Strona 18 z 35 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 171 do 180 z 350

Temat: ledy do jazdy dziennej

  1. #171
    majcher's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Cupra Formentor VZ
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    czarny - masa
    czerwony - plus z akumulatora lub z zapłonu w zależności jaki masz sterownik
    żółty- plus z postojówki

  2. #172
    marcinwdg's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    w innym temacie kolega yelon napisa? ?e da sie ustawic halogen/zarowke tak by swiecil 70% moca swa i z tad moje pytanie
    da sie to zrobic za pomoca jakiegos modulu czy jest jakis inny nie znany mi sposob?
    a powiedzcie mi czy jak dokupil bym sobie taki modul automatycznego wlaczania swiatel http://moto.allegro.pl/modul-automat...661035904.html i podpial go pod dlugie tak by swiecily sie jako swiatla dzienne to bylo by dobre rozwiazanie?
    obawiam sie jednak temperatury wytwarzanej przez zarowke i na dluzsza trase pewnie szlak by trafil kostki i nie wiadomo co jeszcze
    tylko jakby zgrac te dwie rzeczy i zalaczyc dlugie jako drle i podkrecic im mniejsza moc swiecenia to bylo by ok
    jakby ktos ogarniety w elektryce mi pomogl bede wdzieczny

  3. #173
    rafsi's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    O ile dobrze pamiętam to może tasz ustawić procęt mocy na halogeny VAG'iem, jeżeli masz odpowiednio nowy moduł świateł. Ale problemem jest brak homologacji na halogeny, jeżeli Ciebie zatrzymają i się przyczepią do braku homologacji to czeka Ciebie cios w portwel

  4. #174
    marcinwdg's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rafsi Pokaż post
    O ile dobrze pamiętam to może tasz ustawić procęt mocy na halogeny VAG'iem, jeżeli masz odpowiednio nowy moduł świateł. Ale problemem jest brak homologacji na halogeny, jeżeli Ciebie zatrzymają i się przyczepią do braku homologacji to czeka Ciebie cios w portwel
    tak tyle ze ja mam 8L a napisalem w temacie o 8Phehe
    widzialem ostatnio jak kolo montowal jakies szmery bajery do vectry b z xenonem i wlasnie na dlugich swiatlach zrobil dzienne
    zapalaja sie zaraz po odpaleniu wozu
    no chyba ze to jest funkcja jakas w kompie ze da sie urucomic swiatla dzienne bez kombinacji

  5. #175

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kraków
    Auto
    a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam ,mam przełacznik z pozycją AUTO i sensor świateł i chce zamontować ledy , czy po podpięciu trzeba to zakodować by załączały się same, i póżniej przełaczały sie na mijania

  6. #176
    rafsi's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    to zależy jakie ledy będziesz montował. Philipsy mają z własnej kostki sterującej dodatkowy kabel który łączysz z kablem od świateł dziennych bądź mijania (wedle uznania) w zestawie jest spinka łącząca dwa kable..

    przy takim rozwiązaniu nic nie musisz kodować,
    ja jeszcze nie podłączyłem tego dodatkowego kabla, szukam innego rozwiązania, tak aby nie trzeba było dziurawić kabla od świateł :]

  7. #177

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kraków
    Auto
    a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    witam, a bedzie wszystko sterowane z czujnika zmierzchu ?
    Chodzi mi o to by mieć włączone cały czas na AUTO (na wyłączniku )ledy by się same zaświecały samoczynnie ,a gdy się zciemnii przełączyły samoczynnie na mijania ... pomoże ktoś ?

  8. #178
    Yel0n's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Ford Mustang s550
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wojtas949 Pokaż post
    Witam ,mam przełacznik z pozycją AUTO i sensor świateł i chce zamontować ledy , czy po podpięciu trzeba to zakodować by załączały się same, i póżniej przełaczały sie na mijania
    Cytuj Oryginalnie napisane przez wojtas949 Pokaż post
    witam, a bedzie wszystko sterowane z czujnika zmierzchu ?
    Chodzi mi o to by mieć włączone cały czas na AUTO (na wyłączniku )ledy by się same zaświecały samoczynnie ,a gdy się zciemnii przełączyły samoczynnie na mijania ... pomoże ktoś ?
    jakie masz lampy? czy to bixenon jest?

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rafsi Pokaż post
    to zależy jakie ledy będziesz montował. Philipsy mają z własnej kostki sterującej dodatkowy kabel który łączysz z kablem od świateł dziennych bądź mijania (wedle uznania) w zestawie jest spinka łącząca dwa kable..

    przy takim rozwiązaniu nic nie musisz kodować,
    ja jeszcze nie podłączyłem tego dodatkowego kabla, szukam innego rozwiązania, tak aby nie trzeba było dziurawić kabla od świateł :]
    a Tobie kolego proponuję zatem przeprowadzić dodatkową wiązkę od sterownika świateł

  9. #179
    rafsi's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    ad Yel0n - chcę taką wiązkę poprowadzić, na razie nie mam na to czasu :]
    ad wojtas949 - jeżeli masz w aucie automat świateł i światła się same zapalają i podłączysz LED'y pod światła (czujnik włączonych świateł) to będzie tak jak chcesz, czyli jak się światła dzienne wyłączą - ledy się włączą i na pdwrót

  10. #180

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kraków
    Auto
    a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Mam zwykłe lampy,jak włączę wyłącznik na AUTO to nic się nie świeci,jak zakryje do tego czujnik to wtedy zapalają się światła mijania.Wnioskując z tego to musiałbym podpiąć ledy: jeden kabel - masa ,drugi -kabelek z świateł mijania,trzeci -plus po przekręceniu stacyjki ...?????????
    Ostatnio edytowany przez wojtas949 - 27-06-11 o 10:55 Powód: korekta

Strona 18 z 35 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •