Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Jak poprowadzić antene do radia?

  1. #1
    major2's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Głogów DGL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Jak poprowadzić antene do radia?

    Witam. Czy wie ktoś z was jak idzie poprowadzona antena do radia? tzn. którędy idzie pod podsufitką z której strony i którędy jest doprowadzona do radia. Chciałbym podłączyć nową antenę, ale zabardzo nie wiem jak ją puścić. Demontaż zaczynam od odkręcenia tylnnego oświetlenia w podsufitce? bo z tego co widzę to tak antena jest mniej więcej symetrycznie nad oświetleniem. Audi po lifcie 2002.

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Kabelek od anteny puszczony jest w lewo od lampki tylnej w strone krawędzi podsufitki, wzdłuż dachu od strony kierowcy, nad drzwiami i słupkiem przedniej szyby aż do deski rozdzielczej. Nie polecam ciągnąć za niego gdyż jest przyczepiony z instalacja od oświetlenia w podsufitce (na takich klipsach plastikowych). Osobiście ciągnąc nowy kabel odkręciłem lewą część podsufitki (od strony kierowcy) spokojnie ręką upchnąłem tam nowy kabel, potem nad drzwiami, słupkiem, za skrzynką z bezpiecznikami i spokojnie do radia. Puszczałem na szybko bo i tak muszę rozbierać całą podsufitkę i kłaść nowe kable od oświetlenia (miałem zwarcie i otuline na kablu wcieło

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Sorry za mega odkop ale nie mogę dojść ładu...To się tyczy 8p?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •