Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 12 z 12

Temat: wskakujący/wyskakujacy bieg wsteczny

  1. #11

    Data dołączenia
    Dec 2018
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Polanów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Dzięki za podpowiedź. Mąż wyciągnął silnik i bez silnika wsteczny działa i nie wyskakuje, oczywiście popychając samochód do przodu i do tyłu. Boję się że jak włożymy silnik to znowu wyskoczy ten bieg. Mąż zauważył ze poprzednik urwała szpilkę pod łapą skrzyni i wspawał śrubę z łbem która odpycha trochę łapę skrzyni. Czy to może być przyczyną. Pomóżcie ludzie, bo mąż zgłupieje.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Dzięki za podpowiedź. Mąż wyciągnął silnik i bez silnika wsteczny działa i nie wyskakuje, oczywiście popychając samochód do przodu i do tyłu. Boję się że jak włożymy silnik to znowu wyskoczy ten bieg. Mąż zauważył ze poprzednik urwała szpilkę pod łapą skrzyni i wspawał śrubę z łbem która odpycha trochę łapę skrzyni. Czy to może być przyczyną. Pomóżcie ludzie, bo mąż zgłupieje.

  2. #12

    Data dołączenia
    Sep 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chęciny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny problem z biegami,niewielki ale jednak

    Witam.nie wiem czy we własciwym temacie pisze ale mam problem.Otóż jak włacze bieg wsteczny i pożniej właczam 1 znowu włacza sie wsteczny.Zauważyłem ze po wybiciu wstecznego gałka nie wyskauje do gory co jest konskwencja ponownego właczenia wstecznego zmiast 1 biegu ......ten sam układ .Nie wie, co jest tego powodem czy jakaś spreżyna co powinna wybijać do gory gałke.Jest to pierwsze audi ,wiec pytam zorientowanych i dziekuje za ew odpowiedzi .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •