240_hp.html

    Co do bio:
    'biodiesel mo?e by? stosowany jako paliwo dla wi?kszo?ci silnik?w diesla. Mo?e by? mieszany z olejem nap?dowym albo u?ywany samodzielnie. Od kilkunastu lat znane jest jednak niekorzystne oddzia?ywanie tego paliwa na gumowe w??e i przewody paliwowe w silnikach.

    Biodiesel jest lepszym rozpuszczalnikiem ni? olej nap?dowy, st?d pojawia si? tendencja do wyp?ukiwania przez to paliwo zanieczyszcze? z bak?w pojazd?w eksploatowanych wcze?niej na oleju nap?dowym. Zanieczyszczenia te w pocz?tkowym okresie korzystania z biodiesla osadzaj? si? na filtrach paliwa co mo?e powodowa? ich zatykanie.

    Biodiesel blokuje zimny filtr paliwa w temperaturze wy?szej ni? dzieje si? to w przypadku stosowania oleju nap?dowego.'

  6. #16
    marianooszczecin's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez norbivr6 Pokaż post
    AGR + 216 i wypluje ci kolego 180km? hehehehe dobre sobie Pewnie to cos ala ten:
    http://moto.allegro.pl/item106155967..._3_240_hp.html

    Co do bio:
    'biodiesel mo?e by? stosowany jako paliwo dla wi?kszo?ci silnik?w diesla. Mo?e by? mieszany z olejem nap?dowym albo u?ywany samodzielnie. Od kilkunastu lat znane jest jednak niekorzystne oddzia?ywanie tego paliwa na gumowe w??e i przewody paliwowe w silnikach.

    Biodiesel jest lepszym rozpuszczalnikiem ni? olej nap?dowy, st?d pojawia si? tendencja do wyp?ukiwania przez to paliwo zanieczyszcze? z bak?w pojazd?w eksploatowanych wcze?niej na oleju nap?dowym. Zanieczyszczenia te w pocz?tkowym okresie korzystania z biodiesla osadzaj? si? na filtrach paliwa co mo?e powodowa? ich zatykanie.

    Biodiesel blokuje zimny filtr paliwa w temperaturze wy?szej ni? dzieje si? to w przypadku stosowania oleju nap?dowego.'

    Oj to sie kolega zdziwi jakbym nie jechal to bym nie pisal ale jechalem i widzialem wykres i nie jest to jakis syf z allegro tlyko robi to koles w serwisie vw, audi

  7. #17
    Maugo's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A6 Q S-Line
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Ja w swoim poprzednim AGR po programie zatankowałam raz to paliwo bo na jedynej dostępnej w okolicy stacji mieli tylko takie. Ogólnie powiem tak, nigdy wiecej
    Zabezpieczenia medyczne imprez masowych
    www.med-event.pl

  8. #18
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marianooszczecin Pokaż post
    Oj to sie kolega zdziwi jakbym nie jechal to bym nie pisal ale jechalem i widzialem wykres i nie jest to jakis syf z allegro tlyko robi to koles w serwisie vw, audi
    Kolego wstrzymaj się z pisaniem takich głupot... Najpierw poczytaj, zobacz co się da, czego nie i na ile pozwalają seryjne graty w AGR... Cudów tu nie ma i nie będzie, a te 180KM po zmianie samych wtrysków i strojeniu to między bajki włóż... Temat modyfikacji AGR był na forum poruszany kilkanaście razy i nikt tu już nic nowego nie wymyśli... EOT.

  9. #19
    marianooszczecin's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez netes Pokaż post
    Kolego wstrzymaj się z pisaniem takich głupot... Najpierw poczytaj, zobacz co się da, czego nie i na ile pozwalają seryjne graty w AGR... Cudów tu nie ma i nie będzie, a te 180KM po zmianie samych wtrysków i strojeniu to między bajki włóż... Temat modyfikacji AGR był na forum poruszany kilkanaście razy i nikt tu już nic nowego nie wymyśli... EOT.

    No okej nie ma problemu z czasem sie przekonamy tak samo jak sie polowa jara ze z AGR zrobili im 115km... ja samym chipem (koles sam pisal program nie wgrywal gotowca) mam 137... wiec?

  10. #20

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marianooszczecin Pokaż post
    No okej nie ma problemu z czasem sie przekonamy tak samo jak sie polowa jara ze z AGR zrobili im 115km... ja samym chipem (koles sam pisal program nie wgrywal gotowca) mam 137... wiec?
    No to tylko Ci pogratulować, że dorwałeś super tunera...
    I generalnie to, że ktoś pisze sam program to już raczej nie nowość. Chętnie zobaczymy jakiś wykresik tych twoich 137KM masz może jakiś ?
    Ostatnio edytowany przez Defi - 31-05-10 o 12:26
    Skoda Superb - 2.0TDI - CFFB -2011r.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •