Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Audi Chorus II w 8L przed liftem

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jestem?
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Audi Chorus II w 8L przed liftem

    TO efekt 20 minut z nożykiem i pilnikami/papierem ściernym. Odcięte zostały te gumowo-plastikowe końcówki, aby wpasować radyjko do konsoli sprzed liftu. Radio gra super, ma system Bose więc śmiga mi na 6 głośniczków + woofer. Na zdjęciu widoczna jeszcze gałka od Octawii, plastikowa z audika nie była tak wygodna. Oto fotki



    Radyjko pomimo tego że na kasetę zostaje na dłużej - już zakupiłem Track66 i podstawkę pod mojego Irivera 20GB więc będę miał muzyczki ile dusza zapragnie. Myślę nad wyprowadzeniem kabla - może przez tą dziurkę w nieaktywnym przycisku powyżej radia ? Albo przeciągnę kabel do schowka... chyba lepiej będzie.

  2. #2

    Data dołączenia
    Feb 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sochaczew
    Auto
    VW MK4 2003
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    nie Iriver tylko iRiver ale to taki szczegół mały i co tak słabo tylko 20GB ja mam h-340 czyli 40GB ja do swojego kabelek wyprowadziłem do tej półeczki(wnęki, schowka) w środkowym panelu, jest to bardzo proste, pokombinujesz i na pewno Ci sie uda

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Targ
    Auto
    Volkswagen Golf VI R
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    a co ja mam powiedzieć? mam iRvier T10 z 1GB pojemnosci! 9 albumów mi wystarczy!
    a co do efektu to wyglada jakby od nowosci tam było zainstalowane!

  4. #4

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jestem?
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szymon99
    a do swojego kabelek wyprowadziłem do tej półeczki(wnęki, schowka) w środkowym panelu, jest to bardzo proste, pokombinujesz i na pewno Ci sie uda
    Może napiszesz coś więcej, bardzo mi się przyda info jak to zrobić, bo o tym nie pomyślałem w sumie. Wierciłeś jakiś otwór, czy coś docinałeś, żeby kabel przeszedł ? A co do sprzętu to dokładnie iRiver H10 20GB ver. US. Jeszcze muszę pokombinować jak ładować playera, ładowarki tylko na ebay'u amerykanckim... myślałem aby użyć ładowarki takiej zapalniczka -> USB http://allegro.pl/item191870996_lado..._inne_22_.html

  5. #5

    Data dołączenia
    Feb 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sochaczew
    Auto
    VW MK4 2003
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    bo ja to mam tak zrobione ze do radia z tyłu mam podłączone chince-mały jack, spuściłem kabel tak przy prawej stronie konsoli od strony pasarzera, włożyłem rekę pod schowkiem tam sa takie gąbki, jakis kawelek drucika i wyciągnołem jakos ten kabel, przeciegnołem go ile mogłem, i włozyłem go miedzy konsole środkową a tulen(tam jest taka delikatna szczelina, konsola środkowoe(popielniczka, i tak dalej i jak ta góra tej wneki) tunel środkowy to podstawa naszej wnęki i do samego końca do tam przepchnołem i jakoś sie udało, szczerze mówiać to nie pamietam jak to było ale chyba cos takiego bo już nie pierwszy raz cos takiego robiłem w samochodzie i wcale sie nie zastanawiałem co i jak A co doł adowarki to ja kupiłem taką uniwersalna z róznymi końcówkami i tam z rożnym napieciem w sklepie elektronicznym, ale u mnie jst odzielne gniazdo łądowanie, u ciebie z tego co pamietam co mi sie nie podoba to jest to wszystko 2w1 kabel od ładowania i usb, ale zawsze możesz dopasować końcówkę do tamtego kabla, nie ma takich na allegro, ale ta też bedzie działąć przecież masz funkcje ładowania przez USB, ja też mam wersje USA, i moja cegła to już ma ze 3 lata.... zabytek troche chaotycznie to napisałem za co sorry

    P.S. 1 GB wystarcza do samochodu

    Weź popatrz u siebie, jak nie będziesz wiedział jak to porobię zdjęcia i Ci pokaże jak to jest u mnie...

  6. #6
    eject's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    a wyswietla ci na komputerku co aktualnie leci w radyjku?? bo mnie wlasnie to zastanawia czy tam za kierownica bedzie to dzialac po wymianie radia i czy jak wymienie radio na nie oryginalne to tez da rade zrobic tak zeby wyswietlalo to co leci za kierownica?? bo ja mam radio gamma cc i wlasnie mysle o wymianie na to radio i do tego zmieniarke lub mp3
    A3

  7. #7

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jestem?
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Niestety nie wyświetla bo nie mam CAN'a a przejściówki też nie kupiłem - z tego co wiem ok 200 PLN i włącza takie funkcje jak podświetlenie radia, wyświetlanie stacji na komputerku, podgłaśnianie wraz ze wzrostem prędkości i coś tam jeszcze.

    A co do podłączenia MP3 to wszystko działa i mam małego jack'a wyciągniętego do schowka więc nic nie widać. A kabelek ma 3 metry więc mogę dać mp3 nawet do bagażnika

  8. #8
    Hunter82's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Niepołomice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Posiada ktos radio chorus 2 w 8l przed liftem, chce zamienic za moje gamma cc tylko nie wiem czy wejdzie p&p

    Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •