Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: audi concert +wzmacniacz i skrzynia

  1. #1

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    4,294,967,295 razy

    Domyślny audi concert +wzmacniacz i skrzynia

    mam pytanko

    aktualnie mam :
    audi concert + seryjna zeminiarka i sub to wszystko siedzi w boczku jedno na drugim
    i jak sie chyba orientuje ten sub jest napedzany jakims malym wzmacniaczykiem..

    i teraz pytanie bo najchetniej nie wymienialbym tego radia
    bo jakbym kupil jakiegos pionka albo alpine to odrazu trzeba przerbiac na kieszen i nosic prawie w kieszeni zeby Ci nie ukradli :/

    i teraz pytanie
    bo z poprzedniego samochodu zostal mi wzmacniacz 600Wat 4CH i tuba 300Wat (ktora chce wymienic na skrzynie)

    czy mozna to bez jakis komplikacji podpiac pod audi concert ? czy trzeba ciagnac nowe kable +bezpiecznik i czy to ma sens w gole

    PS kiedys ogladalem program jak pod fabryczne radio w astrze podpiete byly dwa wzmaki +procesor dzwieku i gralo to 1-wsza klasa ...a zew wygladalo jakby nic nie bylo

  2. #2

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    W moim A3 kiedy go kupiłem siedział sub. Nokia (ten na jednym dwucewkowym głośniku ) to ten gorszy bo są też orginalne sub.na 2 głośnikach .Sub. ma w sobie mały wzmacniacz z którego w moim A3 zasilane były głośniki w tylnych boczkach oraz subwufer , przednie 4 sztuki bezpośrednio z odtwarzacza.Jeśli Chcesz zamontować swój dodatkowy wzmacniacz po zmianie radyjka na np. pioneera to najlepiej poprowadzić bezpośrednio od niego z przedwzmacniacza nowe przewody , oraz bezpośrednio z akumulatora zasilanie dobrymi grubszymi przewodami.
    Nie wiem dokładnie jak orginalny sub.jest podłączany przy odtwarzaczu bo u mnie ktoś chyba przewody wyciął. Ja osobiście go usunąłem i zastąpiłem innym sprzętem po wygłuszeniu nawet ładnie cyka , ale nie mówię że orginał sub. jest zły bo szczerze mówiąc nie słyszałem jak wymiata, pozdro.

  3. #3
    mieto3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    10 razy

    Domyślny

    wszystko da sie podlaczyc i orginalne radio do wzmaka i suba , inne radio do standardowej instalacji i ori suba, zalezy od uzytkownika i mocy(lub jakosci) jakie chcesz wycisnac ze sprzetu
    auto-DIGITAL, elektronika samochodowa, naprawa kodowanie liczników, sterowników ABS ESP AIR-BAG SRS ECU DPF ... programowanie ochrona komponentu

  4. #4

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    4,294,967,295 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mieto3
    wszystko da sie podlaczyc i orginalne radio do wzmaka i suba , inne radio do standardowej instalacji i ori suba, zalezy od uzytkownika i mocy(lub jakosci) jakie chcesz wycisnac ze sprzetu
    no i o to chodzilo
    dzieki
    teraz bede musial pokombinowac jakto poprzepinac

  5. #5

    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Moze ktos by napisal jak to zrobic?
    Dzieki z gory

  6. #6
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    jak masz naglosnienie BOSE to w jednej czesci bagaznika masz i SUB i zmieniarke. Wzmacniacz BOSE jest umieszczony po drugiej stronie w bagazniku na dole, taki malutki

    Ogolnie jak chcesz podlaczyc wzmacniacz pod SUB orginalny to mija sie z celem bo mozesz spalic glosniki/wzmacniacz... Skoro masz SUB to masz napewno wzmacniacz albo jest SUB aktywny albo tak jak pisalem wyzej jak to wyglada w BOSE.

    Cala instalacja orginalna jest tak zrobiona ze ciezko ja rozpracowac... Caly pek kabli idzie do tego malego wzmacniacza i polapac sie ktory za co odpowiada to jest dosc ciezkie... Poza tym orginalna instalacja jest tak dopracowana w sensie glosniki - wzmacniacz ze jest wykorzystane to w 100%.

    Jak chcesz zmieniac naglosnienie to lepiej zupelnie zmienic system przedni na inny , pociagnac normalne kable glosnikowe do bagaznika i podpiac je pod wzmacniacz oraz SUB.

    Co do podlaczenia wzmacniacza pod radio orginalne to oczywiscie da sie. Na allegro m.in. sa takie kostki do radi orginalnych ktore podlaczasz pod glosnikowe i zakonczone sa one czinczami...
    Dodano:
    http://allegro.pl/item446584829_kost..._iso_2rca.html

    taka kostka jest ci potrzebna o ile dobrze pamietam. najlepiej sprawdz jaka wchodzi do twojego radia
    Ostatnio edytowany przez Cassel - 01-10-08 o 21:06 Powód: Automatyczne łączenie postów

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •