Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokazane rezultaty 81 do 84 z 84

Temat: świecąca kontrolka airbag

  1. #81

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    leżajsk
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    w wiekszosci aut blad pojawiajacy sie sam sie niekasuje, czyli jak sie zaswieci kontrolka airbag swieci dopoki sie go kompem nieskasuje , lub dopoki nieusunie sie usterki, po czym i tak kompem trzeba usunac bleda, dlaczego wiec u mmnie raz swieci po czym gasnie, dzis zrobilem ponad 100km i ani razu sie niezaswiecila

  2. #82

    Data dołączenia
    May 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    S3 8l 99r
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    Mam właściwie jedno pytanko krótkie, bo problem polega na tym że nie dostanę się teraz do elektryka bo terminy jak do lekarza... a przegląd na dniach, a tu taki zonk, czy da się to na chwile jakoś wyłączyć żeby auto przeszło przegląd i potem mógł sobie to na spokojnie zrobić ?
    Wiem że to pewnie się nie spodoba niektórym z Was lub wszystkim, wiem że poduchy to bezpieczeństwo, ale chodzi mi czy można wypiąć jakąś wtyczkę z zegarów, czy gdziekolwiek żeby przestała ta suk@ świecić na przegląd ?

  3. #83

    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny Czujnik G180 od Airbag- błąd 1222

    Witam mam problem z czujnikiem G180. Od kilku dni świeci mi cały czas kontrolka od Airbaga. Miałem tak kilkakrotnie że się zapaliła ,usunąłem poprzez komputer i miałem spokój na pół roku. Obecnie teraz nie mogę usunąć, zapala się po chwili. Znalazłem czujnik, sprawdziłem styki i wszystko jest ok. Czy są jeszcze jakiś kostki, połączenia gdzie miałbym zobaczyć, gdzie może być prawdopodobne przerwanie przewodu? Czy może to być padnięty czujnik ? Czy gdy kupię "używany" czujnik z takim samym numerem katalogowym to muszę je jakoś zakodować poprzez komputer czy wystarczy że wymienię i usunę tylko błąd ?Przeszukałem całe forum ale nic konkretnego nie znalazłem. Dzięki za pomoc

  4. #84
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Sprawdz wtyczkę pod fotelem.
    Nie mam fejsa ani androida!

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •