Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 13 z 13

Temat: potrzebuje szybko pomocy specjalisty

  1. #11
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez woodycr Pokaż post
    wystarczy ze wycena naprawy w aso nie przekroczy wartosci pojazdu.
    Tak, wszystko się zgadza, ale kolega dudzio napisał:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez dudzio Pokaż post
    Jak pokaże im wycenę napraw z Aso i ta cena będzie dużo większa niż ich to i wartość pojazdu nie będzie im się zgadać według ich obliczeń.

  2. #12
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    odwołaj się, oni za pierwszą wyceną zawsze dają niższą cenę, żeby wepchnąć kasę i zamknąć gębę i sprawę zamknąć. Ja też kiedyś mialem szkode calkowitą, to mi dali takie smieszne pieniadze, dzis jestem mądrzejszy i na pewno bym nie postąpił jak wtedy. Z resztą, jak ostatnio oplacałem OC, to gadałem w ubezpieczalni z klientką tak na luzie w trakcie spisywania umowy OC, opowiedzialem jej tą moją sytuację (głównie o ilość złotówek z odszkodowania sprawcy - PZU), to powiedziala, ze zle zrobilem ze sie nie odwolalem od decyzji, bo jeszcze nie widziala, zeby osobie ktora sie odwolala nie przyznali większej kasy, niż przy pierwszej wycenie.
    There's only one word you need to know. Low.

  3. #13

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PIWNICZNA ZDOJ
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    nie kolego auto wycenili mi na 12 tysiecy przed wypadkiem i tyle mi za nie chca dac.czyli oni wezma je za jakies 6700 i reszte mi doplaca.a ja za 12 tysiecy bede mogl sobie kupic cienkiego 700))
    Dzieki koledzy za zainteresowanie sie moja sprawa powiem szczerze ze to co oni wyprawiaja to masakra niemam juz sil checi i czasu na klocenie sie z nimi bo na telefony w 4 tygodnie wydalem chyba ze 400 zl i myslicie ze cos wskuralem jak powiedzieli ze 30 dni to 30 i nic wczesniej sie nieda zalatwic.chodzi mi tylko ze masakryczna cene mi dali za auto na chodzie co bylo bo bylo idzieglka w 1000 % sprawne a oni mi tu wyskakuja z 12 tysiakami myslalem ze umrez z nerwow.pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowany przez KUBULUS - 07-07-10 o 17:29

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •