Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 111 do 120 z 132

Temat: Speedway

  1. #111
    angie77's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi (Żabcia)
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    wygrana poparta torem, na który brak słów i żal ich tym bardziej...niestety.
    Już nie wspomnę o prostackim zachowaniu Ekscelencji Balińskiego w Lesznie i Batchelora w Toruniu...to nie ma nic wspólnego z prawdziwym żużlem i jazdą fair play...tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
    Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski

  2. #112
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Masz prawo do takiego zdania,ale gdzie tu jest wina toru?kogo wina jest ze miedzinski po przekroczeniu linii mety jedzie na jednym kole i przewraca sie?
    Ponoc Adrian mial zlamany obojczyk i nagle wyzdrowial?nawet nie udawal ze go cos boli.
    Prawda jest taka ze leszno juz raz zaplacilo kare za nieregulaminowy tor w rundzie zasadniczej a torum przyjechal i od razu reklamowal tor,chcac wygrac bez walki.
    Kazda druzyna robi tor pod siebie i to wiedza wszyscy,torun mial okazje wygrac wczorajsze spotkanie bo jest w swietnej dyspozycji, ale faktem jest ze nie dali rady i tyle.
    Nalezy tez spojrzec na Holte i Sullivana w kazdym biegu wywozili leszczynskich zawodniko i oczywiscie kierownik zawodow-dlaczego ustawial tylko naszych zawodnikow,o co mial pretensje do Kolodzieja?
    15 bieg sullivan startuje z 4 pola i jak byl ustawiony?stal on prosto na polu startowym?tego akurat sedzia ani kierownik zawodow nie widzieli
    Powracajac do toru,skoro sedzia zawodow pozwoli na start to gdzie tu jest zle przygotowany tor?jezeli zarzadzil rownanie toru i to nie w miejscu gdzie przewraca sie miedzinski po czym wznawia start to gdzie jest wina toru?jezeli w protokole nie ma ani slowa o zle przygotowany torze to gdzie tu jest zle przygotowany tor?
    Niestety S.Kryjom zrobil cale niepotrzebne zamieszanie i to jemu mozecie podziekowac bo gdyby zawody odbyly sie normalnie w lesznie to pewnie wygrana leszna bylaby o wiele mniejsza a nawet moglibysmy przegrac.

    Prawda jest ze Leszno jest najmniejszym miastem z wszystkich druzyn ekstraligowych i od kilku lat nie schodzi z podium i to wszystkich boli ze taka dziura a radzi sobie swietnie.

    Tak jeszcze dodam tylko:
    Tak sie sklada iz pracuje z zieciem Baliny ktory tez jest fanem zuzla,prawada z tym co zrobil Damian byla taka ze 3 podpuszczalo go a 4 stal z aparatem,co nie zmienia faktu ze powinien trzymac nerwy na wodzy.

    Na pochwale zasluguja torunscy kibice ktorzy w dosc niecenzuralnych slowach przywitali Damiana

    BRAWO TORUN
    Ostatnio edytowany przez PROSTO - 19-09-11 o 19:58
    Who I am? I am a the Champion.

  3. #113
    Złoty's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z kopalni złota
    Auto
    duuuuże Audi :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez angie77 Pokaż post
    wygrana poparta torem, na który brak słów i żal ich tym bardziej...niestety.
    Już nie wspomnę o prostackim zachowaniu Ekscelencji Balińskiego w Lesznie i Batchelora w Toruniu...to nie ma nic wspólnego z prawdziwym żużlem i jazdą fair play...tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

    mysle, ze kolega PROSTO wyjasnil Ci wszystko , a chcialem cos napisac , a wszystko napisal PROSTO

    dodam tylko ze od jakiegos czasu Leszno jest atakowane, nieobiektywnie oceniane np przez komentatorow w TVP Sport a najbardziej przez jednego komentatora, ktorego nazwiska nie bede podawal,
    zaczelo sie to wszystko od momentu gdzie pan Dworakowski nie pozwolil na transmisje meczu jakis czas temu ,
    poprostu uwazam, ze Unia Leszno ma JAJA, potrafi sie sprzeciwic, nie leci za kasa i nie pozwoli soba pomiatac, pan Dworakowski jest normalnym czlowiekiem nie podnoszacym geby do gory i niedwulicowym tak jak niektorzy eks pracownicy Leszna.
    Jesli chodzi o tor to smieszni sa Ci kibice ktorzy mowia w podobnym charakterze jak kolezanka,
    porownujac tory np w Anglii Szwecji to u nas to jak swiezo posadzona trawa, dziwne jest jeszcze to ze najczesciej jakies problemy ze stanem toru zglaszaja krawaciarze a nie wlasnie zawodnicy, to jest jakas masakra .....
    Leszno w tym sezonie bylo skreslane wiele razy, w ciemno przed sezonem bysmy brali srebro, kontuzje eliminowaly nasz podstawowy sklad ALE DALISMY RADE i wlasnie za to nas nie lubicie, ze poprostu mamy charakter, wole walki i nie rzucamy kasa na prawo i na lewo ....
    MTB

  4. #114
    angie77's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi (Żabcia)
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    taa...i nieobiektywnie dostało kare 75 tysi...oczywiście Leszno jest święte i najcudowniejsze bo jest małe i nie schodzi z podium...żal tylko że takimi środkami. Nic więcej w temacie nie mam do dodania
    Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski

  5. #115
    Wielkopolskie pstryq's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań miasto doznań :)
    Auto
    VW Passat B8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    36 razy
    Podziękował
    24 razy

  6. #116
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez angie77 Pokaż post
    taa...i nieobiektywnie dostało kare 75 tysi...oczywiście Leszno jest święte i najcudowniejsze bo jest małe i nie schodzi z podium...żal tylko że takimi środkami. Nic więcej w temacie nie mam do dodania
    jakimi srodkami?dziwne ze w ubieglym sezonie nikt nie prostestowal jak falubaz po rundzie zasadniczej byl na 6 miejscu a skonczyl jako wicemistrz.

    sugerujesz ze unia kantuje to dlaczego wygraliscie w niedziele tylko 8 punktami?dalej startujemy w oslabieniu bo nie ma w skladzie Juricy Pavlica i zastepuje go cienki Skornicki, ale co w przypadku gdy pojechalibysmy optymalnym skaldem?gorzej na pewno by nie bylo,trzeba przelknac gorycz porazki.

    osobiscie dziekuje ze jest w naszej druzynie pan Jozef Dworakoski ktory poswiecil sie speedway'owi a nie robieniu kariery jak s.kryjom
    Who I am? I am a the Champion.

  7. #117
    angie77's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi (Żabcia)
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja mam TYLKO pretensje za spreparowany tor i nic więcej! nie za kontuzje miedzina czy emila, sam są sobie winni ze nieuwagę, ale za to jaki Leszno odwaliło tor, mam nadzieję, że kara miesiąca pozbawienia na nim rozgrywek zdecyduje, że Leszno tak jak powiedział Dworak rzeczywiście nie wyjedzie do finału.

    http://torun.gazeta.pl/torun/1,35576..._z_Leszna.html - taki dym z byle powodu? nie wydaje mi się
    Właśnie przeczytałam na sportowych o zawieszeniu kary na rok i finał się odbędzie (sic!) chociaż ciekawe ile dudasy zabuliły, żeby impreza się odbyła?
    Ostatnio edytowany przez angie77 - 21-09-11 o 14:16
    Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski

  8. #118
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    angie prosze Cie,jezeli tor byl zle przygotowany to dlaczego sedzia zezwolil na start?powtorze sie bo juz o tym pisalem,ale jak bylo cos nie tak to trzeba bylo przerwac mecz po 3 biegu,a jednak tak sie nie stalo.teraz nie rozumiem czegos bo sa zarzuty iz tor byl zle przygotowany sedzia twierdzi ze dobrze wiec kogo karac?dlaczego Unie skoro sedzia zrobil "odbior" toru?

    Wypowiedz pana Wenderlich sugeruje iz przyczyna rzekomej kontuzji Miedzinskiego i Emila byl tor a nie jest to prawda.

    Mozemy sprzeczac sie tak bez konca i raczej nikt nie postawi na swoim.Jest jak jest i nic tego nie zmieni,ja sie ciesze Ty sie smucisz.przyszly rok jest okazja do rewanzu, pozdrawiam Cie
    Who I am? I am a the Champion.

  9. #119
    angie77's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi (Żabcia)
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Unia przed władzami Ekstraligi przyznała się, że dopuściła się jawnych zaniedbań w przygotowaniu toru, skoro sami sie przyznali to nie ma w ogole o czym dyskutować! a dwa, że Dziedziczak zrobił swoje w sprawie zawieszenia zakazu na rok. THE END i oby Falubaz mimo, że nam na stadionie powyrywał siedzenia wygrał, jeśli tor będzie znów taki jak na mecz z nami. Takie moje zdanie pzdr.
    Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski

  10. #120
    Złoty's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Z kopalni złota
    Auto
    duuuuże Audi :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    angie77 bylas na tym torze ??
    bo ja nie bylem tylko widzialem
    a widzialem to ze Ryan Sullivan - 14 (3,3,2,3,1,2)
    Chris Holder - 10+3 (1*,2*,2,2,2,1*)
    a reszta cieniowala, zapomniala jak sie jezdzi hm....
    Miedzinski zaliczyl upadek za meta w momencie wylamania maszyny, chcial wyprzedzic Balinskiego na ostatnich metrach no i wyszlo jak wyszlo, byl rozpedzony i chcial sie jeszcze w miare zlozyc do luku za meta no i upadl,
    mozna tu pisac i pisac, Ty masz swoje racje my mamy swoje ,
    Ty piszesz ze my mamy final poniewaz kombinowalismy z torem, dziwne jest tylko to ze Sulivan, Holder jakos umieli jechac, Balinski po kontuzji rowniez, zauwaz ze Balon u Was w rewanzu cieniowal , tor mu nie odpowiadal ?? hm.... poprostu woli przyczepne tory a nie twardzizna,
    Tor jest dla wszystkich i robiony pod gospodarza, prawo rynku,
    gdyby Kryjom nie robil z tego wszystkiego takiego "halo" wierz mi ze teraz bys tak nie rozmawiala na temat naszego toru, prawda jest taka ze Wasz menager odgrywa sie i tyle, za te lata, ktore u nas pracowal i zapewne w jakims stopniu czul sie pokrzywdzony poniewaz mial moze inne oczekiwania ...
    To jest sport i wygrywa lepszy, ktory lepiej sie przygotuje, opracuje strategie, PRZYGOTUJE TOR POD SIEBIE bo taka jest prawda !!! Kazdy klub przygotowuje tor pod siebie i tu mi nie zaprzeczysz !!
    15 bieg u Was na Moto Arenie, wygrala Unia Leszno 1-5 mysle ze ten bieg byl w jakims stopniu postawieniem kropki na koncu zdania ktory ma tresc taka :
    Unia Leszno w finale .

    P.S.
    Nic więcej w temacie nie mam do dodania
    MTB

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •