Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 17

Temat: Wycinanie otworow na czujniki parkowania- tyl

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny Wycinanie otworow na czujniki parkowania- tyl

    Witam,

    Mialem mala stluczke i bede mial wymieniany tylny zderzak. Przy okazji chcialem sobie zamontowac czujniki parkowania na tyl. W serwisie mowia ze nie ma sensu zamawiac zderzaka fabrycznego z otworami, poniewaz kazdy zderzak ma zaznaczone od wewnatrz miejsce gdzie dokaldnie czujnik musi sie znalezc i latwo wyciac.

    Orientuje sie kto czy faktycznie miejsca na czujniki sa w kazdym tylnym zderzaku jakos oznaczone od wewnetrznej strony? Pytam bo nie chcialbym miec powycinanego zderzaka w innych miejscach niz fabrycznie.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-07-15 o 19:22
    A3 Ambition 2007r

  2. #2
    Zyzio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Ryki
    Auto
    Stage4+ CS
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    nawet jeżeli ma, choć ja wątpię bo niczego takiego nie widziałem to szkoda zachodu, skoro była stłuczka to lepiej wziąć taki który ma już wywiercone otwory niż robić to samemu i zrobić niedokładnie

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Wlasnie tak tez od razu pomyslalem, tylko z tego co sie dowiedzialem to orginalne czujniki takie jak z fabryki razem z cala instalacja w ASO kosztuja majatek.
    Maja tam taki gotowy zestaw na tyl w akcesoriach audi, ale czujniki sa podobno inne i moga nie pasowac pod zderzak z orginalnymi otworami.
    A3 Ambition 2007r

  4. #4
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Zwykły zderzak nie ma żadnych miejsc zaznaczonych na otwory. U siebie zakładałem i nie było. Nie dopasujesz czujników do ori zderzaka z otworami, jesli będą inne niż z ASO. ORI instalacja z ORI czujnikami ma jeden plus - gdy czujki zamokną to nie generują fałszywych alarmów tak jak w przypadku dorabianych - można się przyzwyczaić - ale jak masz kase to polecam ORI.
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  5. #5

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Dzieki za info.
    W ASO za rozsadne pieniadze posiadaja zestaw czujnikow do A3, specjalnie do egzemplarzy, ktore wczesniej ich nie mialy. Jednak mowia ze czujniki moga byc tam inne. Posiadam numer katalogowy 8P0 054 630 A .
    Jest ktos w stanie sprawdzic czy zestaw ten zawiera czujniki takie jak fabryczne ? Jest to wogole to sprawdzenia?

    Pozdrawiam
    A3 Ambition 2007r

  6. #6

    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    W zderzaku nie ma ale są ślady w belce. Dzięki temu wiesz w którym miejscy mają być w zderzaku. Dotyczy to dwóch środkowych. Dwa skrajne zrobiłem już po za belką, na tej samej wysokości. Wyszło OK.

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    torun
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    witam czy ktoś kto ma oryginalnie zamontowane czujniki parkowania może wziąć miarę krawiecką czy sznurek i podać mi dokładną odległość miedzy środkami czujników?

    z góry wielkie podziękowania
    Ostatnio edytowany przez lotnik0000 - 28-07-10 o 19:06

  8. #8

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    AUDI A3 ABT
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T BWA
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nie baw sie w takie partactwo.
    Na allegro jest pełno zderzaków w śmiesznej cenie.
    Jak byś chciał to mam do sprzedania tylny zderzak z kompletem czujników i wiązką tylko nie wiem czy msz 3d czy sportback
    Ostatnio edytowany przez cyberix - 28-07-10 o 20:21

  9. #9

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GOP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    witam
    Cyberix ma racje . Nie baw sie w takie partactwo bo zepsujesz jak wczesniej nie robiles. Lepioej kup zderzak z otworami.
    I jeszcze jedno jak zakladasz czujniki to tylko takie ktore da sie pomalowac pod kolor samochodu. Nie zakladaj takich ktorych nie pomalowales pod kolor auta bo to dopiero kicha.
    Pozdrawianm

  10. #10

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    torun
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    spokojnie panowie jakie partactwo czujniki są już pomalowane w kolor i nie będzie dużej różnicy w wyglądzie miedzy tymi które mam zamiar założyć a oryginalnymi... nie bawię się już w kupowanie zderzaków, tak się składa ze bardzo trudno znaleźć zderzak w dobrym stanie do benzyny tzn. z małym otworem na wydech. dopiero za trzecim razem przyszedł do mnie zderzak zgodny z opisem podawanym przez szrociarzy na allegro. cyberix chodzi mi o 3d taki jak na zdjeciu i jesli taki masz to możesz spokojnie podać mi te wymiary. a i jeszcze odnośnie tych oryginalnych czujników, wątpię żeby podeszły do centrali od tych które teraz mam a kupowanie ori instalacji wiąże się z niemałymi kosztami. kwitując prosze tylko o wymiary a nie opinnie na temat tego jak to bedzie wyglądało. zrobię, wstawię zdjęcie i bedzei czas oraz miejsce na oceny
    Ostatnio edytowany przez lotnik0000 - 29-07-10 o 22:14

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •