Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokazane rezultaty 61 do 62 z 62

Temat: ściąga auto(pochylone koła)

  1. #61

    Data dołączenia
    May 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    okolice Bielska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez julo23 Pokaż post
    Wydaje mi się ze jest OK. Choć teraz człowiek przewrażliwiony jest. Jak jechałem po bardzo dziurawej nawierzchni ok 140, idzie jak po szynie. Nie ma tego lekkiego skręcania jak nagle dodam lub puszcze gazu na wyższych obrotach.

    tuleje przedniego wahacza z Lemfordera 130zł na strone.
    robocizna 40zł
    geometria wszystkich kół 100zł

    400zl warto było wydać bo auto naprawdę super się teraz prowadzi.
    Dzieki wielkie za info. Chyba też zainwestuje w wymiane, bo niby tuleje wyglądają dobrze, ale swoje juz napewno przeszły.☺

  2. #62

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Suwałki
    Auto
    Vento
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Auto ucieka w prawo

    Witam. Od dłuższego czasu borykam się z problemem a mianowicie auto w zimę na oponach zimowych zaczęło od tak samo ściągać w prawo. Nigdzie nie było w nic uderzone. Auto to A3 8p lift w quattro. Auto było na przeglądzie i mimo tego że wspominałem dla diagnosty ze w aucie coś puka przy zjezdzaniu z krawężnika czy innych nierównościach które powodują że auto na boki się rusza nic nie znalazł. Stwierdził że łączniki stabilizatora są słabe więc zostały wymienione. Dalej to samo. Auto ściąga dalej, opony wymienione na nowe letnie to samo ciągnie w rów. Więc po raz kolejny jadę z tym problemem do warsztatu, sprawdzenie całego zawieszenia diagnoza zrobienie całkowitej geometrii kół. Wyjazd z warsztatu super auto idzie prosto. Następnego dnia wyjazd z garażu przejażdżka po mieście auto raz jedzie prosto raz ucieka w prawo. Ręce opadają. Z przodu jak pukalo tak puka i auto ucieka w bok. Wiem że drogi posiadają różna pochylosc ale jeżdżę po mieście i wiem jak auto wcześniej się zachowało a jak teraz. Może ktoś coś doradzi co robić? Ciśnienie w oponach ok.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •