Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 30

Temat: Spalanie na 18 calowych felgach

  1. #21
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michael21j
    oj pokaze ...
    Nie pokaze uwierz mi nie jeden dzien juz taki mialem ze na kazdym biegu do 4 tys ciagnalem.. i nie raz juz bylko ze po modlinskiej jechalem 180-200.. i nigdy jesczze zadnego dnia mi nie pokazalo wiecej niz 7.6 litra.. ale jezdzac po miesiecie nigdy tez mi nie poakzalo mniej niz 7.1 zazwyczaj ejst to 7.2-7.3 litra.. dziwne ale prawdziwie
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  2. #22
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sikor
    Cytuj Oryginalnie napisane przez michael21j
    oj pokaze ...
    Nie pokaze uwierz mi nie jeden dzien juz taki mialem ze na kazdym biegu do 4 tys ciagnalem.. i nie raz juz bylko ze po modlinskiej jechalem 180-200.. i nigdy jesczze zadnego dnia mi nie pokazalo wiecej niz 7.6 litra.. ale jezdzac po miesiecie nigdy tez mi nie poakzalo mniej niz 7.1 zazwyczaj ejst to 7.2-7.3 litra.. dziwne ale prawdziwie
    jakbys tak daleko nie mieszkal to bym ci udowodnil ze komp nawet 10l/100 pokaze ...popatrz na spalanie podczas przyspieszania ...ponad 20l pokazuje i w wiekszym miescie przy duzej ilosci swiatel spokojnie tyle wycisniesz ...albo jazda ponad 200 km/h

  3. #23
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    No ale Ty mowisz o chwilowym.. a ja o spalaniu średnim chwilowa to przeważnei mi pokazuje od 10 do 18 litrow... no ale tyle nie pali.. bo to jest tylko glupi pomiar liczy sie ile pali ogolem.. i ogolem jak go caly czas ciskam i pokazuje nawet ciagle powyzej 10 to wychodzi siedem i pol litra jakbym patzryl na chwilowe i myslal ze tyle pali to bym nie kupil audi a subaru w takich przypadkach zapewne ma okolo 50 litrow.. a tyle nie pali
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  4. #24
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sikor
    No ale Ty mowisz o chwilowym.. a ja o spalaniu średnim chwilowa to przeważnei mi pokazuje od 10 do 18 litrow... no ale tyle nie pali.. bo to jest tylko glupi pomiar liczy sie ile pali ogolem.. i ogolem jak go caly czas ciskam i pokazuje nawet ciagle powyzej 10 to wychodzi siedem i pol litra jakbym patzryl na chwilowe i myslal ze tyle pali to bym nie kupil audi a subaru w takich przypadkach zapewne ma okolo 50 litrow.. a tyle nie pali
    mowie o srednim a nie chwilowym ...mial byc tylko przyklad ze nawet 10l jest mozliwe

  5. #25
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    w srednim takiego u mnie nie ma w chwilowym jest.. a nie badzmy skrupulatni i nie lapmy sie za słowka mowimy o spalaniu i dobrze kazdy wie ze spalaniem nazywamy srednie zuzycie paliwa ktore w moim przypadku nie przekracza 7.6 litra mialem jedynie na celu pomoc... jak Tobie pokazuje wiecej to cos jest nie tak.. musisz sprawdzic autko bo ja nawet o 8.5-9 litra bym sie martwil no chyba ze masz dłubany silnik lub program inny
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  6. #26
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sikor
    Ja mam dokładnie ten sam silnik 1.9TDI ASZ 130KM.. buda 5cio drzwiowa.. na poprzednich kolach.. tzn 16" 205/55 komputer pokazywał mi spalanie 7.1-7.2 obecnie po założeniu nowych kół 18" 225/40 zuzycie mi wzorslo do 7.4 litra i w cieple dni (kiedy opona sie kleji i jest wiekszy opor toczenia) do 7.6 sa to wartosci przy szybkiej jezdzie.. nie wiem jakbym go cisnał od samego dolu po miesice.. i niejednokrotnie uzyskiwal nawet 180km/h to i tak wiekszego spalania mi nie pokaze..
    Nie trzeba wcale cisnac, wystarczy postac w korkach. Ja stoje w Wawie ciagle, a jak juz da sie pojechac to gaz, i zaraz potem hamowanie. I moje spalanie z klima na 15' wychodzi ok 8-8,5L
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  7. #27
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krzyss
    Cytuj Oryginalnie napisane przez sikor
    Ja mam dokładnie ten sam silnik 1.9TDI ASZ 130KM.. buda 5cio drzwiowa.. na poprzednich kolach.. tzn 16" 205/55 komputer pokazywał mi spalanie 7.1-7.2 obecnie po założeniu nowych kół 18" 225/40 zuzycie mi wzorslo do 7.4 litra i w cieple dni (kiedy opona sie kleji i jest wiekszy opor toczenia) do 7.6 sa to wartosci przy szybkiej jezdzie.. nie wiem jakbym go cisnał od samego dolu po miesice.. i niejednokrotnie uzyskiwal nawet 180km/h to i tak wiekszego spalania mi nie pokaze..
    Nie trzeba wcale cisnac, wystarczy postac w korkach. Ja stoje w Wawie ciagle, a jak juz da sie pojechac to gaz, i zaraz potem hamowanie. I moje spalanie z klima na 15' wychodzi ok 8-8,5L
    wlasnie o tym caly czas mowie ...do tego buta i pobijesz kazda srdnia

  8. #28
    sikor's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legionowo okol.Wawy
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    no ja klimy nie mam wiec moze dlatego mi tylko tyle wskazuje
    AUDI..- Przewaga dzięki technice.

  9. #29
    e-mako's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Raciąż
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Mi po zmianie opon na szersze ( z 205 na 215 ) spala więcej z 6,5 na 7,5 l/100km. Jeśli chodzi o moc to troszkę czuć stratę, ale już sie przyzwyczaiłem. Ciekawe będzie jak założę zimówki ( 195/60R15)

  10. #30

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    a3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    225/40 R18 - pierwszy bak wyjeżdżony i pierwszy pomiar to spalanie 7,24 l -jazda w cyklu mieszanym (trasa60/40miasto) i praktycznie cały czasy klima.

    Po wyjeżdżeniu kilku baków naprawił się łącznik pomiedzy pedałem gazu, a fotelem i teraz wyszło mi spalanie 6,7 l.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •