Strona 65 z 132 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 641 do 650 z 1315

Temat: Pytania do naszego prawnika klubowego

  1. #641
    julo23's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    Audi A4 B7 BRD, A3 8p BMN
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    Ja mam pytanie do naszego prawnika.
    Chciałem kupić dom, połowe kwoty chciałbym wziąść na kredyt hipoteczny. Z tym że ponagla mnie sprzedający (ma jakieś problemy o których raczej nie bede pisał), aby podpisać umowe notarialną już teraz zanim bede sie starał o kredyt.
    Z tym że mam obawy czy wtedy dostanę kredyt jeśli już umowa będzie sfinalizowana.
    Czy jest różnica w kredycie jeśli bede sie starał o kredyt na remont tego domu a w rzeczywistości będzie to kredyt na spłatę domu ? Czy taki kredyt na "remont" jest już na innych warunkach niż taki na kupno domu ?

  2. #642
    jacekxyz's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gostyń
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Kredyt hipoteczny a pewno dostaniesz w najgorszym razie na remont, ja bralem w zeszlym roku (juz 2 hipoteczny, pierwszy na zakup) na remont w PKO BP (kredyt mix),czesc wziolem na splate innych zobowiazan, czesc na remont, z tym, ze musialem zrobic kosztorys prac, wszystko dokladnie opisac na co ile kasy, ale za to oprocentowanie jest nizsze od zwyklego konsumpcyjnego, ALE ja akurat kontroli nie mialem natomist wiem, ze czasem sprawdzaja (akurat szwagier min czyms takim sie zajmuje) szcegolnie przy duzych kwotach, wiec jesli wezmiesz na kupno a na sciemniasz o remoncie....CO do roznic miedzy kredytami pewnie jakas bedzie w oprocentowaniu.Jest jeszcze pozyczka hipoteczna- na dowolny cel (ale pewnie wyzsze oprocentowanie) pisze na przykladzie PKO BP, jakj jest w innyvh nie wiem.
    Ostatnio edytowany przez jacekxyz - 01-08-10 o 00:03
    Śnieżynek II, Dubai Style

  3. #643
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam
    Chcialbym sie dowiedziec jak to w koncu jest z hazardem online w Polsce ?
    Wedlug prawa polskiego jest on zabroniony, wedlug wspolnotowego dozwolony, przy czym prawo wspolnotowe jest wazniejsze (tak jak bylo z podwojnym opodatkowaniem).
    Jak to wyglada ze strony osoby grajacej ? Czy wygrywajac jakies pieniadze musze odprowadzic podatek ? Czy moga mi wytoczyc proces karny za gre ? Co jezeli np. polece do Anglii na tydzien (gdzie jest on legalny), tam bede gral online i tam wygram pieniadze ?
    Czy kazdy rodzaj gry na pieniadze jest hazardem np bilard online ?
    W jaki wogole sposob panstwo moze sie dowiedziec o tym, ze gram i wygrywam ? Co jezeli np za wygrane pieniadze bede dokonywal zakupow na np ebay'u, chodzi mi o bezposrednie przelewy z mojego konta w kasynie online, na konto sprzedawcy?
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  4. #644
    lookas's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Limanowa-Wieliczka
    Auto
    BMW X3 M
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    112 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    czytam ustawę od OC i nie moge dojść jest gdzieś sprecyzowane ile ubezpieczyciel ma czasu na likwidacje np czas od oględzin do kosztorysu ?
    A3 SportBack 161PS 370 Nm 2001 CompSport - ex
    Leon FR 170 PS 350 Nm 2010 - ex
    BMW X3 M-pakiet 2006 180 PS 360 Nm KingSoft - ex
    Skoda Yeti 2010 170 PS 380 Nm 4x4 KingSoft Yeti - każdy słyszał nikt nie widział
    ... do zobaczenia w chacie na 200 osób ... R.I.P. WJW

  5. #645
    Erbi's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Do 30 dni muszą się znaleźć pieniądze na Twoim koncie, tyle wiem. Reszta raczej jest nie sprecyzowana.
    Granat A3 Erbi'ego
    --http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?p=593622--

    "The fear of the death is far more scary than the death itself."

  6. #646
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny mandat fotoradar

    Witam
    Ostatnio w drodze powrotnej z mazur w nocy po drodze została mi zrobiona fotka która została wyceniona na 350zł i 8pkt przekroczenie prędkości o 42km/h było by więcej tylko akurat w nocy w terenie zabudowanym jest do 60 ale nie w tym rzecz. Chciałbym się zapytać opłacać ten mandat czy jest szansa aby uniknąć tego jakoś? bo samochód którym kierowałem należy do mojego brata i zdjęcie przyszło do niego, wiec on się wybrał do tej "straży miejskiej" i stwierdził przed panią ze nie rozpoznaje osoby kierującej i nie pamięta kto w tym czasie był w posiadaniu jego samochodu gdyż pożyczał go wielu osobom w tym okresie i na to pani odpowiedziała ze w takim razie sprawa będzie przekazana do policji lub sądu, aby ustalić kierowcę. Jakie jest wasze zdanie? jest sens dalej trzymać się tego zdania czy sad jak nie ustali kto kierował to i tak wpakuje mandat właścicielowi? może ktoś miał już taka sytuacje? Ostatnio słyszałem od kumpla ze on jak tylko poszedł i stwierdził ze nie rozpoznaje osoby to zapłacił 50zł i po problemie bez przekazywania sprawy a poza tym słyszałem tez coś o straży ze wystawia ona mandaty nielegalnie?

    pozdrawiam i czekam na wasze sugestie

  7. #647

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez aro06 Pokaż post
    Witam
    Ostatnio w drodze powrotnej z mazur w nocy po drodze została mi zrobiona fotka która została wyceniona na 350zł i 8pkt przekroczenie prędkości o 42km/h było by więcej tylko akurat w nocy w terenie zabudowanym jest do 60 ale nie w tym rzecz. Chciałbym się zapytać opłacać ten mandat czy jest szansa aby uniknąć tego jakoś? bo samochód którym kierowałem należy do mojego brata i zdjęcie przyszło do niego, wiec on się wybrał do tej "straży miejskiej" i stwierdził przed panią ze nie rozpoznaje osoby kierującej i nie pamięta kto w tym czasie był w posiadaniu jego samochodu gdyż pożyczał go wielu osobom w tym okresie i na to pani odpowiedziała ze w takim razie sprawa będzie przekazana do policji lub sądu, aby ustalić kierowcę. Jakie jest wasze zdanie? jest sens dalej trzymać się tego zdania czy sad jak nie ustali kto kierował to i tak wpakuje mandat właścicielowi? może ktoś miał już taka sytuacje? Ostatnio słyszałem od kumpla ze on jak tylko poszedł i stwierdził ze nie rozpoznaje osoby to zapłacił 50zł i po problemie bez przekazywania sprawy a poza tym słyszałem tez coś o straży ze wystawia ona mandaty nielegalnie?

    pozdrawiam i czekam na wasze sugestie
    Brat dostanie maksymalny mandat w tym przedziale jeśli się nie przyznasz, albo nawet troszkę więcej. Tak czy siak ktoś ten mandat dostać musi.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  8. #648
    piwo6's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    Brat dostanie maksymalny mandat w tym przedziale jeśli się nie przyznasz, albo nawet troszkę więcej. Tak czy siak ktoś ten mandat dostać musi.
    ale bez punktow najprawdopodobniej, tak slyszalem
    To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata !

  9. #649
    VeGaS84's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom-Zabrze
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Nie dostanie mandatu za prędkość tylko za nie wskazanie sprawcy wykroczenia. Co za tym idzie nie będzie pkt. Ale będzie mandat prawdopodobnie wyższy. Bo w okolicy 500 zł.

  10. #650

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sosnowiec
    Auto
    było A3 8P
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Spotkaliście się może z czymś takim ?

Strona 65 z 132 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •