Sonda: Kto według Was powinien zostać prezydentem Polski?

Strona 50 z 50 PierwszyPierwszy ... 40484950
Pokazane rezultaty 491 do 493 z 493

Temat: Wybory prezydenckie 2010

  1. #491
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Soldier13 Pokaż post
    teraz to trochę przesadziłeś, moim zdaniem zachowali się dosyć dobrze. Co mieli jeszcze zrobić? Jak by była odwrotna sytuacja to Kaczyński by się pewnie upił ze szczęścia, a potem by mówił że z żalu po premierze. Zrobił by pewnie jeszcze psikusa i by żałoby nie ogłosił mimo że średnio co pół roku ogłaszał. A poza tym wielu ludzi mówiło że przeznaczyli na to za dużo mln, ale to już nie moje zdanie. Bo normalni ludzie nawet ćwierci tego nie dostają a umiera ich codziennie setki.
    Nie chcę już zaczynać kolejnej burzliwej dyskusji, ale np. mogli zadbać o to, żeby chociaż tam pozbierali wszystkie części ciała i dokumenty, które znaleziono nawet miesiąc po katastrofie...
    Też mogę przypomnieć fakt - jak rozbił się białoruski myśliwiec w Polsce, to śledztwo przejęły białoruskie służby!
    Rząd zachował się ładnie, ale mało efektywnie. Tak mi się wydaje.
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  2. #492

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius Pokaż post
    Nie chcę już zaczynać kolejnej burzliwej dyskusji, ale np. mogli zadbać o to, żeby chociaż tam pozbierali wszystkie części ciała i dokumenty, które znaleziono nawet miesiąc po katastrofie...
    Też mogę przypomnieć fakt - jak rozbił się białoruski myśliwiec w Polsce, to śledztwo przejęły białoruskie służby!
    Rząd zachował się ładnie, ale mało efektywnie. Tak mi się wydaje.
    troszkę się robi OT i piszecie nie na temat.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  3. #493
    SAUBER's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    O K L
    Auto
    Mk1 / Mk5
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Wolność wyboru, każdy wybiera kogo chce, ja się cieszę, że Komorowski zostanie prezydentem a nie Kaczyński.

    Gdyby tylko nie katastrofa w Smoleńsku i śmierć tego drugiego Kaczyńskiego, to by Jarek nie miał takiego poparcia. Nie rozumie, jak można najpierw na kogoś źle mówić, dyskutować, aa ostatecznie głosować na niego.....(czyt. J.Kaczyńskiego)

    Polacy są dziwni moim zdaniem, no ale co mnie to interesuje Cieszę się po prostu z wyniku II tury
    Zapraszam do lajkowania FanPage mojego Mk1 ! Dzięki

    https://www.facebook.com/sauberMk1/

Strona 50 z 50 PierwszyPierwszy ... 40484950

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •