Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 87

Temat: Wskaźnik paliwa wariuje

  1. #41
    m0c4r's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    W moim przypadku po kolejnym wyjęciu czujnika i przetarcia styków papierem wodnym (delikatnie) wskaźnik zaczął działać jak na razie wszystko ok tylko muszę ta wskazówkę przestawić ale czekam na wiosnę na tzw. wiosenne porządki

  2. #42
    steryd81's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    radom
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    A ja jestem własnie po wymianie procesora niestety pojechałem na reklamacje bo podswietlenie szwankowało no i w kosztach dotałem nową płyte główną moja poprostu była zmasakrowana ktos przy tym grzebał koszt za wszystko 300zł

  3. #43
    s!lq's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko Biała
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    dokładnie miałem to samo. rezerwa zaczynała swiecic w połowie baku potem padła połowa podswietlenia licznika. nowy procesor i wszystko gra

  4. #44
    mayl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi a3 110 KM ASV
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Czy ktoś posiada instrukcję wymiany silniczków od wskaźnika paliwa i temperatury ??? Własnie zakupiłem i chciałbym j epodmienić bo moje po skokach wywołanych przez źle działający microprocesor się rozklekotały i teraz już nie lataja ale maja odchylenia co wpływa np na włączanie się wentylatora chłodnicy ;/;/ chciałbym to wymienic profesjonalnie bo mieto daleko mieszka

  5. #45
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    A po co Ci instrukcja?? Jesli masz zgrabne rece to lutownica 12V i jedziesz - bardzo proste.

    BTW Pierwsze slysze aby od wskaznika na zegarach wentylator chlodnicy byl uzalezniony!!!
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  6. #46
    mayl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    wrocław
    Auto
    audi a3 110 KM ASV
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    skoro wzkaźnik temperatury pokazuje 80 st. to nie ma to, żadnego wpływu na działanie wentylatora chłodnicy?? z instrukcji od notesa wyczytałem, zę wentylator chłodnicy załącza się od 95 st na pierwszym biegu a na drugim kolo 102 st. więc u mnie nie ma szans zeby doszło do takiej tem. z zepsutym silniczkiem.

  7. #47
    WIELKA BRYTANIA DanioUk's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skelmersdale-Rybnik
    Auto
    Audi S8 A6 80 cabrio
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    258 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Ale to nie wskazowka na zegarach tym nie steruje tylko czujnik temperatury ktory jest na wezu wody. Licznik jest tylko wskaznikiem.

    Masz walniety czujnik na maxa i wskazowka bedzi pokazywac 0 to ci silnik jest zimny nawet po 5 minutach???

    Pomysl troche.

    Nie sugeruje ze zegary sa zle czy dobre ale na pewno wskazowka nie uruchamia wentylatorow.
    1.6 AKL 101KM
    1.8T APY 209KM ???

  8. #48

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mayl Pokaż post
    skoro wzkaźnik temperatury pokazuje 80 st. to nie ma to, żadnego wpływu na działanie wentylatora chłodnicy?? z instrukcji od notesa wyczytałem, zę wentylator chłodnicy załącza się od 95 st na pierwszym biegu a na drugim kolo 102 st. więc u mnie nie ma szans zeby doszło do takiej tem. z zepsutym silniczkiem.
    co to 1 kwiecien?

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  9. #49
    Hinuś_S-line's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    SEAT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    heheheheh...............jejku ja nie wiem skąd ludzie biorą takie teorie............a nie wierze, ze logiczne myślenie może być aż takie trudne...........
    Można się na czymś nie znać....................ale można się nie znać nie kompromitując się przy tym heheheheheh............

    Po prostu brakuje słów..............

  10. #50

    Data dołączenia
    Feb 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kotliny / Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DanioUk Pokaż post
    Ale to nie wskazowka na zegarach tym nie steruje tylko czujnik temperatury ktory jest na wezu wody. Licznik jest tylko wskaznikiem.

    Masz walniety czujnik na maxa i wskazowka bedzi pokazywac 0 to ci silnik jest zimny nawet po 5 minutach???

    Pomysl troche.

    Nie sugeruje ze zegary sa zle czy dobre ale na pewno wskazowka nie uruchamia wentylatorow.
    Danio tez tak to bralem na rozum ale co powiesze na to ze mialem zrabany procesor i woda niby mi sie gotowala wywalalo na kompie ze sie gotuje i wentylatory sie zalanczaly..Wymienilem o ile dobrze pamietam to chyba 2 czujniki i nic nadal to samo zrobilem procesor i odrazu woda jest dobrze i wentylatory tez sie nie zalanczaja wiec nie mam juz pojecia jak to dzialo skoro mialem nowe orginalne czujniki procesor tylko wariowal woda po przejechaniu 1km nigy sie juz gotowala i wentylatory chodzily??

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •