Sonda: Najczesciej korzystam z myjni

Bądź świadom że to jest publiczna sonda: inni użytkownicy będą widzieć opcje które wybrałes.

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 133

Temat: Myjnia

  1. #21
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    GRAWER, ja takze tak mylem najpierw kercherem piasek pozniej gabeczka i szamponik

    ale zauwazylem ze pod slonce sa takie pozniej delikatne ryski w krztalcie kola
    i tego chcial bym sie ustrzec na nowym lakierze (nie wiem czy ejst to wogole realne)
    ale chcial bym

    PS czy ten link z ta piana co zapodalem jest dobry?? ewentualnie czy ktos moze podac mi link z dobrym srodkiem do mycia bezdotykowego

    PITERd, zciepla woda bedzie problem bo ja kerchera podlaczam pod szlauf
    a dyszy obrotowej tez nie mam
    czyli bez tych rzeczy nie bedzie dobrze mi zmywal brudu tak??
    OOOO UWIELBIAM




  2. #22

    Data dołączenia
    Feb 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sochaczew
    Auto
    VW MK4 2003
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    przeważnie to jeżdżę na ręczną bezdotykową i myje sam, jak jest tylko lekko przykurzony i to koszt 5-6 złoty, jak jest bardziej zabrudzony i nie chce mi sie go myc to jadę na ręczna i tam już panowie go myją 15zł, i od czasu do czasu sam kercherem, gąbeczką i później nakładam pastę "formua1"...

  3. #23

    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leszno
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Ja zawsze jak mam kerchera i dysze obrotową o uważam na lakier. Kiedyś Ojciec się zapędził i za bardzo przybliżył aby brud odszedł i właśnie tak jak PITERd, mówisz odpadło mu troszkę lakieru.

    A po zakończonym myciu raz jeszcze spłukuje kercherem i wycieram do sucha świeżą szmatką. I właśnie DTM, dlaczego nie powinno się wycierać?
    jestem wawjack z Leszna , syn króla pomidorów

  4. #24
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    ja najczęsciej myje sam , ostatnio myłem i woskowałem i zeszło mi prawie 4 godzinki , no ale autko ladnie się świeciło, no a pozatym nikt by mi tak nie umyl dokladnie jak ja sam , ponadto mam chyba najlepszy kolorek do mycia....srebrny

    Mniej więcej wyglądało to tak





    Niestety zdjęcia nie są zbyt dobrym odwzorowaniem efektów mycia, bo niby auto nie było brudne , ale jednak są ... ponadto doskonale znać że auto było woskowane bo woda ładnie sobie spływa

  5. #25
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Michas, co to za maszyna do polerki?
    Jakas szlifierka katowa ? z jakimi obrotami?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  6. #26
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Michas, co to za maszyna do polerki?
    Jakas szlifierka katowa ? z jakimi obrotami?
    a żebym ja to wiedział , leżało w garazu to wziołem , jak chcesz wiedzieć dokładniej to jutro sprawdze na pudełeczku, ale zazwyczaj "jade na jedynce" czyli na dosyc wolnych obrotach

    PS aha zapomniałem napisać...polecam wszystkim rewelacyjną ściagączke do ściagania wody (to coś zółtego na jednym ze zdjęć ) naprawde świetnie się sprawuje, wystarczy przejechać po autko i praktycznie auto suche...ale po tym zabiegu polecam ściereczke z mikrofibry, naprawde rewelacja ...

  7. #27
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Michas, to zobacz bo wiem ze mozna przegrzac lakier . A sam zbieram sie do polerki i nie wiem czy mam taka szlifierke czy musze kupic jakas z allegro wlasnie do polerki.
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  8. #28
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    przecież zawsze mozna polerowac ręcznie...zejdzie pare godzin dłużej no i wypoleruje sie dokladniej. niestety na srebrnym kolorze nie widać zbytnio efektu polerki, ale wierzcie mi, że jak miałem kiedyś honde taką trawiastą, zieloną, to po polerce kolor stał się o wiele, wiele zywszy, aż nie do uwierzenia że zwykła polerka może odmłodzić lakier o pare lat, ale tak wlaśnie było

  9. #29
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Michas, musze maszynowo bo lakier ma takie kropeczki bo auto stalo kiedys pod jakas fabryka..
    Jedne drzwi robilem recznie i zeszlo mi ponad 1h
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  10. #30
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Michas, piekniutka, widac ze profesjonalne mycie i profesjonalna sesja zdjeciowa

    ja juz tez sie nie moge doczekac mycia mojej (choc wedlug zapewnien lakiernika przez pol roku bedzie starczala sama woda hehe)
    OOOO UWIELBIAM




Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •