Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 17

Temat: [Problem rozwiązany] [8P] CONCERT nie czyta CD

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny [Problem rozwiązany] [8P] CONCERT nie czyta CD

    Witam. Z pozoru prosta sprawa. Od zawsze jak pamietam co jakis czas przy wylaczaniu radia lub przy jego wlaczaniu odtwarzacz CD wital mnie glosnym 'terkotaniem'. dzialo sie to sporadycznie, ustawalo po kilku sekkundach samoczynnie lub po wylaczeniu radia lub wyjeciu plyty. mam w aucie worek plyt i niestety wszystkie sa porysowane, bo wrzucone luzem te bardziej porysowane oczywiscie nie daja rady i na blacie wyskakuje CD ERROR. wsyzstko byloby ok, gdyby nie to, ze od zlotu w wawie radyjko przestalo czytac jakiekolwiek plyty. po wlozeniu nawet idealnie nowej i czystej plytki moim oczom ukazuje sie znienawidzony przeze mnie CD ERROR. co wiecej, wspomniane terkotanie pojawia sie nadal, wciaz sporadycznie i np. wypluwa mi plyte.A teraz pytanie:

    Czy ktos ma pomysl co moze byc przyczyna i ewentualnie co moge z tym zrobic ? Czy soczewka mogla sie zabrudzic, uszkodzic ? Czy moze trudno cokolwiek powiedziec ? czy ktos mial wczesniej podobny problem ? gdzie ewentualnie najlepiej to oddac ?

  2. #2
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    GRAWER, sprobuj przeczyscic soczewke. Bardzo czesto zabrudzenia powoduja ze odtwarzacz nie czyta plyt. Jak masz na gwarancji to kup plyte czyszczaca ale z doswiadczenia wiem ze nie czyszcza najlepiej. Jak mozesz odkrecic Concerta to przeczysc soczewke acetonem a jak nie masz to spyrytusem kosmetycznym. Jak to nie pomoze to do magika od takich sprzetow i on Ci powie co jest nie tak.

  3. #3

    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    ja z takimi delikantymi rzeczami ide od razu do fachowca, nie bawie się już w samodzielne czyszczenie różnymi środkami, bardzo szybko idzie takie rzeczy zepsuć, i potem nie ma najmniejszych szans ich naprawić, a każdy inny sposób kosztuje, a tak fachowiec weźmie raz, a jak nie naprawi to nie zapłacimy, jęsli będzie sie powtarzało to niech naprawi do skutku
    pozdrawiam

  4. #4

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Wypróbuj też płytkę czyszczącą (tylko nie wiem, czy przez szczelinę przejdzie), jeżeli tak to wyczyść laser nią i próbuj odtwarzać
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  5. #5
    krux's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wroclove
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Mialem jakis czas temu taki sam problem w zmieniarce do concerta 1 . Czyszczenie nic nie pomoglo, lasera znalezc sie nie dalo i bylo to max nie oplacalne, wiec miejmy nadzieje ze u ciebie czyszczenie pomoże
    P.s oddaj to najlepiej do jakiegos dobrego zakladu to ci to sprawdza w 5 min.Powodzenia

  6. #6

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    ok, dzieki za wsparcie. w wolnnej chwili poprosze fachmana zeby rzucil na to okiem napisze co i jak

  7. #7
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    ze swojego doswiadczenia powem ci ze plytki czyszczace to sprawdzaja sie tylko z bardzo delikatnym zabudzeniem (duzo skuteczniejsze jest sprezone powietrze, do kupienia w kazdym komputerowym sklepie)
    OOOO UWIELBIAM




  8. #8
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Sprawa moze podobna ale nie taka sama. Concert II - CD audio czyta idealnie a mp3 rwie - jest na gwarancji wiec jakby co zostaje serwis ale nie lubie ich odwiedzac bo zapewne zostane bez radia na 2 tygodnie. Moze ktos mial podobny problem?
    Pozdrawiam
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  9. #9
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Grawer, polecam Ci Zbyszka na ulicy Bukowej w Szczecinie, firma Audion, albo zaraz obok budynku telewizji w wąską uliczke się wjeżdza. Płyty czyszczące zdecydowanie odradzam i węsze tu uszkodzenie mechaniczne a nie brudną soczewkę...ale lepiej niech fachowa osoba tam zajrzy.

  10. #10
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Smile

    Problem rozwiązany - Concert II nie toleruje plików z nazwą dłuższa niż 32 znaki
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •