Strona 93 z 132 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 921 do 930 z 1315

Temat: Pytania do naszego prawnika klubowego

  1. #921
    fuzzy's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wilda Pokaż post
    podpytajcie chlopakow ze Szczecina gdzie kiedys juz byli u rodzicow Bialych Kozaczkow.. w bardzo podobnej sprawie...
    bardzo proszę o rozwinięcie

  2. #922

    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kutno/Poznan
    Auto
    BMW 325iS
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monik Pokaż post
    ale ja dalej nie rozumiem wynajmowaliście jej mieszkanie razem z internetem czy jak?

    a to ona jest karana, że nie mogła sama na siebie umowy wziąć?
    Z racji pracy nam ni byl potrzebny juz internet mobilny i po prostu po "kolzensku" pozyczylismy jej do konca trwania umowy, oczywiscie wspominajac ze ma placic za niego i oddac pozniej modem... i zlew.

  3. #923
    pajak381's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek/...
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam
    a ja podpytam odnośnie umowy na internet w neti
    więc tak :
    -15.10.2009 podpisałem umowę z netią którą przywiózł i zabrał od razu kurier
    -17.11.2009 włączyli internet
    umowe podpisałem na 24 miesiące i dzwoniłem do nich żeby ustalić jak rozwiązać tą umowę a konsultant mi gada że ja mam umowe do 17.12.2011 czyli dwa miesiące dłużej niż wynika to z daty podpisania umowy
    tłumaczą sie tym że umowa liczy sie od dnia włączenia usług(nawet bym to i zaakceptował) ale oni tłumaczą że włączyli usługę w trakcie okresu rozliczeniowego a więc czas trwania umowy liczą dopiero od daty pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego czyli wg ich wyliczeń kończy mi się umowa w grudniu 2011
    pierwszą fakturę zapłaciłem około 20.11.2009 bo płaci się z góry i była to opłata faktycznie za część okresu rozliczeniowego
    czy to ich przedłużenie mojej umowy zawartej na 24 miesiące o kolejne 2 miesiące jest ok?? czy mnie w konia robią i pisać do nich jakieś reklamacje?
    bo według mnie oszukują człowieka jak tylko mogą skur...
    za pomoc dziękuje

  4. #924
    Daniel86's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WuPeeR
    Auto
    Audi i nic innego:)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    24 miesiące = 24 faktury, czy to przedpłata czy faktura po wykorzystanym okresie nie ma znaczenia.
    Tutaj ostatnią fakturę powinieneś zapłacić w takim razie w tym miesiącu...
    udaj się do salonu firmowego i to wyjaśnij.
    Getting away with murder!

  5. #925
    vipTS's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3miasto
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam

    Mam pewien problem ze sprzedajacym na allegro. Zaczne od tego ON-osoba prywatna, JA-osoba prywatna.

    Kupilem na allegro fotel do samochodu nazwany Bimarco Futura mini. Wymiarow na aukcji nie bylo ale informacja ze szczegoly na maila. Wyslalem maila z zapytaniem o wymiary. Dostalem odpowiedz:

    "Oto wymiary;Wysokośc fotela 93cm,szerokośc fotela w ramionach 58cm,szerokość na dole 50cm o inne szczegóły porsze pytać tel.605......."

    Sprawdzilem wymiary seryjnej futury i okazalo sie ze szerokosc na dole calkowita to 51 cm, a na **** 43 cm. Skoro jest to wersja zmniejszona bo tak opisywal to w mailach sprzedajacy wywnioskowalem ze szerokosc 50 cm na dole to calkowita szerokosc zewnetrzna. Fotel przyszedl do mnie i zaczal sie problem.

    Fotel w najszerszym miejscu na dole ma 48 cm, szersze sa tylko ramiona i tu jego wymair sie zgadza. W zadnym miejscu na dole szerokosc nie jest wieksza niz 48 cm. Problem polega na tym ze fotel jest dla mnie za maly, bo bylem przekonany ze ma 50 cm i bedzie tylko 1 cm wezszy niz normalnie co byloby idealne.

    Sprawdzilem w archiwum aukcji allegro i ten sam fotel sprzedajacy od ponad roku probowal sprzedac i wczesniej mial wymiar na aukcji podany 45 cm.

    Skontaktowalem sie z nim ze chce zwrocic towar bo jest niezgodny z opisem. Zaproponowalem ze pokryje koszty wysylki "za pobraniem", "ze sprawdzeniem zawartosci" a kwota pobrania bedzie tylko cena za fotel.

    Sprzedajacy odmowil tlumaczac sie ze nie dopytalem sie o dokladny wymiar, ale problem polega na tym ze ten fotel w zadnym miejscu na dole nie ma 50 cm.

    Zalozylem spor na allegro, ktory oczywiscie nei zostal rozwiazany bo sprzedajacy odmowil. Zakonczylem go teraz i czekam na odpowiedz allegro.

    Co moge dalej zrobic i co o tym sadzicie ?? Bo dla mnie to jest celowe wprowadzenie w blad tym bardziej ze zaznaczalem w mailach ze szukam wlasnie czegos odrobine mniejszego i wydaje mi sie ze celowo podal mi bledny rozmiar zebym kupil.

    PZDR

  6. #926
    PROSTO's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    64-100
    Auto
    a6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    308 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    witam was

    problem jest nastepujacy.wykupilem hasla do popularnych serwerow z ktorych mozna pobierac rozne to pliki
    http://allegro.pl/show_item.php?item=2068613197

    zalozylem konto na stronie pobieraczek.pl

    oczywiscie nie czytalem regulaminu(badz tez go nie bylo) i teraz ma tego konsekwencje.dostalem informacje.teraz nie potrafie sobie przypomniec czy bylo info na temat tego iz jest to 10 dniowy okres bezplatny czy nie
    dostalem wezwanie do zaplaty w wysokosci 95 zl za okres 12 miesiecy.
    dzisiaj otrzymalem ponowne wezwanie do zaplaty,tym razem informuja mnie iz w przypadku gdy nie zaplace to bedzie komornik itd w skrocie.co moge zrobic z tym fantem?czy w ogole mozna cos zrobic?


    pierwsza wiadomosc:

    erdecznie dzi?kujemy za z?o?one w dniu 24.01.2012 zam?wienie na stronie Pobieraczek.pl. Bardzo cieszymy si?, ?e spodoba? si? Panu nasz serwis w 10-cio dniowym okresie Bezp?atnego Testowania i dzi?kujemy, ?e zdecydowa? si? Pan pozosta? z nami na d?u?ej. Zapewniamy, ?e dok?adamy wszelkich stara?, aby Pobieraczek umo?liwia? wszystkim pobieranie dowolnych plik?w w bezpieczny, szybki oraz ?atwy spos?b. Nasz serwis jest na bie??co rozwijany i ulepszany.

    Informujemy, i? zgodnie z warunkami zawartej umowy z dnia 24.01.2012 zostanie uaktywniony dla Pana najta?szy dost?pny pakiet - Pobieraczek5 - o miesi?cznym limicie 5.0 GB. Przypominamy, ?e dalsze korzystanie z us?ug naszego serwisu b?dzie mo?liwe dopiero po op?aceniu wy?ej wskazanego pakietu.

    Pakiet ten posiada 12-to miesi?czny okres wa?no?ci oraz miesi?czny limit 5.0 GB. Zgodnie z warunkami umowy kwota za wymieniony pakiet musi zosta? uiszczona za ca?y rok z g?ry.

    Niniejszym prosimy o op?acenie pakietu Pobieraczek5 z 12 miesi?cznym okresem wa?no?ci oraz o miesi?cznym limicie 5.0 GB w cenie 94.80 PLN za ca?y okres ?wiadczenia us?ugi poza okresem Bezp?atnego Testowani

    druga

    Dnia 24.01.2012 z komputera o adresie IP 94.40.46.164 zam?wi? Pan na stronie Pobieraczek.pl nasz? us?ug? i do dnia dzisiejszego jeszcze nie zosta?a ona nale?ycie op?acona.

    Z uwagi na to, ?e poprzez rejestracj? na stronie zawar? Pan z nami umow? o ?wiadczenie us?ug Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o ?wiadczeniu us?ug drog? elektroniczn? (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), dor?czamy Panu niniejsze wezwanie do zap?aty.

    Jednocze?nie informujemy, i? dalszy brak uiszczenia nale?nej kwoty mo?e spowodowa? powa?ne konsekwencje prawne. Nast?pstwem wszcz?cia przez nas przeciwko Panu stosownych czynno?ci prawnych maj?cych na celu wyegzekwowanie nale?no?ci wraz z odsetkami w wysoko?ci czterokrotno?ci stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego za ka?dy dzie? op??nienia - b?d? dodatkowe koszty post?powania windykacyjnego, s?dowego a nast?pnie komorniczego.

    W stosunku do os?b uchylaj?cych si? od terminowej zap?aty mo?liwe s? nast?puj?ce kroki prawne:
    - przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
    - przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
    - post?powanie s?dowe,
    - komornicza egzekucja nale?no?ci,
    - Wpis do Rejestru D?u?nik?w Niewyp?acalnych, kt?ry wi?za? si? mo?e m.in. z odmow? udzielenia kredytu lub leasingu a nawet ca?kowit? utrat? wiarygodno?ci w kontaktach handlowych.

    Jednocze?nie pragniemy przypomnie?, i? ?wiadczenie Us?ug Usenet w ramach Bezp?atnego Testowania powoduje obci??enie zasob?w wykorzystywanych, w szczeg?lno?ci infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obci??enie Zasob?w Anga?owanych, w szczeg?lno?ci poprzez niewykonanie lub nienale?yte wykonanie zobowi?zania stanowi szkod? wyrz?dzon? Us?ugodawcy i podlega karze umownej w wysoko?ci stanowi?cej wyra?on? w z?otych polskich, r?wnowarto?? 100 dolar?w ameryka?skich, wraz z odsetkami w wysoko?ci czterokrotno?ci stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

    tym razem zalezy mi na szybkiej odpowiedz

    dobra to czy da sie teraz to obejsc i zrobic tak ze np zaplace za 2 miesiace i rozwiaze z nim umowe?
    Who I am? I am a the Champion.

  7. #927
    filmer's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płońsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Prosto, na samym dole strony jest informacja:

    Informacja dla użytkowników Podczas 10-dniowego bezpłatnego okresu próbnego przysługuje prawo do pisemnego odstąpienia od umowy (fax, email itp.). Po upływie 10-dniowego okresu próbnego ważność i koszt umowy zgodnie z Regulaminem.

    Czyli moim zdaniem sytuacja taka jak z automatycznym przedlużaniem umów w innych firmach. Twoim problemem jest niewypowiedzenie umowy podczas 10dniowego okresu próbnego.

    Koszt:
    Pobieraczek5 - Limit 5 GB transferu miesięcznie, okres świadczenia usługi - 12 miesięcy od dnia jej aktywacji - 7,90 PLN (słownie siedem złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za cały okres świadczenia usługi poza okresem Bezpłatnego Testowania
    pierwszy automat jaki prowadziłem ? - Ferrari F430

  8. #928
    Cyc's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa/Siemiatycze
    Auto
    Czarny :]
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    30 razy

    Domyślny

    PROSTO o pobieraczku było juz głosno jakis czas temu... Generalnie naciągacze - nie płać.

    http://www.goldenline.pl/forum/10672...prosba-o-pomoc
    http://www.goldenline.pl/forum/13150...-pobieraczekpl
    http://www.goldenline.pl/forum/pobieraczek

    Kilka z wielu tematów o pobieraczku
    "- Dobrze jeździsz ?
    - Nie, ale szybko..."

  9. #929
    (elmo)'s Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Pobieraczek to naciągacze, jeden klient pofatygował się do nich osobiście, w biurze zastał 3 studentów, jak go zobaczyli to na piśmie dostał odpowiedź o rozwiązaniu umowy nie płacąc nic. Mają gotowce maili i ślą do każdego, większość im płaci i jest czysty zysk. Sami pracownicy niewiele wiedzą.
    To naciągacze, za te zapisy w umowach dostali już jakieś kary.

  10. #930
    bari04's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    sląskie
    Auto
    audi A3, A4 B8
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    raz

    Domyślny


Strona 93 z 132 PierwszyPierwszy ... 43839192939495103 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •