Strona 145 z 170 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,441 do 1,450 z 1691

Temat: Uczta Kinomaniaka

  1. #1441
    Marcinn87's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    21 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Na skraju jutra Fajnie sie Ogląda 7/10 Polecam

  2. #1442
    PasiBrzuch's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów lubelski
    Auto
    Audi A3 1.8T 8L 1999r
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    "Transformers: wiek zagłady", jak film o robotach zmieniających się w samochody nie może być fajny ? 7/10
    Mów mi Paweł

  3. #1443

    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LUBELSKIE
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    najnowsze transformersy to dno i metr mułu jak dla mnie, oceniając na podstawie poprzednich części. Choć początek jest całkiem spoko

  4. #1444
    fredi.master's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    63 razy

    Domyślny

    "Would you rather" - dobry film, bardzo fajny pomysł - coś nowego, innego. Dobra gra aktorów, klimat...i niezła końcówka. 7/10
    http://www.a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic7010_7.gif

  5. #1445
    lumberjack's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A5 3.0tdiq
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    transformersy w porównaniu z poprzednimi dupy nie urywają, cały film czekałem na coś nowego (czyli te dinozaury) a one pojawiają się na końcowe kilka minut i tyle... poza nimi nic nowego, gorsza laska, gorsza fabuła, wszystko gorsze

    Noe wybrany przez Boga także odradzam zapowiada się świetnie, a im dalej w las tym gorzej, końcówka to jakiś dramat psychologiczny, w którym grupa ludzi zamkniętych jest na statku z ojcem psychopatą... nie polecam

  6. #1446
    Zuber's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław/Wschowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lumberjack Pokaż post
    gorsza fabuła, wszystko gorsze
    ja wiem czy gorsza fabuła? Raczej porównywalna. Oczywiście schemat ten sam: zniszczyć ziemię. Mimo wszytko motyw odrodzenia Megatrona spoko no i jeszcze pojawili się "stwórcy" którzy chcą coś od Optimusa nic o nich nie wiadomo, więc pozostaje pewna nutka tajemniczości. Mam nadzieję, że ten temat będzie w kolejnych częściach poruszony (a mają być jeszcze dwie). Efekty spoko, fury też dają radę. Trochę takie naciąganie tego, że film do dupy. Jacyś recenzenci z dupy na filmwebie doszukują sie nie wiadomo jakich motywów w filmie gdzie głównie rozwałka ma się liczyć i nie kontemplowanie nad istnieniem świata, a potem reszta ludzi gada to samo...sratatata Nie próbujmy na siłę doszukiwać się głębszego sensu, a potem się dziwić, że go nie znaleźliśmy.


    AGR

  7. #1447
    lumberjack's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A5 3.0tdiq
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Nie wiem o jakich recenzjach mówisz, bo mnie to nie interesuje I nie wiem także dlaczego zarzucasz mi kopiowanie cudzych opinii... Obejrzałem wczoraj film i wyraziłem opinię na jego temat. Dziwne żeby efekty nie były spoko w filmie o samochodach zmieniających się w roboty, z takim budżetem i w 21 wieku...
    Każdą poprzednią część transformersów oglądałem kilkukrotnie i jestem fanem Natomiast ta część była po prostu nudna. Wprowadzili coś nowego - tych całych stwórców i właśnie m.in. przez to film stracił klimat.
    Zawsze byli to tylko ludzie i roboty... a wprowadzenie kolejnych stworzeń niszczy zupełnie ten klimat. Klimat pogranicza świata realnego ze światem sci-fi. KAŻDA kolejna część dawała nam jakieś złudne nadzieje, że te wydarzenia mogą mieć miejsce naprawdę i to budowało super atmosferę. Nie był to tylko kolejny film sci-fi z masą nierealnych rzeczy, tylko świat w którym żyjemy z dodatkiem jednego nierealnego elementu - robotów, bardzo podobnie do Avengers. Niestety dowalili kolejnych wymyślnych kosmitów... Z tej części zrobił się film pokroju Thora, swoją drogą istoty bardzo podobne.

    Idę do kina żeby obejrzeć jak ludzkość napier... się z maszynami - robotami, a nie żeby oglądać jakieś wymyślne kosmiczne stwory jak z taniego filmu o marsie
    Mam świadomość, że pewnie było to nieuniknione, ponieważ co można jeszcze wymyślić z tymi robotami na Ziemi na kolejne części....

    Ale uważam, iż powinni skupić się właśnie nad tym jak ludzie próbowali rozpracować technologię transformersów i pociągnąć ten temat zamiast dowalać jakieś nowe paskudne stwory.

    Tyle w temacie, jak widzisz nie każdy musi wchodzić na jakieś portale do oceniania filmów, żeby wyrobić swoje zdanie. Tobie też to polecam

    - - - Aktualizacja postu - - -

    a teraz świeżo obejrzany Wyścig - Rush - wg. mnie osoby która od najmłodszych lat jest fanem F1 film bardzo dobry. Emocje do samego końca, pomimo iż z historii wiedziałem jak skończy się film Bardzo dobrze przedstawiony światek F1. Świetnie pokazana postać Niki Laudy, no ale nie ma co się dziwić skoro aktor który go grał poznał go bardzo dobrze osobiście i przypadli sobie do gustu co z takim człowiekiem jak Lauda nie jest łatwe...
    I pomimo, iż Lauda przedstawiony jest rzeczywiście jako wredny, mało uśmiechnięty człowiek skupiony na wykonaniu zadania, to możemy zapałać do niego sympatią... Co nie do końca mi odpowiada, ponieważ jak doskonale wiadomo podczas jego wypadku ratowali go kierowcy którzy byli najszybciej na miejscu i się zatrzymali...

    a on sam kiedy inny kierowca był uwięziony w płonącym samochodzie pojechał dalej, a po wyścigu powiedział, że płacą mu za ściganie a nie pomaganie... Tego w filmie nie było, a powinno.

  8. #1448
    fredi.master's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    26 razy
    Podziękował
    63 razy

    Domyślny

    72 godziny (3 Days to Kill) - mnie się bardzo podobał dobre kino akcji z humorem 8/10

    Ocalony (Lone Survivor) - dobry dramat/wojenny na faktach. Co prawda potem gra Marka Wahlberg'a wydawała mi się nie na "100%" ale ogólnie bardzo fajnie nakręcony los 4 żołnierzy SEAL. 7/10

    Bitwa o Irak - kolejny dramat wojenny który wczoraj obejrzałem... 8/10
    http://www.a3-club.net/forum/signaturepics/sigpic7010_7.gif

  9. #1449
    ignac112's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sorkwity
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Obecność i Mama, przyzwoite horrory 7/10.
    Audi A3 8L AHF+ 3d
    -chip
    -egr out
    -kat out
    -18" sline
    Czarna bestia

  10. #1450
    skootii's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    Noc Oczyszczenia - po zwiastunie myślałem, że będzie lepszy 4/10
    Obecność - tak j/w, przyzwoity horror i daje 8/10
    Lustra 2 - totalna klapa jak dla mnie 3/10
    Brick Mansions - czekałem po krótkim zwiastunie na ten film, obejrzałem trochę i to marna kopia 13 Dzielnicy. 0/10
    Ostatnio edytowany przez skootii - 30-08-14 o 00:06

Strona 145 z 170 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •